آمریکا قصد دارد برای جلوگیری از ایران درخواست 5 میلیارد دلار وام از صندوق بین المللی پول

Coronavirus همه گیر کرده پاره از طریق ایران یکی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار. اینجا عضو سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اقدامات متوسط در مارس 24.

عکس: وانا نیوز/رویترز

ایالات متحده قصد دارد برای جلوگیری از ایران درخواست 5 میلیارد دلار وام اضطراری از صندوق بین المللی پول برای کمک های مالی تهران می گوید: آن نیاز به مبارزه با آن coronavirus بحران است.

مقامات ارشد در مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت ایران و دولت اتحاد میلیارد دلار حساب هنوز هم در اختیار دارد. اگر مجاز به ضربه بزنید صندوق بین المللی پول تامین مالی مقامات گفت: تهران و پس از آن قادر به منحرف کردن آن و یا دیگر منابع مالی برای کمک به اقتصاد خود که تضعیف شده است با تحریم های ایالات متحده و یا امور مالی داعش در خاورمیانه به جای حاوی این بیماری همه گیر.

ایرانی “مقامات یک سابقه طولانی از انحراف بودجه اختصاص داده شده برای کالاهای بشردوستانه به جیب خود و به خود تروریستی پروکسی” یکی از مقامات دولت گفت.

صندوق بین المللی پول که با آن مواجه است فوری کمک های مالی درخواست از نمرات از دولت گفته است که در مذاکرات با تهران برای تعیین واجد شرایط بودن خود را برای یک وام اضطراری.

این بیماری همه گیر است پاره پاره از طریق ایران یکی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار و در حال تکان یک اقتصاد ايران در حال حاضر در وضعیتی وخیم از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت تحریم آن “حداکثر فشار مبارزات انتخاباتی.” با وجود تماس های از برخی انسان دوستانه گروه ها و کشورهای دیگر برای کاهش تحریم, دولت به جای آن گفت: آن را نمی خرد شدن در اعمال فشار بر تهران است.

ایران نماینده ای در سازمان ملل نیست, پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در تصمیم ایالات متحده در صندوق بین المللی پول کمک های مالی. مقامات ایرانی را به نام تحریم های ایالات متحده در میان همه گیر “پزشکی تروریسم” و گفت: ایالات متحده ارائه می دهد کمک های انسان دوستانه برای کمک به مبارزه با کروناویروس ها “فریب و دروغ است.”

به عنوان صندوق بین المللی پول بزرگترین سهامدار ایالات متحده تا حد زیادی تعیین سرنوشت یونان درخواست هر چند از لحاظ فنی صندوق بین المللی پول کشورهای عضو می تواند متراکم کردن اکثریت آرا به تصویب ایران وام حتی با آمریکا مخالف است.

یک مقام ایرانی گفت: تهران می خواهم برای جلب ایالات متحده نه برای جلوگیری از صندوق بین المللی پول درخواست. رسمی اشاره کرد مایکل سفید, نیروی دریایی ایالات متحده کهنه که منتشر شد از یک زندان ایران در پزشکی کردند در ماه گذشته به سفارت سوئیس در میان بدتر شدن شیوع کروناویروس. او باید در ایران بماند زیر به قید وثیقه آزاد شرایط.

به جای تبادل زندانیان به عنوان در گذشته این مقام ایرانی گفت: در این زمان ایران ترجیح می دهند دسترسی به منابع مالی از جمله صندوق بین المللی پول وام و یا انتشار مسدود شده ایران بودجه در آمریکا

وزارت امور خارجه ایران که دارای منابع مالی کافی برای مبارزه با بیماری همه گیر از جمله میلیاردها دلار در آن توسعه ملی, صندوق مستقل ثروت صندوق کشیده شده از درآمد نفت و گاز و همچنین منابع مالی تحت کنترل رهبر ایران علی خامنه ای ،

برایان قلاب وزارت امور خارجه به نماینده ویژه در ایران گفت: در اوایل مصاحبه که تهران باید تغییر مسیر بودجه برای عملیات نظامی در سوریه و حملات در عراق در جهت مبارزه با بحران بهداشت و درمان در خانه.

فراتر از انکار یک وام صندوق بین المللی پول ایالات متحده است همچنین مخالف به تهران بهره برداری از حدود 5 میلیارد دلار در ذخایر برگزار شد و در آن حساب در صندوق بین المللی پول با توجه به احتمال بودجه خواهد بود منحرف یکی از مقامات گفت.

برای صندوق بین المللی پول, ایران, درخواست برای اولین بار در تهران ساخته شده است به صندوق در بیش از شش دهه و بسیاری از کشورها را به شدت به انتقاد از تحریم های ایالات متحده در طول بیماری همه گیر. هنوز هم ایالات متحده به تازگی به تصویب افزایش قابل ملاحظه در صندوق بین المللی پول اعطای وام ذخایر.

دولت ایالات متحده است که توسط قانون مورد نیاز برای رای دادن در برابر صندوق بین المللی پول برای کمک به کشورهای تعیین شده به عنوان کشورهای حامی تروریسم به ایران است هر چند برخی از کارشناسان معتقدند انسان دوستانه استثنا اجازه می دهد برای رای ممتنع و یا حتی تصویب کمک مالی.

آن را به عنوان سخت تر تحریم تهمت و دولت نیز با اشاره به انسانی معافیت و برای تامین مالی, کانال, مانند یک مجموعه توسط ایالات متحده و سوئیس اجازه می دهد تا برای چنین انسانی تجارت است.

برایان o’toole, یک ارشد سابق وزارت خزانه داری رسمی در دولت اوباما گفت که ایالات متحده باید وعده به حق وتو یک ایرانی وام از صندوق بین المللی پول “برای خرید کالاهای بشردوستانه فرض نظارت کافی برای جلوگیری از انحراف.”

هنوز بانک ها و شرکت های, ترس از آمریکا مجازات برای دور زدن تحریم ها دوری کرده و معاملات و حتی کسانی که مجاز برای اهداف بشردوستانه. صنعت مقامات و تحلیلگران گفته اند که در بخشی به دلیل طول دولت اوباما با ایران گرفتار شد با استفاده از اشتباه فاکتورها برای معاف تجارت بشردوستانه برای فرار از تحریم.

نوشتن به ایان Talley در [email protected] و Benoit Faucon در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im