آمریکا قصد دارد برای جلوگیری از پرواز با خطوط هوایی

هوایی چین یکی از چهار چینی شرکت های هواپیمایی که در حال حاضر کار برنامه ریزی پروازهای مسافری بین چین و ایالات متحده

عکس: regis duvignau/ایسنا

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تهدید شنبه به نوار سرزمین اصلی چین هواپیمایی از پرواز به و از آمریکا شروع ژوئن 16, پکن موفق به تایید از سرگیری این مسیر توسط ایالات متحده حامل.

برخی از خطوط هوایی ایالات متحده به دنبال از سرگیری خدمات به چین در این ماه پس از تعلیق پرواز وجود دارد در اوایل سال جاری به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان نگه دارید.

ایالات متحده در بخش حمل و نقل گفت: حمل و نقل هوایی داخلی دولت چین نیست تایید درخواست توسط هواپیمایی متحده Holdings, Inc. و Delta Air Lines , Inc. برای از سرگیری پروازها. آن را متهم به چین از نقض توافق است که حاکم سفر هوایی بین دو کشور.

چینی حامل در ادامه به مسافران پرواز بین ایالات متحده و چین حتی پس از ایالات متحده حامل متوقف شده بود پرواز در ماه های فوریه و مارس البته در کاهش سطوح. در حال حاضر چهار, چینی, شرکت های هواپیمایی— هوایی چین Ltd. هواپیمایی جنوبی چین شرکت ، Xiamen شرکت های هواپیمایی و هواپیمایی چین شرقی Corp.—کار برنامه ریزی پروازهای مسافری بین دو کشور در بخش حمل و نقل گفت.

منظور مسدود کردن چینی حامل تنظیم شده است برای رفتن به اثر ژوئن 16, اما رئیس جمهور تهمت می تواند انتخاب کردن برای قرار دادن آن را به اثر هر چه زودتر. یک سخنگوی کاخ سفید کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا رئیس جمهور این کار را انجام دهید. منظور تاثیر نمی گذارد هنگ کنگ تنها در سرزمین اصلی چین حامل سخنگوی نقطه گفت.

خطر خاموش شدن پرواز مستقیم بود و آخرین نشانه ی کشور آمریکا و چین روابط هستند که در بدترین آنها در بیش از سه دهه است.

هر دو طرف رخ داد یک معامله تجاری است که وعده به افزایش چینی خرید از ایالات متحده آمریکا محصولات کشاورزی است. مقامات دولت در ماه فوریه گفت که چین بود مطیع نظر اولین فاز از یک معامله تجاری است که در اثر آن ماه از جمله 32 میلیارد دلار افزایش در چین خرید از آمریکا, دانه بیش از دو سال است. چین در عین حال اعلام کرد از آن آغاز خواهد شد به استثنای برخی از کالاها از تعرفه بود که سیلی در طول تشدید جنگ تجاری مشخص شده است که اولین 2½ سال از آقای تهمت ریاست جمهوری است.

اما بسیاری از کسب و کار دیگر مسائل از جمله دسترسی به بازار سرمایه گذاری و تکنولوژی تبدیل شده اند امتیاز از مشاجره.

شرکت هواپیمایی موضوع اعتصاب در مرکزی شعار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چین سیاست—نیاز به عمل متقابل در روابط است که دولت می گوید شده اند کج در پکن را به نفع. به عنوان یک نتیجه هر دو دولت باید اخراج خبرنگاران از دیگر کشور و برگ برنده دولت در هفته گذشته گفت: آن را مورد نقد و چینی شرکت های ذکر شده در بازارهای سهام ایالات متحده.

یک مقام ارشد دولت رسمی گفت: در حالی که این حرکت در خطوط هوایی نمی خواهد که بسیار عملی تاثیر بر سفر با پروازهای پرواز در حداقل ظرفیت تهدید نشان داد که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متمرکز بود و در عمل متقابل در روابط با چین است. “اگر آنها در حفظ و افزایش, ما قصد داریم به نگه داشتن افزایش” این مقام گفت.

در ابتدا از ایالات متحده و چین هواپیمایی عمل 325 هفتگی پروازهای بین دو کشور. توسط اواسط ماه فوریه وجود دارد فقط 20 همه توسط چینی حامل. چینی حامل اضافه شده برخی از پروازها.

چین مجموعه ای از محدودیت در خدمات بین المللی برای حمل و خارجی برای شرکت های هواپیمایی پرواز به این کشور در ماه مارس برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس.

نقطه معتقد است که این محدودیت به طور موثر نگه داشتن خطوط هوایی ایالات متحده از پس آنها بر اساس برنامه ریزی پرواز سطوح در اواسط ماه مارس—پس از خطوط هوایی ایالات متحده در حال حاضر به حالت تعلیق پروازهای خود را به چین به دلیل رشد ویروس ترس.

در حال حاضر ایالات متحده حامل به آرامی آغاز به گسترش بین المللی خود پرواز. دلتا اعمال کرده بود به شروع به پرواز به چین دوباره ژوئن 1, اما آن طرح به تعویق افتاده اند توسط نظارتی برزخ است. در حال حاضر حامل گفت: این امید به پرواز به شانگهای از طریق سئول از دیترویت و سیاتل در نیمه دوم ماه ژوئن به تصويب دولت. ایران است گفت: این امر راه اندازی مجدد سه چین مسیرهای ژوئن 15 اگر رگولاتور را تایید کند.

دلتا در روز چهارشنبه گفت: این حمایت دولت ایالات متحده اقدامات و ایالات گفت: این نگاه به جلو به از سرگیری پروازهای زمانی که نظارتی مسائل در حال حل و فصل شود.

شرکت های هواپیمایی برای امریکا یک انجمن تجارت گفت: نقطه سفارش را حفاظت از حقوق ایالات متحده حامل و “اطمینان از عادلانه و فرصت برابر برای مسافر شرکت های هواپیمایی با توجه به خدمات و از چین است.”

اختلاف بیش از سرگیری پروازها شده است ramping تا برای هفته ها. دولت ایالات متحده بارها مطرح شده اعتراض خود را با مقامات چینی از جمله در مارس 14, تماس, با توجه به نقطه سفارش. در نامه ای به نقطه در هفته گذشته, چینی, حمل و نقل هوایی در انتخابات گفت: آنها باور نمی آنها نقض توافق بین دو کشور و نمی گویند زمانی که آنها تجدید نظر سفارش خود را در مورد ایالات متحده هواپیمایی پرواز.

ایالات متحده و چین مشغول شده اند در tit-for-tat درگیری بیش از همه چیز از تجارت و سیاست به تئوری های توطئه بیش از ریشه های رمان coronavirus.

حرکت به سوی اهداف بزرگتر تجارت معامله شده است آهسته coronavirus که ظهور در چین در شهر ووهان قبل از انفجار به جهانی همه گیر. این بیماری همه گیر است که یک موضوع جدید از اختلاف بین ملل.

آقای ترامپ سرزنش کرده چین به صورت آهسته عمومی پاسخ به این ویروس و دولت او علنا گفت که بررسی نظریه که این ویروس فرار از یک آزمایشگاه در شهر.

یک سخنگوی وزارت خارجه چین در توئیتر نوشت که این ویروس تا به حال در واقع آورده شده است به چین توسط ارتش آمریکا یک پست پرچم توسط رسانه های اجتماعی و خدمات به عنوان مظنون است.

نه از داستان منشاء میگیرد برای این ویروس شده است اثبات.

در روزهای اخیر رسانه های دولتی چین بازی کرده است تا تصاویر از ناآرامی های داخلی در شهرستانها ایالات متحده از جمله آقای تهمت تصمیم به زور روشن اعتراضات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس از یک پارک عمومی در خارج از کاخ سفید است.

نوشتن به آلیسون Sider در [email protected] و تد مان در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>