پزشکی کارکنان مجموعه تخت به عنوان آنها آماده پذیرش بیماران مبتلا به نمایش علائم رمان coronavirus عفونت در مرکز نمایشگاه تبدیل به یک بیمارستان در ووهان در چین هوبئی مرکزی استان. عکس: خ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پکن—وزارت امور خارجه ارائه شده آمریکایی رشته در شهرستان چینی در مرکز کروناویروس یک بیماری همه گیر آخرین فرصت برای تخلیه: دو هواپیمای ترک به عنوان به زودی به عنوان شب پنجشنبه رهبری برای خاک ایالات متحده آمریکا پس از چین گزارش بالاترین تک روز در مجموع مرگ و میر ناشی از شیوع بیماری.

هفتاد و سه نفر در چهارشنبه چین گفت: هل دادن کل مرگ و میر در کشور به 563. چینی مقامات بهداشت نیز تایید 3,694 موارد جدید آوردن سراسر کشور در مجموع به 28,018. بسیاری از مرگ و میر و جدید مورد تأیید بودند در ووهان مرکزی شهر چینی که در آن شیوع آغاز شده و اطراف آن در استان هوبئی مساحت حدود 60 میلیون نفر است که قرنطینه شده.

آخرین CORONAVIRUS

  • وزارت امور خارجه ایالات متحده ارائه شده آمریکایی ها در ووهان آخرین شانس در تخلیه, برنامه ریزی, دو پرواز از دوشنبه شب
  • چین گزارش بالاترین تک روز شمار کشته شدگان روز چهارشنبه با 73 مرگ و میر
  • عربستان سعودی ممنوع, سفر به چین برای شهروندان و ساکنان
  • تایوان ممنوع بازدید از تمام بین المللی کشتی کروز
  • ژاپن تایید 10 بیشتر coronavirus موارد در کشتی که قرنطینه شده وجود دارد

وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت که آخرین آن دو تخلیه هواپیما از ووهان در حال برنامه ریزی برای ترک پنج شنبه شب با توجه به یک ایمیل فرستاده شده به مسافران در پرواز است. گروه گفت: در این ایمیل که در آن انتظار می رود حدود 410 نفر از جمله کانادایی در پرواز. آن گفت: این طرح به رها کردن کانادایی در ونکوور قبل از رفتن به آمریکا مقصد است که انتظار می رود در کالیفرنیا است.

به عنوان مرگ و میر و عفونت از coronavirus ناشی از بیماری های تنفسی افزایش, دولت از جمله ایالات متحده و تایوان و ژاپن در حال گرفتن به طور فزاینده تهاجمی مراحل تخلیه و قرنطینه شهروندان در حالی که شرکت ها, پوسته پوسته شدن پشت عملیات در چین است.

صدها نفر از آمریکایی ها در حال حاضر در سمت چپ ووهان برای صفحه اصلی در سه دولت سازمان یافته تخلیه پروازهای بیش از 10 روز گذشته. واشنگتن هفته گذشته مطرح شده آن سفر هشدار چین به بالاترین سطح خود از “سفر نیست” و توصیه آمریکایی ها در چین در نظر گرفتن خروج از طریق تجاری به معنی.

ماموران امنیتی بررسی متوسط از بازدید کنندگان در یک بازار غذاهای دریایی در گوانگژو در چین گوانگدونگ استان است. عکس: الکس plavevski/شاتر

وزارت امور خارجه ایمیل فرستاده شده به آمریکایی ها که در تماس با سفارت آمریکا در پکن در مورد امکان تخلیه گفت: پنج شنبه شب را در هواپیما می تواند آخرین شانس برای رشته های آمریکایی به ترک ویروس-آمار شهرستان در آینده نزدیک. “وجود دارد هیچ برنامه اضافی برای ایالات متحده تخلیه پرواز از ووهان” آن گفت: در پررنگ. مسافران در حال انتظار به پرداخت حدود $1,000 برای هر بلیط.

مربوط به پوشش

  • چین شیوع کروناویروس دهید بيماران به تقلا برای درمان
  • شیوع سویه های جهانی پزشکی-ماسک بازار
  • یام چین نشان می دهد شیوع مهار مصرف
  • مسافران کروز در صورت عفونت نگرانی دمیده برنامه سفر و خستگی
  • ووهان Coronavirus بيمارستان به نوبه خود به دور از همه اما اکثر موارد شدید

سنگاپور نیز آماده سازی یک دوم تخلیه پرواز به زودی با توجه به مردم با آگاهی از این وضعیت است.

عربستان سعودی روز پنج شنبه به حالت تعلیق در تمام سفر به چین برای شهروندان و ساکنان. عربستان سعودی اداره گذرنامه در بیانیه ای گفت: شهروندان که نقض این ممنوعیت خواهد بود جریمه در حالی که ساکنان نمی توان در اجازه پادشاهی.

تایوان در روز پنج شنبه ممنوع بازدید از تمام بین المللی کشتی کروز پس از گفت: قبل از آن که تنها کشتی هایی که تا به حال از منوی view در چین یا چینی سرزمین های هنگ کنگ و ماکائو را منع می شود. تایوان و خود حکومت جزیره که چین در نظر گرفته بخشی از قلمرو خود گفت: آن را به حال 11 تایید coronavirus موارد به عنوان پنج شنبه. تایپه دولت گفت: چینی ساکنان خواهد بود منع ورود شروع پنج شنبه.

ژاپن مقامات بهداشتی در روز پنج شنبه گفت که آنها تا به حال در بر داشت 10 جدید کروناویروس موارد در کشتی کروز با 3,700 مسافران و خدمه. کسانی که 10 گرفته شد به بیمارستان در حالی که باقی مانده در این کشتی صورت دو هفته بیشتر از قرنطینه پردازنده گاهی اوقات در پنجره اتاق.

در مورد 3,700 مسافر و خدمه در کشتی کروز مستقر در ژاپن در حال قرنطینه در این کشتی پس از حداقل 20 نفر تست مثبت برای رمان coronavirus. یک مسافر صحبت در مورد وقت خود را روی الماس شاهزاده خانم. عکس: بهروز مهری/گتی ایماژ

در هنگ کنگ مسافر و خدمه در کشتی کروز جهان رویای متوقف شد از ترک کشتی در روز چهارشنبه انتظار سلامت چک.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه بیشتر می تواند در ایالات متحده انجام می شود برای کمک به چین در مبارزه با شیوع کروناویروس? پیوستن به مکالمه زیر.

این شهرستان گفت: روز شنبه آن را تایید کرده بود یک مورد جدید از این ویروس در آوردن مجموع آن موارد به 22. یک دلار هنگ کنگ سلامت گفت: این شهرستان حداقل سه بيمار مبتلا به این ویروس بدون سفر اخیر تاریخچه ابراز نگرانی در مورد افزایش بروز این بیماری منتقل می شود به صورت محلی.

ویرجین استرالیا گفت: آن را به طور دائم متوقف کردن سرویس بین استرالیا و هنگ کنگ است. در بیانیه شرکت هواپیمایی یکی از استرالیا بزرگترین, گفت: آن رسیده که تصمیم پس از توجه به هر دو coronavirus شیوع و در حال حاضر تقاضای کم برای پرواز به دلیل نا آرامی های مدنی در خصوص اداره شهر چینی.

خطوط هوایی در اطراف جهان از جمله American Airlines Group ,Inc. بریتیش ایرویز و Delta Air Lines , Inc., را به حالت تعلیق در خدمت به سرزمین اصلی چین با بسیاری از استناد قابل توجهی کاهش در تقاضا.

اخبار بهداشت و درمان در صندوق پستی خود را

گرفتن سرپرستی یک هفته نگاهی به ویژگی های ستون ها و عناوین در بهداشت شخصی و بهداشت میباشد. ثبت نام.

اسپانیا گل سرسبد حامل Iberia Airlines کرد و گفت: این امر گسترش تعلیق آن تک چین مسیر که در خدمت شانگهای از طریق آوریل است.

نوشتن به استو وو در Stu.Woo@wsj.com و لیزا لین در Liza.Lin@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im