ایالات متحده میزان سفارشات برای طولانی مدت محصولات را به دست آورد در ماه ژوئن

یک نمایندگی خودرو در کلیفتن, N. J., مه. سفارشات جدید برای وسایل نقلیه موتوری و قطعات شروع به پریدن کرد 85.7% در ماه ژوئن از ماه قبل است.

عکس: آنگوس و خورنده/مهر نیوز

سفارشات به صورت طولانی مدت در ایالات متحده کارخانه کالا در ماه ژوئن افزایش یافت به عنوان اقتصاد ادامه داد: صعود از اختلالات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس هر چند تابستان افزایش عفونت ویروس می تواند مرطوب آینده سود.

سفارشات جدید برای دوام کالا—محصولات طراحی شده برای حداقل سه سال—افزایش بطور تطبیقی فصلی 7.3% در ماه ژوئن از قبل ماه دوم متوالی ماهانه, افزایش, وزارت بازرگانی آمریکا روز دوشنبه گفت. اقتصاددانان مورد بررسی توسط وال استریت ژورنال به حال انتظار می رود سفارشات به افزایش 5.4%.

خودرو بخش یک راننده. سفارشات جدید برای وسایل نقلیه موتوری و قطعات شروع به پریدن کرد 85.7% از ماه قبل است.

اساسی ارقام متواضع تر است. سفارشات جدید برای nondefense کالاهای سرمایه ای به جز هواپیما—یک نزدیک تماشا پروکسی برای کسب و کار سرمایه گذاری—افزایش 3.3%.

حتی با دو دوره متوالی ماهانه سود تقاضا باقی می ماند و زیر prepandemic سطوح. به طور کلی سفارشات جدید در ماه گذشته 15 درصد کمتر از در ماه فوریه و هسته سرمایه دستورات پایین 3 درصد است.

“بخش تولید باقی می ماند در معرض تقاضای ضعیف خواهد شد که تاثیر سرمایه گذاری و استخدام تصمیمات رفتن به جلو” گفت: Rubeela فاروقی رئیس ایالات متحده اقتصاددان در فرکانس بالا اقتصاد است.

تولید کنندگان در حال حاضر در اختلافات تجاری بین ایالات متحده و چین است. Coronavirus همه گیر شد یکی دیگر از ضربه بیشتر اخلال در زنجیره تامین در حالی که وادار کردن برخی از گیاهان به حالت تعلیق در تولید و پیاده سازی جدید اقدامات ایمنی.

مشخص نیست چگونه رشد قوی خواهد بود در ماه های آینده. کارخانه ها شده اند که در معرض اجتماعی-فاصله داشتیم که, برای مثال, مجبور, رستوران ها و سالن به طور موقت و بعد از آن محدود تعدادی از مشتریان.

جدید سفارشات برای کالاهای بادوام در ماه گذشته 15 درصد کمتر از در ماه فوریه وزارت بازرگانی گفت. یک خانه انبار فروشگاه در بوستون در ماه ژانویه است.

عکس: استیون Senne/آسوشیتد پرس

جدا کردن داده ها از هفته گذشته پیشنهاد کرد که کارخانه فعالیت خود ادامه داد به رشد به ماه جولای است. یک نظرسنجی از مدیران خرید از شرکت اطلاعات IHS Markit هفته گذشته یافت می شود که به طور کلی در ایالات متحده تولید گسترش یافته و برای اولین بار از ماه فوریه به عنوان سفارشات جدید علامت است.

حتی پس از, سنگین اخراج سراسر اقتصاد بالقوه انقضای فدرال مزایای بیکاری افزایش ویروس موارد و تمدید احتیاط مصرف کننده هستند به احتمال زیاد به ترک تقاضا خاموش و خروجی به طور کلی زیر prepandemic سطوح برای برخی از زمان گفته تحلیلگران.

“با بهبود در تولید تا حد زیادی در پاسخ به دوباره بجای اول برگشتن در مصرف تا کنون مهم ترین عامل این است که چه مقدار دومی را کند می کند در پاسخ به موج مداوم از عفونت های جدید گفت:” مایکل پیرس ارشد ایالات متحده اقتصاددان در اقتصاد سرمایه.

مربوط تصویری

در سال های اخیر مدیران خرید شاخص تبدیل شده اند شاخص های مهم که در آن اقتصاد جهانی ممکن است عنوان شود. اما در زمان کاهش سرعت که در آن کسب و کارهای کوچک بودند و برخی از سخت ترین آمار شاخص مدیران خرید بخش اعداد ممکن است گفتن داستان کامل. وال استریت ژورنال توضیح می دهد. عکس: گتی ایماژ

بیشتر در اقتصاد

  • فدرال رزرو چشم انداز تبدیل Gloomier به عنوان ویروس گسترش می یابد 27 ژوئیه سال 2020
  • مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران هنوز هم شعار ‘V شکل’ بهبود اقتصادی ژوئیه 26 سال 2020
  • مغلوب ساختن پیشی جستن تغذیه نامزد شلتون والر تایید توسط کمیته مجلس سنا 21 ژوئیه سال 2020
  • شرکت های ایالات متحده دریافت مالیات تاخیر در IRS خارجی-درآمد قوانین جولای 20, 2020

نوشتن به جفری Sparshott در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de