رهبر القاعده در یمن, Qasim al-Raymi بود هدف قرار داده و در اخیر ایالات متحده در حمله هواپیماهای بدون سرنشین.

عکس: stringer/European Pressphoto Agency

واشنگتن—ایالات متحده کشته شدن رهبر القاعده یمن شعبه که او نیز یک معاون به القاعده رهبر جهانی Ayman al-Zawahiri رئیس جمهور تهمت و گفت: این.

آقای ترامپ داد بدون جزئیات در مورد مبارزه با تروریسم عملیات که به کشته شدن قاسم-Raymi, امیر یا رهبر القاعده در شبه جزیره عربستان است که ایالات متحده در مبارزه با تروریسم مقامات تعداد در میان گروه تروریستی قوی ترین شرکت های وابسته.

تحت Raymi گروه “متعهد نامعقول خشونت علیه غیرنظامیان در یمن و به دنبال انجام و الهام بخشیدن به حملات متعددی علیه ایالات متحده و نیروهای ما” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای گفت. “مرگ او بیشتر تنزل قدرت نمایی و جهانی al-Qa’ida جنبش و آن را به ما به ارمغان می آورد و نزدیک به از بین بردن تهدیدات این گروه مطرح و به امنیت ملی ما.”

وال استریت ژورنال و دیگر سازمان های خبری هفته گذشته گزارش که ایالات متحده در حال راه اندازی یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین برای کشتن Raymi اگر چه آن روشن نیست در زمان عملیات موفق بوده است.

هواپیماهای بدون سرنشین اعتصاب نبود انجام شده توسط ارتش ایالات متحده و مردم آشنا با این موضوع گفت: پیشنهاد آن را انجام شده توسط سازمان سیا است. سازمان سیا کاهش یافته است به نظر.

رسانه های محلی گزارش داد هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی اعتصاب رخ داده بود در ژانویه. 25 در یمن را در استان مأرب.

وزارت امور خارجه ارائه کرده است a 10 میلیون دلار پاداش برای اطلاعاتی که به کمک به Raymi به عدالت است.

Raymi آموزش شبه نظامیان در افغانستان در دهه 1990 و بعد از بازگشت به یمن جایی که او زندانی شد, با توجه به وزارت امور خارجه و تروریسم تحلیلگران. او فرار کرد و در سال 2006 بود که یکی از چهره های کلیدی در بازسازی قدرت نمایی بیش از سه سال آینده گفت: Thomas Joscelyn یک عضو ارشد در بنیاد دفاع از دموکراسی فکر می کنم تانک.

نوشتن برای Warren P. Strobel در Warren.Strobel@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de