سرمایه های خارجی داشته اند به وزن Huawei اتهام تهدید به امنیت ملی در برابر آنچه بسیاری از حامل مدیران می گویند آن است چرخ دنده با کیفیت بالا و قیمت رقابتی.

عکس: علامت Schiefelbein/آسوشیتد پرس

مقامات ایالات متحده می گویند Huawei Technologies Co. مخفیانه می تواند دسترسی به تلفن همراه-تلفن شبکه در سراسر جهان از طریق “پشت درب” طراحی شده برای استفاده توسط اجرای قانون که واشنگتن تلاش می کند برای متقاعد کردن متحدان به حذف این شرکت چینی از شبکه خود را.

هوش را نشان می دهد Huawei تا به حال این قابلیت برای بیش از یک دهه آمریکا و مقامات گفت. Huawei این ادعا را رد کرده.

ایالات متحده در نگهداری اطلاعات بسیار طبقه بندی شده تا در اواخر سال گذشته زمانی که آمریکا از ارائه جزئیات به متحدان از جمله انگلستان و آلمان به گفته مقامات از سه کشور جهان است. این یک تاکتیکی turnabout ایالات متحده که در گذشته استدلال کرده بود که آن را نمی نیاز به تولید سخت شواهدی از خطر در آن می گوید: Huawei شمار به سازمان ملل’ امنیت.

مربوط تصویری

در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال, Huawei Ren Zhengfei مورد بحث چگونه شرکت خود را حرکت تجارت, جنگ, نگرانی که آیا تجهیزات آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جاسوسی برای پکن و سفر جاده ای در سراسر امریکا است. عکس: آنتونی کوان برای وال استریت ژورنال

زمانی که مخابرات-سازندگان تجهیزات فروش سخت افزار مانند تعویض دنده ایستگاه های پایه و آنتن به حامل تلفن همراه—که جمع آوری شبکه های که قادر ارتباطات سیار و محاسبات آنها توسط قانون مورد نیاز برای ساخت راه هایی برای مقامات شیر به شبکه برای اهداف قانونی.

این شرکت ها همچنین نیاز به مطمئن شوید که آنها خود را نمی تواند به دست آوردن دسترسی بدون اجازه از شبکه اپراتور. تنها اجرای قانون مقامات و یا مقامات مجاز در حامل های مجاز به این “قانونی رهگیری رابط.” چنین دسترسی است توسط اداره قوانین و پروتکل ها در هر کشور است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چرا شما فکر می کنم ایالات متحده آمریکا است که انتشار این اطلاعات در مورد Huawei در حال حاضر ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

مقامات ایالات متحده گفت: Huawei ساخته شده تجهیزات که مخفیانه حفظ توانایی خود را برای دسترسی به شبکه از طریق این رابط بدون حامل دانش است. مقامات نیست و جزئیات را از جایی که آنها بر این باورند Huawei قادر به انجام این کار. دیگر مخابراتی-تولید کنندگان تجهیزات لازم نیست که همان توانایی آنها گفت.

“ما شواهدی وجود دارد که هواوی قابلیت مخفیانه برای دسترسی به اطلاعات حساس و شخصی در سیستم های نگهداری آن را به فروش می رساند و در سراسر جهان” مشاور امنیت ملی رابرت O’brien گفت.

“هواوی فاش نمی کند این covert دسترسی به مشتریان محلی و یا کشور میزبان ملی-سازمان های امنیتی” یکی دیگر از مقامات ارشد ایالات متحده گفت.

مقامات ایالات متحده کاهش یافته است می گویند که آیا ایالات متحده مشاهده Huawei با استفاده از این دسترسی. مقامات ایالات متحده نیز نمی ارائه جزئیات بیشتر در مورد اتهام backdoor دسترسی جز به می گویند که آنها باید از آن آگاه شده است پس از مشاهده آن در سال 2009 در اوایل 4G یا نسل چهارم تلفن همراه تجهیزات.

ماه گذشته انگلیس با وجود سنگین لابی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توافق برای ادامه اجازه Huawei دنده در noncore بخش هایی از آن آخرین 5G شبکه ساخت. مقامات بریتانیا روز سه شنبه گفت که اطلاعات در مورد Huawei به آنها ارائه شده توسط مقامات ایالات متحده در ماه گذشته بود جدید نیست و قبلا میان به تجزیه و تحلیل خود را از این تهدید ممکن است از شرکت چینی دنده.

ایالات متحده گفته است: Huawei می تواند همراهی با پکن به استفاده از تجهیزات آن برای جاسوسی و یا مختل شبکه های خارجی. Huawei اعلام کرد که هرگز در جاسوسی از طرف هر کشور و رد هر گونه درخواست به جاسوسی برای پکن است.

مرتبط

  • حمایت دولت کمک کرد تا سوخت Huawei جهانی افزایش (Dec. 25)
  • Huawei درآمد رکورد بازدید $122 میلیارد دلار در سال 2019 با وجود ایالات متحده کمپین (Dec. 30)
  • دادستان کل بار نشان می دهد ایالات متحده شرکت های مالی علاقه Huawei رقبا (Feb. 6)
  • برندگان از واشنگتن جنگ Huawei (Feb. 8)

Huawei “هرگز و هرگز به انجام هر کاری است که سازش و یا خطر انداختن امنیت شبکه و داده ها از مشتریان خود” این شرکت اعلام کرد. “ما قاطعانه رد این آخرین اتهامات. دوباره اتهامات بی اساس در حال تکرار بدون ارائه هر نوع بتن شواهد است.”

یک مقام ارشد رسمی Huawei رد این پیشنهاد که هواوی می تواند دسترسی به رابط در راه مقامات ایالات متحده شرح داده شده است. “استفاده از حلال رهگیری رابط کاربری است که به شدت تنظیم شده و تنها می تواند توسط پرسنل خبره از اپراتورهای شبکه. هیچ Huawei کارمند مجاز به دسترسی به شبکه بدون صریح تایید از شبکه اپراتور” این مقام گفت.

دسترسی به شبکه بدون اپراتور اجازه “بسیار محتمل خواهد بود و بلافاصله کشف” این مقام گفت.

واشنگتن شده است به اشتراک گذاری اطلاعات با متحدان و محرمانه بخشی از آن در هفته گذشته اجازه می دهد تا به صورت گسترده توزیع به گفته مقامات ایالات متحده. آن نشده است شده است برای عموم افشا و یا گزارش.

متی Pottinger, آمریکا و معاون مشاور امنیت ملی در سفر به برلین در اواخر ماه دسامبر برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با مقامات ارشد در صدراعظم آنجلا مرکل دولت با توجه به ایالات متحده آمریکا و مقامات آلمانی.

سرمایه های خارجی داشته اند به وزن Huawei اتهام تهدید به امنیت ملی در برابر آنچه بسیاری از تلفن همراه-مدیران شبکه می گویند آن است چرخ دنده با کیفیت بالا و قیمت رقابتی.

آلمان مقننه است به رای گیری در هفته های آینده در یک لایحه که اجازه می دهد Huawei دسترسی کامل به آن 5G بازار اگر آن را فراهم می کند امنیت را تضمین می کند. آلمان و بسیاری از کشورهای دیگر فقط در حال حاضر شروع به ساخت این نسل از شبکه های تلفن همراه. هر سه از آلمان بزرگترین اپراتورهای شبکه با استفاده از Huawei دنده.

Deutsche Telekom AG آلمان بزرگترین حامل آن گفت: نگران نیست در مورد خود شبکه در آلمان است. این شرکت گفت: حقوقی آن-رهگیری سیستم مدیریت ساخته شده بود توسط یک شرکت آلمانی. که جلوگیری از Huawei از اینکه قادر به دسترسی به آن گفت.

برخی از مقامات آلمانی آمد و دور از این جلسه توسط آقای Pottinger متقاعد ایالات متحده هوش به گفته یک مقام ارشد آشنا با نشست. یادداشتی محرمانه نوشته شده توسط وزارت امور خارجه آلمان و دیده شدن توسط وال استریت ژورنال آمده است که آقای Pottinger ارائه شده “سیگار کشیدن اسلحه” شواهدی وجود دارد که Huawei تجهیزات مطرح جاسوسی خطر است. آقای Pottinger نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

یک سخنگوی لندن وودافون گروه PLC یکی از بزرگترین ارائه دهندگان مخابرات با مشترکان وجود دارد گفت: هیچ نشانه ای است که هر یک از فروشندگان تجهیزات به حال دسترسی غیر مجاز به شبکه های جهانی. تنها کارکنان شرکت با امنیت ترخیص کالا از گمرک می تواند لینک به قانونی سیستم رهگیری, او گفت:.

W. Curtis, Dukes یک ارشد سابق آژانس امنیت ملی رسمی تبدیل cybersecurity مشاور گفت: ممکن بود برای یک فروشنده برای به دست آوردن دسترسی از طریق قانونی-رهگیری رابط اما گفت که او آگاه از هر نمونه از آن اتفاق می افتد.

در اکثر کشورهای غربی رابط کاربری—نسخه مدرن از تلفن استراق سمع—به اجرای قانون دسترسی به خصوصی ارتباطات الکترونیکی بین افراد منوط به محدودیت های چنین به عنوان نیاز به یک حکم و یا به دستور دادگاه.

تمام زیرساخت های فروشندگان در اروپا باید ارائه حلال-قابلیت رهگیری در سیستم های خود را. این ترکیبی از اجزای فیزیکی است که اضافه شده به همراه رادیو برج و همچنین به عنوان نرم افزار و رمزگذاری برای اطمینان از این اطلاعات تنها می تواند توسط پرسنل مجاز.

اجرای قانون به طور معمول با استفاده از این رابط های خود را هر چند در اکثر موارد و حوزه های قضایی آنها باید به اطلاع اپراتورهای شبکه و یا درخواست دسترسی از آنها را—و آن را غیر قانونی خواهد بود برای فروشندگان تجهیزات برای استفاده از رابط کاربری خود را بدون مجوز.

این چه اخبار جلسه در صندوق پستی خود را

آنچه را از اخبار روزانه هضم روز, مهم ترین اخبار, به تماشای, به صندوق پستی خود تحویل. ثبت نام.

نوشتن به Bojan Pancevski در bojan.pancevski@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nethec.sutny.im

آموزش سئو