معاون رئیس جمهور مایک پنس به نام متروپولیتن نیویورک منطقه خطر بالا و خواست هر کسی که به تازگی از سفر خارج از منطقه به خود منزوی برای 14 روز برای جلوگیری از گسترش coronavirus. عکس: Eduardo Munoz Alvarez/گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت در روز سه شنبه هر کسی خواست از ترک نیویورک مترو منطقه به خود منزوی برای 14 روز برای جلوگیری از گسترش این ویروس به سایر نقاط کشور به عنوان رمان coronavirus موارد در منطقه ادامه داد: به شدت افزایش یابد.

“ما باید برای مقابله با شهری شهر نیویورک در منطقه به عنوان یک منطقه در معرض خطر بالا و به همین دلیل ما با در نظر گرفتن این مراحل و درخواست همکاری از مردم آمریکا” معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در طول یک بعد از ظهر جلسه.

آخرین Coronavirus

 • جهان coronavirus موارد فراتر از 400 ، 000.
 • ایالات متحده گزارش بیش از 50,000 موارد تایید شده.
 • FEMA معکوس البته در دفاع از تولید عمل
 • نیروی دریایی گزارش اولین موارد روی عرشه کشتی در دریا
 • نمایشنامه نویس Terrence McNally می میرد از عوارض
 • چین اجازه می دهد تا افراد سالم به ترک ووهان شروع آوریل 8.
 • رئیس جمهور تهمت می گوید او امیدوار است تا این کشور بازگشایی شد و در بیش از دو هفته است.
 • مذاکره کنندگان در حال نزدیک شدن به توافق در آمریکا بسته محرک.
 • خطوط هوایی ایالات متحده در حال تهیه پیش نویس طرح به صورت بالقوه داوطلبانه خاموش کردن تقریبا همه پروازهای مسافری داخلی
 • نخست وزیر ژاپن و کمیته بین المللی المپیک موافقت با تاخیر در سال 2020 توکیو بازی های المپیک است.

آقای پنس گفت: افراد ترک نیویورک باید نظارت خود را متوسط و هر گونه علائم و گفت: دولت ادامه خواهد داد به “موج” منابع به نیویورک است.

سفیر دبورا Birx ویژه نماینده بهداشت جهانی دیپلماسی گفت: 60 درصد از تمام ویروس جدید موارد در ایالات متحده بود که از نیویورک است که به شدت افزایش سطوح آن از تست در روزهای اخیر. به طور کلی ایالات متحده پیشی گرفته 55,000 تایید موارد شنبه.

رهبران دولت خواست ساکنان به ماندن در خانه به عنوان ایالات متحده گزارش داد بیش از 13000 عفونت های جدید دوشنبه به تنهایی.

رئیس جمهور تهمت و گفت: در فاکس نیوز تاون هال که او امیدوار است تا این کشور بازگشایی شد و در بیش از دو هفته یک جدول زمانی است که به طور چشمگیری زودتر از آنچه بسیاری عمومی-کارشناسان بهداشت توصیه می شود.

جهان گسترده ای موارد پیشی گرفته 422,500 شنبه و بیش از 18,900 که مردم از Covid-19 pneumonialike بیماری ناشی از این ویروس با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. در مورد 108,000 افراد آلوده به این ویروس پس از بهبود.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: مردم ترک نیویورک باید نظارت خود را متوسط و هر گونه علائم.

عکس: مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

با بیش از 25000 موارد نیویورک پدید آمده است به عنوان کانون بحران در سراسر کشور با بالاترین و سریعترین نرخ عفونت رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز سه شنبه گفت. عفونت ها دو برابر هر سه روز فرماندار گفت: دولت انتظار دارد که اوج آن در این موارد در دو هفته زودتر از مقامات پیش بینی کرده بود.

شهر نیویورک بیمارستان ها در حال حاضر در حال زور زدن برای نگه دارید تا با موجی از بیماران. مقامات به دنبال افزایش ظرفیت بیمارستان از جمله تبدیل منهتن در Javits Center به موقت بیمارستان و پیدا کردن کارکنان اضافی مانند بازنشسته پزشکان.

“من به نوبه خود این حالت وارونه به دریافت این تعداد تخت است که ما نیاز به او گفت:, و اضافه کرد که دولت 53,000 تخت افتاد به شدت کوتاه از برآورد 140,000 تخت مورد نیاز است.

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال در روز سه شنبه حمل 2,000 هواکش به نیویورک از ملی ذخایر و برنامه ای برای ارسال یکی دیگر از 2,000 روز چهارشنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در فاکس نیوز.

او به زودی پس از آقای کومو با انتقاد از دولت فدرال برای حمل و نقل بیشتر هواکش. “شما می خواهید یک پت در پشت برای ارسال 400 هواکش” نیویورک فرماندار گفت. “آنچه که ما می رویم به انجام با 400 هواکش زمانی که ما نیاز 30,000 هواکش? شما از دست رفته این قدر مشکل و مشکل این است که تعریف شده توسط این قدر.”

نزدیک به 800 نفر کشته شده اند در ایالات متحده از جمله Terrence McNally های تونی برنده جایزه نمایشنامه نویس شناخته شده برای نقش و موزیکال مانند “کلاس استاد” و “Ragtime.” او روز شنبه از Covid-19 مربوط به عوارض در سن 81. در حومه شهر لس آنجلس از Lancaster, یک نوجوان در روز دوشنبه اول شد شناخته شده آمریکایی زیر 18 سال به مرگ ناشی از این بیماری با توجه به مقامات محلی. شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که نوجوان نمی هر گونه قبلی شرایط بهداشتی.

چندین ایالت آمریکا خواست ساکنان دوشنبه به ماندن در خانه به عنوان تعدادی از coronavirus موارد به بیش از 49,700 بالاترین از هر کشوری به جز چین و ایتالیا با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. هر چند نیویورک گزارش کرده است حداقل 20,000 بیشتر موارد نسبت به سایر امور خارجه ایالات متحده آقای کومو هشدار داد کشورهای دیگر از چه چیزی می آمد.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری در Javits Center در شهر نیویورک است.

عکس: مایک segar/ایسنا

“نیویورک قناری در معدن زغال سنگ” آقای کومو گفت.

31 سال در نیوجرسی شد اولین مهاجر در بازداشتگاه های ایالات متحده مهاجرت و گمرک برای تست مثبت برای کروناویروس جدید, یک روز پس از یک دادگاه فدرال دستور داد یک مرد برگزار شد در ایالت واشنگتن بود که در خطر ابتلا به این ویروس منتشر می شود از بازداشت. مهاجر طرفداران را خواستار شده است در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به انتشار مهاجران با هیچ سابقه کیفری, ابراز نگرانی از این که این ویروس می تواند به سرعت گسترش از طریق شلوغ یخ امکانات اگر یکی از بازداشت شدگان آلوده می شود.

روز سه شنبه در واشنگتن دی سی شهردار موریل Bowser خود گفت: او را نزدیک غیرضروری کسب و کار در منطقه است. یلو و Grand Teton national parks خواهد شد همچنین تا اطلاع ثانوی. برخی از جوامع محلی را دلسرد مردم از بازدید از پارک های ملی در تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس در نزدیکی شهرهای کوچک.

تنظیم به این حکم و پیش بینی بیشتر محدودیت های بسیاری از آمریکایی ها باید توجه مستند سفارشات ماندن در خانه های خود و محدود کردن هر گونه خارج از بازدید کنندگان در حالی که مراقبت های بهداشتی کارگران مواد غذایی-فروشگاه کارمندان و نگهبانان زندان و تحویل رانندگان در میان دیگران کار می کرد از طریق این بیماری همه گیر به نگه داشتن ضروری کسب و کار و سازمان در حال اجرا است.

سهام ایالات متحده بسیج, پس از دستاوردهای بزرگ در اروپا و آسیا به عنوان سرمایه گذاران طبقه بندی شده اند از طریق بانک مرکزی و دولت در پاسخ به coronavirus همه گیر و اقتصادی خود را خرید اینترنتی.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

دولت ایالات متحده در حال کار بر روی نهایی آن اقتصادی خود را پاسخ. پس از دو تلاش ناموفق بالا قانونگذاران و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هدف برای تکمیل یک بسته محرک اقتصادی به ارزش حداقل $1.6 تریلیون شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت راه اندازی شد برای استفاده از دفاع تولید عمل برای اولین بار در میان coronavirus همه گیر برای تهیه حدود 60000 کیت های آزمایش, اما در آخرین لحظه آن تلقی غیر ضروری با وجود نصب تماس برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از قانون به حل و فصل شدید کمبود تجهیزات.

متضاد سیگنال می آیند به عنوان مراقبت های بهداشتی کارگران در سراسر کشور در صورت انتقاد از کمبود تجهیزات پزشکی از جمله ماسک های هواکش و تجهیزات دیگر. آقای ترامپ با صدور یک فرمان اجرایی در اوایل این ماه با استناد به جنگ کره-عصر قانون, که به رئیس جمهور این قدرت نیاز به کسب و کار برای تولید کالا به, دفاع, در میان دیگر اقدامات. اما رئیس جمهور در برابر تماس به استفاده از آن ابراز نگرانی در مورد ملی آمریکا کسب و کار. در ضمن آقای ترامپ تلفن کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-in بپرسید اگر کره جنوبی می تواند به ارسال تجهیزات پزشکی به آمریکا برای کمک به این تلاش.

چین از اعزام پزشکان و تجهیزات پزشکی به ایتالیا و کشورهای دیگر شده اند که ضربه سخت coronavirus. وال استریت ژورنال را اریک Sylvers در میلان توضیح می دهد که چگونه چین است که با استفاده از قدرت نرم برای تغییر برداشت در مورد دست زدن به آن از بیماری همه گیر.

درخواست آمد به عنوان وزارت امور خارجه روز سه شنبه گفت: این خواسته آمریکا ماموریت به تکاپو جهان برای منابع پزشکی و تجهیزات حفاظتی و برای تعیین کشورهای دارای ظرفیت اضافی برای تولید و صادرات لوازم.

برخی از کسب و کار در حال حاضر به تغییر چرخ دنده ها برای پر کردن شکاف مطالب انتقادی. Ford Motor Co. گفت: این کار با 3M Co. برای تولید ماسک و با General Electric Co. به هواکش برای کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر در حالی که تعدادی از قرار زیرند در سراسر کشور در حال استفاده از الکل خود را عرضه به بوسیله اسباب گردنده از ضد عفونی کننده دست.

در ضمن عمده خطوط هوایی ایالات متحده شد تهیه پیش نویس طرح به صورت بالقوه داوطلبانه خاموش کردن تقریبا همه پروازهای مسافری در سراسر ایالات متحده به عنوان سازمان های دولتی در نظر مشابه اقدام, وال استریت ژورنال گزارش کرده است.

کشورها در سراسر جهان در ادامه به اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

نارندرا نخست وزیر هند دستور داد تمام غیرضروری ادارات دولتی و خصوصی کسب و کار را تعطیل و همه سرخپوستان به در خانه باقی می ماند برای سه هفته.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد روز سه شنبه گفت که او تا به حال با موافقت کمیته بین المللی المپیک که در تابستان بازی ها را در توکیو برگزار شد در این سال باید با تاخیر حدود یک سال است.

خطوط هوایی ایالات متحده در نظر تعطیل پروازهای مسافری در این کشور در کاخ سفید مورد بحث تسهیل اجتماعی-فاصله اقدامات و چین قصد دارد برای بلند کردن توده قرنطینه در ووهان. وال استریت ژورنال است Jason بلینی است آخرین coronavirus بیماری همه گیر.

اسپانیا ایجاد یک 5,500 تخت بیمارستان نظامی در مرکز کنفرانس در مادرید برای کاهش فشار بر این کشور در بیمارستان که در آن بیش از 2600 Covid-19 بیماران تحت مراقبت های ویژه. دولت از پارلمان خواست برای گسترش یک هفته دو مستند. حدود 40,000 موارد coronavirus عفونت گزارش شده در اسپانیا و 2,696 نفر کشته شده اند.

در آلمان, حمل و نقل 6 میلیون ماسک محافظ به سفارش کشور در بیمارستان ها و مقامات ناپدید شد در راه خود را به کشور در فرودگاه در کنیا که از دولت آلمان روز سه شنبه گفت.

مربوط به پوشش

 • آخرین به روز رسانی در Coronavirus
 • سنا نزدیک توافق در بسته محرک
 • کاخ سفید به استفاده از دفاع تولید عمل برای اولین بار در بیماری همه گیر کوروناویروس
 • Dow و S&P 500 با افزایش نوسانات همچنان ادامه دارد
 • داخلی ایالات متحده پروازهای مسافری می تواند عملا تعطیل
 • چین هوبئی استان به سهولت Coronavirus مستند
 • جهانی ایدز جنگجو در خط مقدم از Coronavirus نبرد

در ایران است که گزارش 1,934 مرگ و میر ناشی از Covid-19 رئیس جمهور حسن روحانی گفت: حدود نیمی از کارمندان دولت بودند و در خانه ماندن به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از coronavirus تلویزیون دولتی گزارش شده است.

چین گفت این امر اجازه دهید افراد سالم ترک ووهان آغاز مارس 8, کاهش, این مستند در اطراف اولیه مرکز coronavirus بیماری همه گیر.

طی هفته گذشته چین گزارش کرده است چند روز بدون جدید عفونت داخلی.

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

اصلاحات & Amplifications
اولین جزئی شناخته شده در آمریکا به مرگ از Covid-19 بود از لنکستر کالیفرنیا. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه گفت که جزئی از لانگ بیچ. (مارس 24 2020)

نوشتن به جنیفر Calfas در Jennifer.Calfas@wsj.com, Wenxin فن در Wenxin.Fan@wsj.com و ربکا Ballhaus در Rebecca.Ballhaus@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im