ایالات متحده ارائه می دهد ونزوئلا تحریم ها در ازای انتقالی حکومت

مقامات ایالات متحده دیدن جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو در سفید تحت فشار از coronavirus بیماری همه گیر.

عکس: zurimar کامپوس/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد کرد که رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو دست قدرت به یک دولت انتقالی در ازای کاهش تحریم ها و دیگر اقدامات.

تحت شرایط پیشنهاد کرد یک شورای ساخته شده از نمایندگان از هر دو آقای مادورو دولت و مخالفان به رهبری ایالات متحده-حمایت ژوئن Guaidó خواهد تشکیل یک دولت انتقالی تا زمانی که انتخابات برگزار شد و بعد از آن در سال.

“ما فکر می کنیم آن را به ارائه یک فرصت برای مردم ونزوئلا از دولت مایک Pompeo به خبرنگاران گفت: اصرار تمام ونزوئلا به در نظر گرفتن طرح.

یک مقام ارشد دولت گفت: شیوع کروناویروس جدید قرار داده بود ونزوئلا تحت فشار بی سابقه ای است و می تواند کاتالیزور برای از بین بردن آقای مادورو از قدرت است.

پیشنهاد می آید بیش از یک سال به یک جهانی ایالات متحده در مبارزه برای سرنگونی آقای مادورو که اجرا شده است تا در برابر تلاش هماهنگ توسط روسیه و کوبا و دیگران برای خنثی کردن واشنگتن هدف برای همگنی منطقه جغرافیای سیاسی.

دید ناظران آقای مادورو گفت: آمریکا طرح اعمال فشار بر رهبر ونزوئلا در حالی که همچنین ارائه یک راه است. اجازه می دهد آن را برای مذاکره با آمریکا-حمایت مخالفان اما می تواند به جلوگیری از آقای مادورو از بهره گیری از این مذاکرات ،

مقامات در انگلستان و برزیل و ایران و چند کشور دیگر را آزمایش مثبت برای coronavirus بالا بردن سوال در مورد رهبران جهان’ قرار گرفتن در معرض این بیماری همه گیر. در اینجا به برخی از چالش های دولت ها به عنوان آنها اندیشیدن به طرح های احتمالی. عکس: کارن Ducey/گتی ایماژ

ونزوئلا اقتصاد در سقوط آزاد حتی قبل از این بیماری همه گیر است که باعث رکود اقتصادی جهانی. اقتصاد آن است قرارداد 60 درصد در طول پنج سال گذشته به سیستم مراقبت های بهداشتی بوده و در آستانه سقوط و جمعیت رنج می برد از گسترده سوء تغذیه.

آمریکا پیشنهاد نیز خواستار تغییرات گسترده در دولت ونزوئلا از جمله اخراج از کوبا و مشاوران پایان دادن به پیگرد قانونی قانونگذاران و ملی جدید انتخابات شورای. این در ونزوئلا نظامی برای شکستن روابط با آقای مادورو و برای ایجاد یک آزاد و رسانه های مستقل.

مرتبط

  • روسیه روس نفت قصد دارد به فروش تمام دارایی های مربوط به ونزوئلا
  • آمریکا اتهامات جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو با قاچاق مواد مخدر
  • Op-Ed: یک مسیر جدید به دموکراسی ونزوئلا

در یک بیانیه ونزوئلا وزیر خارجه Jorge Arreaza رد این طرح اشاره کرد که دولت او نمی خواهد مجبور به پذیرش انتقال توسط یک قدرت خارجی.

“این دقیقا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که باید گام به کنار” بیانیه ای گفت:. “وقت آن است که آنها خود را رها شکست استراتژی تغییر دولت با توسل به زور در ونزوئلا است.”

اما آقای Guaidó ابراز حمایت از این پیشنهاد به عنوان یک گزینه برای خروج این رژیم مادورو در حالی که صحبت کردن به کنگره در یک کنفرانس برگزار شده در فیلم به دلیل این کشور coronavirus مستند. بیش از آخر هفته آقای Guaidó گفت: ایجاد یک شورای انتقالی می تواند باز کردن این کشور به بیش از 1 میلیارد دلار در کمک های خارجی.

آقای مادورو اتحاد ناموفق به دنبال کمک از صندوق بین المللی پول.

آمریکا پیشنهاد شبیه به یک طرح مورد بحث در شکست مذاکرات بین دو ونزوئلا احزاب در سال گذشته است.

آقای مادورو قبلا نشانه های تمایل به کار با متوسط عناصر در درون اپوزیسیون ائتلاف است اما به دنبال سرکوب آقای Guaidó اردوگاه. دوشنبه شب اعلام کرد که شروع آنچه که او به نام “عملیات Knock Knock,” دولت هشدار نیروهای امنیتی ممکن است بازدید و دستگیری مخالفان برای توطئه علیه نظام است.

“عدالت در حال آمدن است برای همه” آقای مادورو گفت: به دنبال مستقیم به دوربین. “حتی شما, تماشای من آن را در آینده برای شما بیش از حد.”

تقویت پیام آقای مادورو را بالا دادستان روز سه شنبه به نام آقای Guaidó به نظر می رسد برای یک جلسه مربوط به اتهام تلاش برای توطئه کودتا.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جدید پیشنهاد می آید پس از یک سری از اقدامات طراحی شده برای افزایش فشار بر آقای مادورو و حلقه درونی خود را. هفته گذشته مقامات ایالات متحده به اتهام آقای مادورو و مقامات ارشد دولتی با قاچاق مواد مخدر و همکاری با تروریست ها و ارائه چند دلار پاداش برای دستگیری.

ولایت به آقای مادورو تلاش برای مدیریت بحران دولت روسیه غول نفتی روس نفت هفته گذشته گفت که این امر توقف تمام فعالیت ها در کشور و فروش مرتبط با دارایی به دولت روسیه است. روس نفت ساخته شده بود تا نزدیک به 10 درصد از ونزوئلا و خروجی به کار گرفته دو سوم از صادرات نفت.

بالای ایالات متحده امریکا و ونزوئلا الیوت آبرامز گفت: وال استریت ژورنال است که دولت روسیه به نظر می رسد پله در برای محافظت از روس نفت از تحریم ها و سقوط ارزش سرمایه گذاری خود را در ونزوئلا, اما آن است که خیلی زود به بگویید که آیا این یک نشانه ای از افزایش تعهد از مسکو.

“این که آیا دولت روسیه است که واقعا در تعمیق تعهد خود را به ونزوئلا باقی مانده است دیده می شود و آن را در حالی که برای تعیین اینکه آیا هر سرمایه گذاری های جدید و یا وام ساخته خواهد شد” آقای آبرامز گفت.

او افزود که آقایان مادورو و Guaidó خواهد بود قادر به اجرا در انتخابات بعدی تحت شرایط آمریکا پیشنهاد اما نظرسنجی ها نشان می دهد که آقای مادورو خواهد بود خرد شده را در آزاد و عادلانه رای دادن.

رئیس جمهور تهمت به صحبت کرد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه این هفته و دو بحث بحران در ونزوئلا, با توجه به کاخ سفید.

روس نفت اعلام کرد: یک سری از ایالات متحده اقدامات هدفمند غول نفتی فعالیت در ونزوئلا. در ماه فوریه در ایالات متحده تحریم سوئیس-ثبت نام روس نفت تجارت SA فعالیت خود را در ونزوئلا است. پیشتر در ماه مارس در ایالات متحده اضافه شده یک شرکت تابعه از شرکت در ژنو مبتنی بر TNK تجارت بین المللی SA به مالی خود را لیست سیاه.

نوشتن به جسیکا Donati در [email protected] و Kejal Vyas در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im