ایالات متحده ارائه می دهد کمک نه موشک به ترکیه را هل سوریه نیروهای

سفیر ایالات متحده در سازمان ملل کلی صنایع دستی و جیمز جفری ایالات متحده امریکا در سوریه مطرح شده با نجات کارگران در سوریه Bab al-حوا عبور از مرز در امتداد مرز ترکیه در روز سه شنبه.

عکس: tuvan gumrukcu/ایسنا

BAB AL-حوا عبور از مرز سوریه—ترکیه به راه اندازی یک عملیات نظامی علیه سوریه دولت آمریکا در حال ساخت یک حمایت از یک متحد ناتو اما توقف کوتاه از تحویل سلاح های درخواست شده توسط آنکارا.

یک گروه ارشد از مقامات ایالات متحده در سفر به ترکیه از مرز سه شنبه اعلام کرد بیش از 100 میلیون دلار بودجه جدید برای سازمان ملل متحد برنامه های کمک به ارائه مواد غذایی و پتو و سایر حمایت از غیرنظامیان در سوریه است.

آنها نیز ارائه شده عبارت از حمایت ترکیه که نظامی راه اندازی یک کمپین برای معکوس کردن پیشرفت توسط دولت سوریه از بشار اسد که مجبور نزدیک به یک میلیون نفر برای فرار در سه ماه گذشته است.

بازدید برجسته مملو پویا بین ایالات متحده و ترکیه به واشنگتن در تلاش برای اطمینان بخشیدن به آن نظامی متحد آن را به عنوان وزن آنکارا درخواست برای موشک های پاتریوت و دیگر آمریکایی سلاح.

“در آن تپه بیش از وجود دارد نظامی ترکیه و سوریه مخالف هستند اول از همه مبارزه برای جلوگیری از یک فاجعه انسانی گفت:” جیمز جفری ایالات متحده فرستاده ویژه در سوریه در حالی که بازدید از یک اردوگاه پناهندگان در نزدیکی مرز ترکيه با جنگ-کتک کشور است. “میلیون ها و میلیون ها نفر از پناهندگان که قصد اسد و روسیه و ایران و متحدان.”

ترکیه عمل می آید به عنوان بحران در مرزهای خود در حال رسیدن به نقطه جوش. میلیون ها نفر از غیرنظامیان به دام افتاده در شمال غربی سوریه گذراند در روسیه-حمایت دولت سوریه در یک طرف و مرز ترکیه ،

آواره سوری را تماشا سربازان ترکیه در نزدیکی شهر Batabu در بزرگراه لینک ادلب برای سوریه Bab al-حوا عبور از مرز پنج شنبه.

عکس: aaref watad/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ترس یکی دیگر از هجوم گسترده پناهندگان و بیشتر به کشتار غیر نظامیان ترکیه در حال حاضر به چالش کشیدن روسیه تسلط حریم هوایی. ترکیه روز سه شنبه گفت آن ازطریق یکی دیگر از سوریه هواپیمای جنگی در سراسر کشور سوم در دو روز. این پرواز خطر گسترده تر رویارویی با مسکو است که راه اندازی یک کمپین حملات هوایی در سال 2015 که نوک جنگ در آقای اسد را به نفع.

آمریکا در واکنش به بحران شده است پیچیده توسط ترکیه دفاع لینک کلیک کنید برای هر دو ایالات متحده و روسیه است.

ترکیه درخواست آمریکا ارسال موشک های پاتریوت به کمک آن چالش سوریه و نیروی هوایی در شمال غربی سوریه است. ایالات متحده حاضر به فروش هوا-سیستم دفاعی به ترکیه از سال گذشته زمانی که آنکارا خریداری روسیه S 400 موشک سیستم بیش از آمریکا اعتراض.

“ما درک می کنیم ترکیه و درخواست برای دفاع هوایی. ما در حال بررسی است که درخواست گفت:” دیوید Satterfield سفیر ایالات متحده به ترکیه, در سفر به سوریه به اردوگاه پناهندگان در نزدیکی مرز.

مقامات اشاره کرد که ترکیه تا به حال شده است قادر به شلیک کردن رژیم سوریه هواپیما حتی بدون موشک های پاتریوت.

“ما را به نقطه چگونه موثر ترکی F-16s شده در جارو آسمان سوریه هواپیماهای جنگنده خود را در هفته گذشته گفت:” آقای جفری.

دولت آمریکا از سفر رهبری می شد با کلی صنایع دستی سفیر ایالات متحده در سازمان ملل اعلام کرد که یک $108 میلیون دلار آمریکا کمک مالی به U. N. برنامه های امداد رسانی. خانم کرافت ملاقات با سوریه نجات کارگران و عبور از طریق مرز به خاک سوریه.

او و آقای جفری مطرح شده برای عکس ها با اعضای سازمان نجات داخلی سوریه, دفاع, همچنین شناخته شده به عنوان سفید, کلاه زیر یک علامت مطلب “خوش آمدید به سوریه است.”

“جهان در حال تماشای ما به عنوان ما در حال ذبح” یک عضو از کلاه سفید گفته خانم کرافت در یک جلسه در عبور از مرز.

“تنها پاسخ این است که یک آتش بس” خانم پیشه پاسخ داد. “این کمک های انسان دوستانه در حالی که این فوق العاده است که فقط در پاسخ به این حمله وحشیانه توسط رژیم اسد.”

نوشتن به Jared Malsin در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im