بر اساس پیشنهاد وزارت بازرگانی می تواند بلوک فروش نیمه هادی ها ساخته شده توسط Taiwan Semiconductor Manufacturing Co., یا TSMC.

عکس: ritchie b. تاکیتاکی/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

واشنگتن—مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جلوتر حرکت با محدودیت های جدید با هدف قطع چینی مخابراتی-تجهیزات ساز, Huawei Technologies Co. از یکی از تامین کنندگان اصلی از پیشرفته نیمه هادی ها با توجه به افراد آشنا با این وضعیت.

در جلسه روز چهارشنبه, بالا, مقامات دولت توافق برای پیشبرد یک پیشنهاد به داد و بیداد, Huawei با توجه به این مردم است. آمریکا مدعی Huawei دنده استفاده می شود می تواند توسط پکن به جاسوسی در سطح جهان است که Huawei بارها رد شده است.

به طور خاص این قانون نیاز به مجوز صادرات برای بسیاری از تراشه های حمل به Huawei است که تولید شده توسط ایالات متحده آمریکا طراحی تراشه-ساخت ابزار. که به وزارت بازرگانی توانایی برای جلوگیری از فروش نیمه هادی ها ساخته شده توسط Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. TSM 1.78% برای Huawei HiSilicon واحد که طرح تراشه های این شرکت است.

این محدودیت نیز ضرر شرکت های ایالات متحده است که برای تولید نیمه هادی تولید تجهیزات مورد استفاده توسط TSMC بزرگترین قرارداد-تراشه ساز. نيمه هادی در صنعت برپا کرده monthslong مبارزه با ضد Huawei قوانین استدلال که تراشه های فروخته نمی مطرح ملی و نگرانی های امنیتی را تضعیف می کند و شرکت های ایالات متحده توانایی رقابت با شرکت های خارجی.

نه TSMC و نه Huawei بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

این قانون در حال حاضر به نوشته یک فرایند است که می تواند هفته اگر نه دیگر به صنعت نیمه رسانا زمان به سعی کنید آن را به تجدید نظر و یا سیراب کردن. این طرح در حال حاضر به پیشنهاد محدودیت رفتن به اثر قبل از این صنعت فرصتی برای اظهار نظر گفت: افراد آشنا با این وضعیت.

پتانسیل محدودیت هنوز هم می تواند ضربه موانع درون دولت و یا رئیس جمهور با مغلوب ساختن پیشی جستن. ماه گذشته آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرد تلاش برای توقف صادرات محدود فن آوری—از جمله موتورهای جت و نیمه هادی ها—به چین است.

“ما نمی خواهیم به آن را غیر ممکن را به انجام کسب و کار با ما” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است.

چهارشنبه جلسه تا حد زیادی به نام به شکل یک راه برای نوشتن قوانین و مقررات به انجام آقای تهمت سفارشات به قراضه زودتر طرح برای محدود کردن موتور فروش. تراشه-ابزار پیشنهاد این است که بخش کوچکی از محدودیت در ابتدا برنامه ریزی شده برای Huawei اما که رها شده بودند پس از آقای تهمت خود ساخته تنظیمات روشن است.

یک طرح کلی از تراشه-ابزار برنامه ریزی پیش از آن بود به گزارش رویترز،.

قانون جدید با هدف حیاتی تکه جهانی نیمه هادی-صنعت ساخت.

ایالات متحده را به سه نیمه هادی سازندگان تجهیزات— Applied Materials Inc., لام Research Corp. و KLA Corp. —کنترل حدود 40 درصد از بازار جهانی توسط درآمد. بسیاری از تجهیزات مورد استفاده در تراشه خطوط مونتاژ جهان ترکیب آمریکا ساخته شده است فن آوری است. در علاوه بر این به طور گسترده ای مورد استفاده نرم افزار برای طراحی تراشه های آمریکایی ساخته شده است.

قوانین را سفت در این کشور ایالات متحده صادرات-کنترل سیستم که در حال حاضر قرار داده شده برخی از محدودیت های هواوی.

در ماه مه مقامات وزارت بازرگانی قرار داده Huawei در صادرات blacklist که آنها را نگه دارید از شرکت ها در نظر گرفته می شود امنیت ملی و تهدیدات.

حرکت طراحی شده برای کاهش Huawei کردن از برخی ایالات متحده نیمه هادی سازان— Micron Technology ,Inc. کوالکام , Inc. و Intel Corp. —و دیگر شرکت هایی که فرستاده اند میلیاردها دلار ارزش قطعات به هواوی.

اما برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت شده اند نا امید که در این مرحله در نظر نمی رسد که صدمه دیده Huawei مالی. مدت کوتاهی پس از ممنوعیت برخی از سازندگان نیمه هادی یافت استثنا در لیست سیاه این قوانین است که آنها را قادر به از سرگیری حمل و نقل در موارد که در آن تراشه های تولید شده بودند عمدتا در خارج از کشور.

وزارت بازرگانی تا به حال آمد تا با راه هایی برای محدود کردن فروش آن بیش از حد, اما داده تا در آن تلاش زیرا آقای ترامپ گفت که او نمی خواست برای توقف تراشه فروش گفت: افراد آشنا با این وضعیت.

Huawei رهبران در ضمن باید افتخار در مورد پیدا کردن راه هایی برای ایجاد تجهیزات آن بدون متحده ساخته شده از نیمه هادی ها.

نوشتن در باب دیویس در bob.davis@wsj.com و کتی Stech Ferek در katherine.stech@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im