ایالات متحده حرکت می کند به حسابرسی شرکت های چینی. بازار پرده چه می آید بعدی.

شرکت های چینی از قبیل Alibaba می تواند مجبور به رها کردن لیست خود را در بورس سهام ایالات متحده.

عکس: برندان mcdermid/ایسنا

برای بیش از یک دهه شرکت های چینی مطرح میلیاردها لیست سهام خود را در بورس سهام ایالات متحده در حالی که اجتناب از حسابداری-کنترل کیفیت است که دیگر شرکت های تحمل.

اما اقتصادی تنش بین دو ابرقدرت جهانی تقویت شده توسط سیاسی خشم در ایالات متحده بیش از نقش چین در گسترش جدید coronavirus قرار دادند مالی-بازارهای موضوع به جریان اصلی سیاسی. قانون تصویب شده توسط مجلس سنا—و در حال حاضر معرفی شده در به خانه خواهد لگد شرکت های چینی فعال بورس سهام ایالات متحده مگر اینکه خود ممیزی بازرسی هستند توسط آمریکا تنظیم کننده.

هیچ شرکت را بلافاصله از دست دادن فهرست خود را بر اساس این قانون پیشنهادی اما سرمایه گذاران نگران آن را بیشتر شعله ور تنش بین پکن و واشنگتن در خصوص زمان بد. سهام عمده شرکت های چینی ذکر شده در ایالات متحده به شدت کاهش یافته است در این روز پس از مجلس سنا گذشت. با اقتصاد جهانی وضعیتی وخیم از coronavirus, بدتر از رابطه می تواند ایجاد شک و تردید در مورد از سرگیری تجارت ایران و ارسال هر دو ایالات متحده و چین سهام پایین تر است.

“شرکت های چینی باید موفق به دیدار با آمریکا استاندارد است که توافق شد در نوشتن زمانی که خود شرکت ها شده بودند گفت: Michael Farr, رئيس جمهور از پول مدیریت شرکت فار Miller & واشنگتن است. “مشکل این است که پذیرش شکست رفته اند unaddressed و رفتار بد افزایش یافته است.”

بر خلاف دیگر کشورهای چین هرگز داده های ایالات متحده تنظیم کننده های معمول دسترسی به ممیزی پرونده نیاز به بررسی کیفیت حسابداری مالی, به گفته مقامات ایالات متحده که به دنبال یک معامله برای سال. را پوشش می دهد که حدود 200 شرکت با مجموع ارزش بازار به بیش از 1.4 تریلیون دلار با توجه به S&P در بازار جهانی هوش.

سرمایه گذاران کرده اند که اغلب مایل به چشم پوشی نظارتی فاصله آنها به عنوان جامعی سهام شرکت های چینی از جمله Alibaba Group Holding Ltd. ساخته شده است که خود را در آغاز کار در بورس ایالات متحده. بانک وال استریت که underwrote سهام خرید و فروش و قرار است به انجام علت سعی و کوشش در این شرکت شده اند پاداش با بیش از $1.4 میلیارد دلار در هزینه ها با توجه به داده ها از Dealogic. بورس های عمده سهام نیز بهره مند از سودآور توجه جهانی لیست.

مجلس سنا قانون نیاز به شرکت های چینی با سهام معامله شده در اینجا به افشای به کمیسیون بورس و اوراق بهادار که آیا آنها در مالکیت و یا کنترل توسط مقامات دولتی.

رمان coronavirus به تشدید تنش بین آمریکا و چین در راه است که به احتمال زیاد معطل بعد از ویروس موجود است. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد. عکس: Kevin لمرقو/ایسنا

در حالی که بسیاری از شرکت های چینی که در آمریکا نیست دولتی از قبیل Alibaba و e-commerce رقیب JD.com , Inc., دیگران به طور کامل و یا جزئی تحت دولت چین کنترل. چین است که کمتر به احتمال زیاد اجازه می دهد تا کار حسابرسی مقالات متعلق به دولت شرکت های به اشتراک گذاشته می شود در خارج از کشور تنظیم با توجه به اوراق بهادار وکلا. سهام بسیاری از شرکت های چینی را ضربه سخت شده پس از تصویب این لایحه در مجلس سنا روز چهارشنبه با راهنمایی و JD.com سقوط 8% و Baidu , Inc. انداختن 5.8%.

Alibaba بنیانگذار جک ما زنگ زد تشریفاتی بل در بازار بورس نیویورک در ماه سپتامبر سال 2014 زمانی که این شرکت عرضه آن IPO.

عکس:
ایسنا

چین می گوید های کار حسابرسی مقالات را نقض حاکمیت و خطر نشت اسرار دولتی. در این سال آن را قانونى مطابق با خارج از کشور بهادار تنظیم کننده بدون اجازه از بازار خود را سرپرست و اجزای مختلف دولت چین.

SEC پا کرده است تا آن هشدار در مورد نظارتی نقطه کور در ماه های اخیر از جمله پس از افشای تقلب حسابداری در Luckin قهوه, یک بار highflying چینی راه اندازی و رقیب به استارباکس Corp.

Luckin که رفت و عمومی در Nasdaq بازار سهام و در حال بررسی توسط SEC گفت: برخی از کارکنان ساخته $310 میلیون دلار درآمد. آن را پس از اخراج مدیر اجرایی آن و افسر ارشد عامل و سهام آن کاهش یافته است به های اخیر $1.39 از 50 دلار در ماه ژانویه است. SEC گفت: در ماه گذشته که آژانس توانایی برای ترویج و اجرای استانداردها در چین و دیگر بازارهای در حال ظهور است به شدت محدود است.

قبل از Luckin وجود دارد یک رشته از تقلب در بازار سهام ایالات متحده. SEC شکایت کرد Deloitte Touche Tohmatsu CPA Ltd. در سال 2011 به دنبال ثبت آن نیاز به انجام یک بررسی تقلب حسابرسی شرکت مشتری سابق چین مبتنی بر Longtop مالی فن آوری های Ltd. در سال 2016 SEC شکایت کرد Longwei Petroleum Investment Holding Ltd. سوخت شرکت مستقر در چین که تا به حال ذکر شده در بازار بورس نیویورک بازار برای شرکت های کوچکتر بیش ادعا می کند که آن را ساخته جنبه های کسب و کار خود را. SEC غالب در مورد 2019.

حامیان این پیشنهاد آمریکا سرکوب می گویند چه شده است یک low-profile موضوع در بازارهای مالی در زمان در بیشتر سیاسی به معنی پس از این سال سقوط اقتصادی.

“چه کمک کرده است با این همه چیزهایی که کروناویروس” گفت: Rep. مایک Conaway (R. تگزاس) که تحت حمایت قانون مشابه سال گذشته است. “چین در واکنش به ارمغان آورده است بسیاری از مسائل را به خط مقدم که یکی از آنها باید آنها دسترسی به بازارهای ما با قوانین مختلف از هر کس دیگری؟”

منتقدان می گویند SEC و عمومی شرکت حسابداری نظارت هیئت مدیره می تواند نقل مکان کرد و در گذشته به قطع شرکت های چینی از بازارهای ایالات متحده بیش از ممیزی بازرسی بست. اما محرومیت چینی حسابرسی مثلا پیامدهای منفی برای آمریکا و شرکت های چند ملیتی است که با استفاده از شرکت های خود را برای چین ،

مجلس سنا قانون شرکت نوشته شده توسط سنسور. جان کندی (R., لا.) و کریس ون Hollen (D., Md.), باید با تصویب مجلس به قانون تبدیل شود. یک نسخه از این لایحه معرفی شد در خانه با تشکر. براد شرمن (D., کالیفرنیا.) که صندلی یک کلید فرعی است که با تمرکز بر حفاظت از سرمایه گذار و گفت: این لایحه ممکن است نیاز به ویژگی های ثابت.

“ما نیاز SEC و PCAOB به حرکت در این مسیر اما در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد کنگره را” آقای شرمن گفت. “من فکر می کنم این می گذرد خانه در دو ماه آینده امیدوارم در بهبود فرم.”

خانه است که به احتمال زیاد به تصویب این لایحه گفت: James Lucier مدیر عامل در سرمایه آلفا Partners LLC یک سرمایه گذار متمرکز تحقیقات سیاست شرکت است.

SEC رئیس Jay کلیتون گفت که سنا قانون ارائه می دهد یک راه جدید برای گرفتن چین به پیروی از PCAOB مورد نیاز است. شرکت و حسابرسان را سه سال بیشتر مطابق با الزامات بازرسی—و یا در صورت delisting از نزدک یا NYSE.

“مجلس سنا در لایحه قانونی تلاش برای به دست آوردن چین به تطابق با الزامات نظارت” آقای کلیتون گفت. “وضع موجود قابل قبول نیست.”

بیشتر

  • چین پذیرای یک ارز ضعیف تر
  • چین ارشد نظامی در هنگ کنگ پاکستان برای حفاظت از منافع پکن

نوشتن به دیو مایکلز در [email protected] و Akane Otani در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>