آمریکا حمله نظامی آزاد در هندوراس

هندوراس بوده است دنده توسط یک دیرینه جنایت مشکل است. بالاتر از پلیس در تگوسیگالپا رهبری در گشت روز جمعه در مقررات منع رفت و آمد اعمال شده توسط دولت برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

عکس: اورلاندو سیرا/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک نظامی ایالات متحده عملیات نجات یک زن آمریکایی از نامشخص خطر در هندوراس و او شده است پیوست با خانواده اش, وزیر دفاع علامت Esper روز دوشنبه گفت:.

دفاع رئیس در سخنرانی خود در پنتاگون در کنفرانس خبری کاهش یافته است به ارائه جزئیات درباره این عملیات و یا شرایطی که منجر به آن جز به می گویند که این زن قربانی یک جرم و جنایت خشونت آمیز.

آقای Esper پاسخ به سوالات در مورد عملیات رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه گفت: در یک کنفرانس خبری در مورد کوروناویروس که یک زن که تا به حال شده است “به طرز وحشیانه ای درمان” نجات داده شده اند توسط ارتش ایالات متحده از یک “منطقه خاص.” او نمی ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر.

“ما قادر به گرفتن یک زن جوان آزاد شده از یک منطقه خاص که بود که به طرز وحشیانه ای مواجه, طرز وحشیانه ای درمان” رئیس جمهور گفت:. “ما در رفت و ما هم او را…. که خشن بود مسائل است.”

مقامات وزارت دفاع آمریکا گفت: آنها نمی ارائه هر گونه جزئیات در مورد عملیات نظامی از جمله آنچه واحد و یا تجهیزات مورد استفاده قرار گرفت و یا چگونه بسیاری از نیروهای ایالات متحده درگیر شدند با استناد به خانواده درخواست برای حفظ حریم خصوصی.

هندوراس بوده است دنده توسط یک دیرینه جنایت مشکل با توجه به وزارت امور خارجه از جمله خشونت آمیز فعالیت باند مواد مخدر و قاچاق انسان است. پلیس محلی فاقد منابع برای پاسخ موثر به جرم جدی ایالات متحده هشدار داده است پتانسیل مسافران است.

نوشتن به Nancy A. یوسف در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im