مسافران سوار یکی از معدود پروازهای مراکش در روز پنج شنبه در مراکش.

عکس: جسیکا Blough/آسوشیتد پرس

ارتش ایالات متحده در روز جمعه فرستاده هواپیما را انتخاب کنید تا آمریکایی ها بودند که رشته در خارج از کشور به دلیل مهر و موم شده در مرزها برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus آمریکا دفاع کرد.

نظامی فرستاده C 130s به مراکش و پرو در حالی که یک C-17 وارد هندوراس را انتخاب کنید تا آمریکایی ها ، دوم هواپیما در مسیر به هندوراس بعد در روز.

بسیاری از کشورها بسته مرزها به عنوان coronavirus بحران توسعه منع تجاری پروازهای هواپیمایی در داخل یا خارج. هزاران نفر از آمریکایی ها باقی می ماند به دام افتاده در آمریکای جنوبی و مراکش و در جای دیگر قادر به گرفتن خانه و ناراحت در واشنگتن در پاسخ به کشورهای اروپایی و مکزیک و اسرائیل به سرعت نقل مکان کرد به تخلیه شهروندان خود.

بعضی از آنها در ارتباط با وزارت امور خارجه مشکلات در بازگرداندن آمریکایی به خروج بسیاری از دیپلمات ها که استعفا داد یا گفت که آنها مجبور شدند پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، یک مقام ارشد وزارت گفت “بی سابقه” کار در حال انجام است و حتی به عنوان دیپلمات های ایالات متحده در سراسر جهان هستند مجاز به بازگشت به خانه در میان جهانی همه گیر.

“رئیس جمهور سپری کرده است در سه سال گذشته شناسایی از وزارت امور خارجه و سه ماه گذشته انکار حقایق اساسی از coronavirus بحران گفت:” یک مقام ارشد سنا aide که با این نسخهها کار در سیاست خارجی است. “در حال حاضر با هزاران نفر از آمریکایی ها به دام افتاده در خارج از کشور هیچ کس نباید شگفت زده می شود که برگ برنده دولت شده و کاملا آماده به پاسخ می دهند.”

غنی Levering و سارا Schuenemann با سگ خود را بانجو منتظر اخبار از اتاق هتل خود را در لیما پرو.

عکس: غنی Levering

بسیاری از آمریکایی ها هنوز هم مطمئن نیستید که آنها را به خانه. غنی Levering یک فیلادلفیا مادری که سفر به پرو با نامزدش سارا Schuenemann و سگ خود گفت: مقامات ایالات متحده نیست و توصیه او را از ارتش پرواز. او قبلا متوقف شده توسط سفارت ایالات متحده در پرو پایتخت لیما اما نمی دریافت کمک.

الهام ایندری 27-year-old آسیب شناس گفتار از فلوریدا است که در گیر پرو شهر کوسکو. او می گوید: او کمی دریافت کرده است اطلاعات و یا کمک از سفارت ایالات متحده.

“این است که صادقانه ناامید کننده و غم انگیز و ترسناک” خانم ایندری روز جمعه گفت. “این است که فقط دوستان و خانواده ما آرامش ما در این نقطه است.”

اسرائیل در حال حاضر فرستاده پروازها به مقصد تخلیه جوان گردشگران از پرو که گله به این کشور برای بازدید از اینکا ارگ ماچو پیچو.

در آلمان, خارجه اتحاد اجاره هواپیما از چند حامل از جمله لوفت هانزا, شاهرخ و توی و شروع به رفت بیش از 100 ، 000 گردشگران آلمانی صفحه اصلی که به دام افتاده بودند در نقاط تعطیلات مانند یونان و مصر و مراکش و جمهوری دومینیکن است. به اصطلاح “پل هوایی” شروع پرواز گردشگران آلمانی خانه در پنج شنبه و جمعه 96,000 شهروندان آلمانی شده بود خانه پرواز در حدود 100 ویژه پرواز خارجه روز جمعه گفت.

انگلستان تخلیه بیش از 8000 شهروندان در 45 پرواز از مراکش در سه روز پس از مذاکره با دولت مراکش اجازه می دهد تا یک فرمت به مرز خود را بسته. آمریکایی ها در مراکش گفت: آنها در محاصره سفارت آمریکا با آنها چه می گویند شدند و تماس های پاسخ داده نشده و ایمیل.

تسا Matsis اسمیت از کالیفرنیا ساخته شده و مراکش پس از ابتلا به یک هواپیما مرتب توسط انگلستان او گفت: مردم پوشش برای کسانی که پرواز جان گذشته بودند.

“مردم در حال جیغ کشیدن در هر یک از دیگر برای رسیدن به پشت خط,’ خانم اسمیت در مجله خود نوشت:.

خانم اسمیت و حزب او ساخته شده آن را بر روی یکی از هواپیماها که انگلستان مرتب کرده بود و که در ساکرامنتو رزرو کرده بود برای آنها را برای $418 دلار از یک بلیط به فرودگاه لندن. هنگامی که آن را در زمان خاموش “کل هواپیما شد, تشویق, و من تا به حال اشک نورد کردن چهره من,” او گفت:.

روز بعد روز جمعه در سفارت ایالات متحده آمریکا با ارسال یک ایمیل به آمریکایی ها بودند که هنوز هم در سمت چپ در مراکش گفت: آنها در حال حاضر در اجاره خود به خود پرواز از بریتیش ایرویز, که خواهد پرواز به لندن و سپس به یکی از 10 شهرستانها ایالات متحده برای $1,450 برای یک بلیط یک طرفه. اواخر جمعه سفارت توییتی: صندلی هنوز هم در دسترس امروز آخرین پرواز از #مراكش به #لندن

سیمون استخوان 35 ساله مهندس برق از هوستون همچنین امیدوار است به زودی پس از غواصی در سواحل هندوراس را Roatan جزیره در کارائیب.

آقای استخوان اعتبارات محلی فرماندار با کار به او و دوستان خود را بازگشت به خانه به جای دولت ایالات متحده. آقای استخوان گفت: فرمانداری تماس گردشگران خود را به جمع آوری اطلاعات پرواز و رسیده به شرکت های هواپیمایی به اصرار آنها را به دنبال چشم پوشی از هندوراس به دولت اجازه پرواز به بازگرداندن آمریکایی است.

“او مشغول به کار خستگی ناپذیر در تمام طول روز انجام زندگی می کنند Facebook تغذیه و ایجاد واتساپ گروه” آقای استخوان گفت: از فرماندار. “وزارت امور خارجه پاسخ بسیار آهسته بود. و حتی در این نقطه من مطمئن هستم که اگر آنها انجام داده ایم زیادی.”

واشنگتن را از دست داده و این مصیبت باعث شده است تا دیگر آمریکایی ها به دنبال راه خود را به خانه. برخی از گردشگران در هندوراس گفت که آنها تا به حال شده است در تلاش برای سازماندهی به منشور خود پرواز حاضر به پرداخت حدود $1,000 برای هر یک از یک صندلی در 150 مسافر هواپیما یا 3000 $برای هشت فرد جت خصوصی.

دانیل ویارئال یک دوگانه آمریکا-شهروند مکزیکی در پرو بانکی در مکزیک, ایالات متحده نیست به خانه به تگزاس. او امیدوار است برای گرفتن یک پرواز اجاره سازماندهی شده توسط مکزیک است که در حال حاضر بازگشت 1,153 شهروندان از کشورهای مختلف از جمله بیش از 700 از پرو.

“آمریکا ناامید شده است,” او نوشت: در پیام های متنی از یک اتوبوس که, مکزیک سفارت فرستاده شده به Cusco به انتخاب او و دخترش ، او امیدوار است برای پرواز از پرو به مکزیک و سپس راه خود را به تگزاس. “من هنوز هم از جنگل.”

نوشتن به رایان Dube در ryan.dube@dowjones.com و Alistair مک دونالد در alistair.macdonald@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de