ایالات متحده و مکزیک به توافق حد گذرگاه های مرزی محدود کردن بیشتر ترافیک غیر ضروری اما اجازه می دهد تجارت و کارگران را به ادامه عبور از میان جدید کروناویروس بیماری همه گیر. عکس: اوان Vucci/آسوشیتد پرس

ایالات متحده آمریکا و مکزیک با توافق برای محدود کردن سفر خود را به اشتراک گذاشته از 2000 مایل مرز اجازه می دهد تجارت و کارگران را به ادامه عبور اما محدود کردن بیشتر مسافران دیگر از جمله مهاجران در پاسخ به این کروناویروس جدید بیماری همه گیر.

رئیس جمهور تهمت و اعلام کرد که این حرکت از اتاق جلسه کاخ سفید روز جمعه گفت: محدودیت لازم بود به سرعت گسترش Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس در سراسر شمال امریکا و “کاهش توده جهانی مهاجرت است که به شدت نایاب بهداشت و درمان-مراقبت از منابع مورد نیاز برای مردم ما است.”

“چپ بدون کنترل این امر فلج مهاجرت ما سیستم ما پایمال مراقبت های بهداشتی و سیستم به شدت آسیب امنیت ملی ما” آقای ترامپ گفت.

محدودیت های جدید که آینه کسانی که توافق در این هفته برای آمریکا و کانادا مرز خواهد اثر را جمعه در نیمه شب.

ایالات متحده بیش از 10 ، 000 مورد از coronavirus را تایید کرد و 150 مرگ و میر در حالی که مکزیک شناسایی کرده 164 موارد و اولین بیمار جمعه درگذشت.

مربوط تصویری

کالیفرنیا سفارشات بزرگترین مستند در آمریکا یک بسته محرک تماس برای مالیات دهندگان برای دریافت تا $1,200 و خارج استخدام 150,000 موقت کارکنان در پاسخ به افزایش تقاضا برای مواد غذایی. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Patrick T. Fallon/مهر نیوز

چاد Wolf اقدام وزیر امنیت داخلی گفت: دولت با هدف پایان بازی گاه به گاه سفر در سراسر مرز اما خود ادامه خواهد داد و اجازه می دهد تا سفر ضروری است—از جمله جنبش کالا یا پزشکی کارگران است. قانونگذاران ایالات متحده تا به حال فشرده دولت اجازه ورود برای کارگران فصلی بسیاری از آنها در کار کشاورزی و بسیاری از آنها از مکزیک آمده.

این حرکت به عنوان کشورهای در سراسر اروپا, آفریقا و آمریکای لاتین بسته مرزهای زمینی و کاهش پروازهای بین المللی. وزارت امور خارجه صادر شده در سراسر جهان سطح 4 مشاوره سفر خود به بالاترین سطح خود تشویق آمریکایی ها در خارج از کشور به بازگشت به ایالات متحده و یا پناهگاه در محل.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت که مکزیک بحث بود که آیا برای جلوگیری از پذیرش پروازها از اروپا است. مکزیکی, وزیر امور خارجه Marcelo Ebrard در یک بعد از کنفرانس خبری گفت: مکزیک است که مخالف چنین اقدامی است و یک راه حل ممکن است برای مکزیک برای ایجاد محدودیت به صورت شبانه روزی از ورودی پرواز.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت گفت که علاوه بر کاهش سفر از طریق بنادر از ورود دولت را بلافاصله آغاز بازگشت مهاجران که از مرز عبور غیر قانونی از جمله کسانی که درخواست پناهندگی بدون پردازش آنها را در داخل ایالات متحده ایستگاه های گشت مرزی و یا مهاجرت بازداشتگاه.

چند اتومبیل به رهبری جنوبی از سن دیگو به تیخوانا, مکزیک, در روز پنج شنبه از طریق آنچه که به طور معمول یکی از شلوغ ترین سرزمین گذرگاه های مرزی.

عکس: گرگوری گاو/آسوشیتد پرس

ماموران مرزبانی روز جمعه آغاز شده بود به سرعت تبدیل به مکزیک بزرگسالان پس از گرفتن اثر انگشت و پردازش اطلاعات خود را در لپ تاپ ها در این زمینه است. بازداشت مهاجران نمی توان به گشت مرزی امکانات, اما خواهد شد عودت در نزدیکترین بندر ورود.

آقای Ebrard گفته مکزیک خواهد بود موظف به گرفتن همه مکزیکی ها که او گفت: بزرگترین ملیت تلاش برای رسیدن به ایالات متحده به طور غیر قانونی. او همچنین گفت: مکزیک را حفظ برنامه ای است که اجازه می دهد تا بیشتر در آمریکای مرکزی و پناهجویان به صبر در مکزیک در حالی که خود پناهندگی رسیدگی به adjudicated در آمریکا گفت: مهاجران از کشورهای دیگر نمی تواند پذیرفته شود.

مکزیک در حال حاضر به بیش از 60 ، 000 متقاضیان پناهندگی که فرستاده شد وجود دارد در حالی که در انتظار آمریکا و رسیدگی است.

آقای گرگ پیشنهاد مهاجران از کشورهای دیگر خواهد بود پرواز بازگشت به کشورهای خود را اما نمی گویند چگونه است که اتفاق می افتد در میان جهان محدودیت های مسافرتی.

آمریکا محدودیت تکیه بر تامین بهداشت عمومی قانون است که اجازه می دهد تا مقامات مهاجرت به انکار ورود به اتباع خارجی که در برخواهد داشت خطر گسترش بیماری های عفونی. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تعیین شد به موضوع قوانین جمعه اجازه می دهد ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی به تصویب سیاست. نه پردازش بازداشت مهاجران در ایستگاه های گشت مرزی یک حرکت رادیکال برای آژانس است که خود را تشدید کرده است روش پردازش بیش از 20 سال گذشته است.

در ماه فوریه 30,000 مهاجران دستگیر شده بودند در مرز ایالات متحده—75% افت از سال گذشته اوج—بسیاری از آنها از مکزیک و مرکزی امریکا است. انتظار می رود به سقوط بیشتر طول coronavirus بحران آقای Ebrard گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصویب آن طرح در بخش از ترس است که مهاجران با Covid-19 می تواند در گسترش این بیماری به سرعت در حال از طریق تنگ مرز امکانات.

در طول ارتفاع مهاجر بحران در سال گذشته از مرز عوامل تلاش برای قرنطینه مهاجران که وارد بیمار مبتلا به آنفولانزا یا حتی سرماخوردگی شدید. ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها افزایش یافته است پزشکی قراضه در سال گذشته که بیشتر مهاجران وارد مرز بیمار و چند فرزند مرده در دولت بازداشت کرده است. اما Department of Homeland Security, CBP والد این سازمان تصمیم گرفتند به ارائه واکسن آنفولانزا.

بخشی از بسته شدن مرز در حالی که اجازه می دهد بنادر از ورود به باز باقی می ماند اجازه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به حفظ کردن متقاضیان پناهندگی که ادعا می کند آمریکا باید روند در حالی که اجتناب از هزینه های اقتصادی از قطع تجارت بین المللی است. مکزیک شد برای اولین بار در سال گذشته اصلی ترین شریک تجاری ایالات متحده با مجموع تجارت از $615 میلیارد دلار بین دو کشور است.

هر روز حدود 1.4 میلیارد دلار در کامیون و حمل و نقل ریلی عبور از مرز ایالات متحده و مکزیک با محموله های گسترش بیش از ده ها تن از گذرگاه. عبور و مرور وسایل نقلیه شخصی و جمعی حمل و نقل مانند اتوبوس اضافه شده به بیش از 188 میلیون گذرگاه های مرزی بین مکزیک و ایالات متحده آمریکا در سال 2019 بسیاری از آنها کارگران و کودکان در سفر به شغل خود و یا مدارس از شهرهای مرزی.

تجارت گذرگاه های مرزی نیز حیاتی برای مکزیک. صادرات به ایالات متحده آمریکا بالغ بر $358 میلیارد دلار در سال گذشته یا نزدیک به یک سوم از مکزیک تولید ناخالص داخلی با توجه به دولت داده است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه و اعتبار ملی خود را اضطراری اعلام قادر می سازد خود را به دولت تحمیل مرز محدودیت های او زمانی مورد نظر. “ما تا به حال این مشکل برای چند دهه, دهه,” او گفت: “اما در حال حاضر با شرایط اضطراری ملی…ما می تواند چیزی در مورد آن انجام.”

کارشناسان حقوقی گفت: این طرح به احتمال زیاد به صورت دادگاه به چالش. مهاجران کسانی که ادعا می کنند ترس از بازگشت به کشورهای خود هستند مجاز به درخواست پناهندگی بدون توجه به چگونه آنها را وارد کشور و تحت پناهندگان قانون آنها را نمی توان بازگشت و بدون مشروعیت است که ادعا می کنند در حال وزن اول.

دولت می تواند در قانون فعلی به سرعت اخراج مکزیکی که عبور از مرز و لازم نیست برای درخواست پناهندگی, اما مهاجران از ملیت های دیگر نمی تواند فرستاده شده به مکزیک بدون که کشور signoff.

دولت که به احتمال زیاد در هر چیزیکه صدا میکند جایگاه حقوقی اگر آن تصمیم گرفتند برای بستن پورت های ورودی یک سناریو CBP شده بود پیش بینی به عنوان coronavirus شیوع بدتر شده است.

نوشتن به میشل Hackman در Michelle.Hackman@wsj.com و خوان در منتس juan.montes@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de