تفنگداران دریایی ایالات متحده منجر مسئول در ریشه کن کردن نژاد پرستی در صفوف نظامی

ایالات متحده سپاه تفنگداران دریایی است که اغلب به عنوان یک آهنربا برای “بچه ها سخت است.” اما آن را نیز یک پناهگاه برای سفید supremacists?

قانونگذاران و رتبه مقامات نظامی شده اند دست و پنجه نرم کردن با این سوال در سال های اخیر به عنوان نظر سنجی و کنگره شهادت را برجسته کرده اند مداوم نخ از ایدئولوژی نژادپرستانه در میان رتبه و فایل. علاقه اخیر در این موضوع در میان اعضای کنگره شده است دلگرم کننده برای بسیاری از طرفداران. اما اقدام کنگره طول می کشد زمان. هفته گذشته ژنرال دیوید برگر ملت های دریایی در زمان یک گام اساسی در ممنوعیت مؤتلفه متعلقات در پایگاه دریایی.

“این بسیار دلگرم کننده می گوید:” مرکز قانون فقر جنوب را Lecia بروکس که شهادت در نیروهای مسلح مجلس جلسه کمیته در ماه دسامبر. “این واقعا به نظر می رسد مانند رهبری نظامی بود گوش دادن” او می گوید.

این حرکت فقط یک گام در یک شعبه از خدمات نظامی, اما به طور کلی برگر اعلام “می فرستد یک سیگنال قوی” به تمام خدمات می گوید: ریچارد کوهن رئیس سابق مورخ برای نیروی هوایی. بیشتر آنچه که او می افزاید: این حرکت نشانه قابل توجه گام رو به جلو در ارتش ایالات متحده را “ناهموار روند به سمت تلاش برای زندگی ما ارزش” به عنوان یک آمریکایی در نیروهای مسلح.

هفته گذشته ایالات متحده سپاه تفنگداران دریایی در زمان یک گام به سمت ریشه کن کردن نژاد پرستی در صفوف نظامی.

با تصمیم به ممنوعیت سربازان از داشتن مؤتلفه متعلقات در پایگاه های ژنرال دیوید برگر, ملت, دریایی, وزن در, قاطعانه در کنار کسانی که استدلال می کنند که این موارد به احتمال زیاد نماد خصومت نسبت به میراث. این حرکت در میان گسترده تر حساب به عنوان نظامی ایالات متحده هایش با تداوم نژاد پرستی و افراطی ایدئولوژی در میان رتبه و فایل خدمات اعضا. علاقه اخیر در این موضوع در میان نیروهای مسلح مجلس اعضای کمیته بوده و دلگرم کننده برای بسیاری از طرفداران اما اقدام کنگره طول می کشد زمان و گسترده بحث می گوید Lecia بروکس ارشد محل کار تحول افسر در مرکز قانون فقر جنوب (SPLC). به طور کلی برگر تصمیم نشان دهنده بتن گام رو به جلو است.

در حالی که وجود دارد این است که یک “امکان واقعی از [نیروهای] هل دادن به عقب و گفت:” من باید قادر به پوشیدن من مؤتلفه پرچم کمربند دست و پنجه نرم “اگر آنها در مقابل این کار آنها در حال رفتن به از دست دادن” او می گوید. “این نکته زیبا در مورد نظامی است. اگر بالاترین رهبر نظامی می گوید که آن را باید انجام شود و سپس آن را به انجام,” او اضافه می کند. “من احساس می کنم واقعا خوب در مورد آن است.”

این حرکت اعلام کرد در هفته گذشته می آید بر روی پاشنه از کنگره شنوایی است که در آن ارشد مقامات پنتاگون اذعان کرد افزایش گزارش های سفید supremacists در صفوف نظامی. نزدیک به 1 در 4 خدمات اعضا اشاره کرد نشانه هایی از “ایدئولوژی نژادپرستانه” در محل کار با توجه به یک سال 2018 نظامی بار نظرسنجی. بیش از نیمی از nonwhite پاسخ دهندگان گفتند که تا به حال دیده و شنیده می شود همه چیز را از استفاده گاه به گاه از نژادی تهمت به نمایش مؤتلفه نبرد پرچم با وجود شکایت از همکار نیروهای خالکوبی شناخته شده به ارتباط با گروه های نفرت.

سال گذشته دفتر تحقیقات فدرال همچنین با اشاره به افزایش تروریسم داخلی تحقیقات مربوط به سربازان به عنوان مظنون است. در عین حال این “اکثریت سربازان شناخته شده به عنوان شرکت کننده در فعالیت های افراطی هستند نه افراد از تحقیقات جنایی” جو Etheridge جونیور رئیس اطلاعات جنایی در ارتش تحقیقات جنایی فرماندهی گفت: نمایندگان مجلس در فوریه شنیدن انعکاس رویکرد مشخص شده توسط همتایان خود در هر یک از خدمات.

به جای آن نظامی پاسخ به طور معمول شامل “مشاوره سربازان که مشارکت در افراطی فعالیت خواهد شد در نظر گرفته شود در هنگام نوشتن گزارش ارزیابی” و “ممکن است تاثیر تصمیمات رهبری تکالیف” آقای Etheridge گفت. در همان زمان رهبران مشاور سربازان “زمانی که شاخص های تندرو فعالیت های مشخص به منظور جلوگیری از نقض ارتش در سیاست و/یا اعمال مجرمانه.”

این اقدامات تلقی شده است, مایل, در, بهترین, توسط, نفرت,, گروه تحلیلگران بوده است heartened توسط مجلس نمایندگان ایالات متحده علاوه بر این به 2020 بودجه دفاعی نیاز به پنتاگون بپرسم که آیا نیروهای نظامی دیده اند “افراطی فعالیت” بر پایه این امید که آن را “ممکن است منجر به بهتر اطلاعات در میزان این مشکلات در ارتش” گفت: هایدی Beirich از بنیانگذاران این پروژه جهانی در برابر نفرت و افراط گرایی که شهادت در کمیته نیروهای مسلح مجلس شنوایی.

در عین حال مجلس سنا متمم محروم منابع خاص به بررسی “سفید ناسیونالیسم” و “سفید برتری” در ارتش نظرسنجی نقشه کشی دو حزبی انتقاد. “اگر آن را سفید برتری ما نمی توانیم با استفاده از کلمه ‘افراط گرایی'” Rep. ترنت کلی, می سی سی پی جمهوریخواه گفته مقامات پنتاگون با این استدلال که supremacists باید به نام فقط که.

به این دلیل دریایی سپاه’ حرکت است “بزرگ می گوید:” SPLC را بروکس که شهادت در ماه فوریه در کنگره شنوایی. “این بسیار دلگرم کننده است به دلیل آن واقعا به نظر می رسد مانند رهبری نظامی بود گوش دادن” به نکات مطرح شده در شهادت اخیر. در همان زمان او می افزاید: “واقعیت این است که این آمد از تفنگداران دریایی – آن را با چالش های یک کلیشه من ممکن است تا به حال در مورد کسی که در نیروی دریایی بود.”

الکس براندون/AP

دریایی سپاه فرمانده ژنرال دیوید برگر شهادت در جلسه کمیته نیروهای مسلح سنا در واشنگتن در کاپیتول هیل, Dec. 3, 2019.

تفنگداران دریایی در نظر گرفته شده یک آهنربا برای “سخت بچه ها که می خواهند برای اثبات مردانگی خود را می گوید:” ریچارد کوهن رئیس سابق مورخ برای نیروی هوایی و در حال حاضر استاد ممتاز تاریخ در صلح و جنگ در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل. این سرویس به طور معمول تا به حال در میان پایین ترین نرخ از زنان و اقلیت نژادی در صفوف خود و جلب توجه خاص هنگامی که دریایی مهندس جنگی در جوخه ، Vasillios Pistolis شد و به یک عضو از نئو نازی ها Atomwaffen بخش و اخراج از ارتش در سال 2018 است. گروه بین المللی که نام وسیله سلاح های اتمی در آلمان, درگیر شده است در ایالات متحده در قتل و همچنین ایجاد در میان سایر جرایم یک لیست آمار در برابر لیبرال سیاستمداران آلمانی. آقای Pistolis’ عضویت در گروه کشف شد پس از او به شدت حمله و ضد تظاهرکنندگان در سال 2017 “متحد حق” تجمع در Charlottesville, Virginia.

سفید supremacists باعث شده زنگ خطر در هر یک از خدمات. این زمستان گارد ساحلی سرهنگ کریستوفر حسون محکوم به 13 سال در زندان به سلاح اتهامات در ارتباط با اتهام قصد دارد به ارتکاب تروریسم داخلی. او در بر داشت به انجام جستجوهای اینترنتی در کار خود کامپیوتر – که از جمله گوگل سنگهای به عنوان “خانه C4” “سلاح بیولوژیکی” و “بمب [تیموتی] McVeigh استفاده می شود” با اشاره به این سرباز سابق که اعدام شد برای سال 1995 در شهر اوکلاهما بمب گذاری که به کشته شدن 168 نفر است.

روشن است که supremacists جای “حق بیمه در این نوع از آموزش فراهم شده توسط نیروهای مسلح” خانم بروکس می گوید. این “هیچ” او اضافه می کند که گروه های نفرت “تشویق پیروان خود را به پیوستن به شاخه نظامی و که آنها هدف موجود خدمات اعضا برای استخدام.” در نظر او این باعث می شود آن را بیشتر از همه حیاتی است که وزارت دفاع است در هیئت مدیره با تلاش برای ریشه کن کردن جنایتکاران نژادپرست در درون صفوف خود را.

به این منظور در علاوه بر این به طور کلی برگر سیاست تحمل صفر پنتاگون نیز به استفاده از جدید “تست و روش های غربالگری که ارزیابی طیف وسیعی از بحرانی ابعاد شخصيتی به شناسایی متقاضیان که بهترین متناسب با نظامی فرهنگ درمان همه پرسنل با عزت و احترام گفت:” هری رید مدیر اطلاعاتی وزارت دفاع در دفتر خبرگزاری دفاع برای اطلاعاتی و امنیتی است. این شامل “تعهد به خدمت, منظور از خود گذشتگی و تحمل است.”

کنگره همچنین هل دادن خدمات برای ایجاد یک پایگاه داده از tattoos مد روز در میان سفید supremacists و همچنین به بهتر نظارت بر رسانه های اجتماعی از استخدام و بیرون راندن اعضای که متعلق به نژادپرستانه قرار گرفتند. نماینده کلی یادآوری مقامات پنتاگون که آنها باید توانایی “بدون کنگره قدرت را بگو اگر شما یافت می شود به عنوان یک فعال و منفعل – هر عضو در این [نفرت] سازمان شما باید از سرویس.'” در واقع زمان تفاوت بین “مشارکت فعال” و “عضویت” در گروه نفرت گیج کننده هستند و “محزون می خوانی ناکافی برای آنچه که ما امروز می دانیم بسیار جدی تروریسم داخلی مشکل” گفت: Rep. جکی Speier که ریاست خانه شنیدن. “ما می خواهید کار با شما.”

در حال حاضر به طور کلی برگر حرکت علائم قابل توجه گام رو به جلو در ارتش ایالات متحده را “ناهموار روند به سمت تلاش برای زندگی ما ارزش” به عنوان یک آمریکایی در نیروهای مسلح دکتر کوهن می گوید. “آن را در زمان زمان طولانی برای ادغام نژادی را نگه دارید در ارتش, اما اگر شما یک مدت طولانی از نظر تاریخی شما دیدن پیشرفت است.” آیا سرکوب سفید supremacism در میان برخی از خدمات اعضای “پسرفت کمی به دلیل زمان [ایالات متحده] رئیس جمهور من نمی دانم – من گمان می کنم آن است در برخی از محافل.”

شاید به عنوان یک نتیجه “مسلح خدمات عمومی و تفنگداران دریایی به ویژه بسیار مشتاق به توسعه و نشان دادن نوع خاصی از فرهنگ که متحد نیروهای خود را به انجام در مبارزه و buttresses شجاعت در نبرد” او می افزاید. نژادپرستی اجرا می شود به مقابله با این کار و به طور کلی برگر اعلام “می فرستد یک سیگنال قوی” به تمام خدمات. “فرمانده نمی آید تا در شبکه با چیزهایی که به نظر او ناچیز است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net