آمریکا فعالیت های تولیدی قرارداد به عنوان ویروس بازدید کارخانه

یک steelworker در آلمان که ثبت بزرگترین افت در خروجی از آنجا که بلافاصله پس از بحران مالی است.

عکس: ولفگانگ rattay/ایسنا

کارخانه ها در سراسر ایالات متحده در آسیا و اروپا کاهش تولید و اشتغال در سریع ترین سرعت از بحران مالی جهانی, ورود به سیستم اقتصاد جهانی وارد deep freeze به عنوان دولت قفل کردن جمعیت خود را در تلاش برای مهار این رمان coronavirus و به حداقل رساندن مرگ و میر.

در ایالات متحده موسسه مدیریت عرضه گفت: شاخص تولید کاهش یافت و به 49.1 در ماه مارس از 50.1 در ماه فوریه است. خوانش بالاتر از 50 نشان می دهد فعالیت های در حال گسترش در سراسر بخش تولید در حالی که کسانی که زیر 50 سیگنال انقباض. شاخص شده است در انقباضی خاک برای شش نفر از هشت ماه.

Pullbacks در تقاضا و تولید و اشتغال و همچنین چالش های در حال اجرا در کارخانه در طول شیوع—ارائه چند نشانه هایی از بهبود آینده. “من فکر می کنم مارس را برای رفتن به یک مقدار زیادی بدتر” گفت: تیم Fiore که نظارت ISM نظرسنجی از کارخانه خرید و تامین مدیران.

به طور جداگانه اطلاعات شرکت IHS Markit گفت: آن بطور تطبیقی فصلی نهایی ایالات متحده شاخص مدیران خرید بخش تولید کاهش یافته و به 48.5 در ماه مارس از 50.7 در ماه فوریه است.

یک سری از نظرسنجی کسب و کار منتشر شد یکشنبه نقاشی تقریبا یکنواخت تصویر به شدت کاهش تولید و کاهش سفارشات جدید و پیمانکاری رسید. اصلی استثنای چین بود که ثبت نام اندکی بهبود در فعالیت به عنوان اقتصاد آن شروع به گرم شدن خارج شده بود یخ زده.

کارخانه ها در سراسر جهان گزارش شده یک سری از چالش است. برخی از آنان بسته به طور کامل به عنوان کارگران مجبور به ماندن در خانه به دیدار اجتماعی-فاصله مورد نیاز است. برخی از شده بود مجبور به کاهش تولید به دلیل مواد اولیه و قطعات مورد نیاز آنها تبدیل شده بود کمیاب است. و دیگران را قطع کرده و به دلیل این که تقاضا کاهش یافته بود به اقتصاد جهانی وارد یک رکود.

کارخانه توليد و اشتغال است به احتمال زیاد به سقوط بیشتر قبل از آن شروع به دوباره بجای اول برگشتن هر چند که بهبود ممکن است محدود کاهش شغل و خاموش شدن ناگهانی است که می تواند زمان را به عقب. اگر آنها نمی, دریافت کمک از دولت و تحمل از بانک ها و برخی شرکت های تولیدی ممکن است برای خوب است.

“شرایط تولید به احتمال زیاد به بدتر” گفت: روزی Colthorpe یک اقتصاددان در اقتصاد آکسفورد. “به طور فزاینده ای سخت مستند اقدامات در هر دو منطقه اروپا و در سطح جهان بسته خواهد شد و حتی بیشتر کارخانه ها. افزایش اخراج در بخش صنعتی گزارش شده در مارس معنی کارخانه نخواهد بود قادر به بلافاصله بازگرداندن تولید پس از مهار اقدامات برداشته.”

در علاوه بر این به چین وجود دارد کشورهای دیگر که در آن برخی از جنبه های فعالیت های تولیدی را به مبارزه طلبیده روند کلی. ترکی کارخانه استخدام کارگران اضافی و هر دو از هلند و تایوان فقط در مورد موفق به جلوگیری از کاهش کلی فعالیت در این بخش است.

اما در بسیاری از کشورهای دیگر یخ گرفته و تلفات زیادی در کارخانجات تحت الشعاع قرار تنها با تلفات آن را گرفته است در ارائه دهندگان خدمات.

در اروپا و ایتالیا شده است سخت ترین ضربه توسط ویروس و بخش تولیدی آن بود که سخت ترین ضربه از اقدامات انجام شده برای مهار آن است. اطلاعات شرکت IHS Markit شاخص مدیران خرید یک اندازه گیری از فعالیت در این بخش کاهش یافت و به 40.3 در ماه مارس از 48.7 در ماه فوریه است. خواندن زیر 50.0 نشان می دهد کاهش در فعالیت در مقایسه با ماه قبل و برای اندازه گیری مارس امتیاز به بزرگترین افت در حدود 11 سال.

“با اقتصاد ایتالیا به طور موثر تعطیل بعید است که هر گونه بهبود قابل توجهی Covid-19 اختلال خواهد بود سریع گفت:” لوئیس کوپر یک اقتصاددان در IHS Markit.

کارخانه ها در یونان و لهستان و جمهوری چک نیز ضربه سخت مستندات و دیگر موانع. آلمان قاره نیروگاه تولید شاهد بزرگترین افت در خروجی از آنجا که بلافاصله پس از بحران مالی اگر چه تاثیر مخلوط شد در صنایع. IHS Markit گفت: تولید کنندگان از ابزار و تجهیزات و خودرو شاهد بزرگترین کاهش در حالی که سازندگان محصولات تمیز کردن و لباس های محافظ گزارش یک وانت در خروجی و استخدام.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

تولید مواد غذایی نیز گزارش داد یک وانت به خریداران مواجه نگردند ملزومات یک عمل شناخته شده به عنوان “Hamsterkäufe” یا همستر-خرید. آمار و ارقام منتشر شد چهارشنبه نشان داد خرده فروشی در آلمان فروش به شدت افزایش یافته و در ماه فوریه در انتظار مستندات برای محدود کردن بیماری همه گیر کوروناویروس.

در آسیا ویتنام و فیلیپین وارد شده بزرگترین کاهش در فعالیت دوم ثبت نام حتی بزرگتر رها از ایتالیا. اما بزرگ کاهش می یابد همچنین گزارش شده است که در ژاپن و کره جنوبی و اندونزی و تایلند است. در هر یک از این کشورها کارخانه شغل را کاهش دهد.

در اروپا دولت های نورد از یک سری از اقدامات در نظر گرفته شده برای محدود کردن افزایش بیکاری به عنوان بخش بزرگی از اقتصاد hibernate. آنها شامل یک سری از برنامه های است که پرداخت یک تکه بزرگ از دستمزد کارگران است که شرکت ها مجبور شده اند به جای کاهش ساعت.

این کار آلمان آژانس سه شنبه گفت: در اطراف 470,000 کسب و کار خواسته کارکنان به ساعات کاری در ماه مارس رکورد بالا. Detlef Scheele آژانس را رئیس گفت: تعدادی از کارگران در دولت-یارانه زمان کوتاه کار طرح احتمال افزایش قابل ملاحظه ای بالاتر از اوج خود در طول 2008-09 بحران مالی که 1.4 میلیون نفر از کارگران در زمان استفاده از برنامه.

Continental AG آلمانی خودرو, تامین پنج شنبه گفت که در نور به طور موقت خاموش کردن تقریبا نیمی از آن 249 کارخانه ها از جمله بسیاری از عملیات خود در اروپا و آمریکا, 30,000, آلمانی, کارکنان, و یا نیمی از نیروی کار در آن کشور قرار داده شده است در کوتاه زمان کار به عنوان از آوریل 1.

در سال 2018 و 2019 در ایالات متحده-چین سرمایه گذاران و سیاست گذاران در آغوش تولید جهانی PMIs به عنوان یک پیشرو در شاخص سلامت اقتصادی. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که چگونه مدیران خرید می توانید با ارائه یک نگاه اولیه در جهت اقتصاد است.

“ما توافق کرده اند که با کارکنان و نمایندگان خود را به استفاده از تمام گزینه های در دسترس در هفته آینده برای پاسخگویی به این بحران به شیوه ای انعطاف پذیر,” آریان Reinhart, قاره اجرایی عضو هیئت مدیره برای منابع انسانی. “ما متقابل هدف در مرحله کنونی است که برای حفاظت از کارکنان خود و برای محافظت از شغل. ابزار جمله های کوتاه از زمان کار در آلمان کمک به ما در اینجا.”

در سوئیس takeup به نظر می رسد به احتمال زیاد به بالا. آن نظرسنجی از مدیران خرید نشان داد که بیش از یک چهارم از شرکت های تولیدی در حال حاضر اعمال می شود برای کمک دولت موثر بر 13 درصد از کارگران خود را به طور متوسط.

حتی با کسانی که طرح تعداد زیادی از مردم بدون کار است که انتظار می رود به اوج در اروپا در ماه های آینده. اما این افزایش را از سطح پایین: با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط اتحادیه اروپا سازمان آمار چهار شنبه, 88,000 مردم کار پیدا سراسر منطقه یورو در ماه فوریه و کاهش نرخ بیکاری به رقم 7.3% از 7.4% پایین ترین سطح از مارس 2008.

بیشتر

  • کارگران بازگشت به چین کارخانه
  • سهام سقوط پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل هشدار دهنده در بیماری همه گیر
  • جهانی Coronavirus موارد خروش ایالات متحده پروژه تا 240,000 مرگ و میر

نوشتن به پل Hannon در [email protected] و هریت Torry در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>