وزارت کار ایالات متحده دفتر مرکزی آن در واشنگتن دی سی در اوایل این هفته.

عکس: Al Drago/مهر نیوز

بی نظیر تعداد آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در این هفته به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل کسب و کار و سمت چپ بسیاری از افراد بدون شغل اقتصاددانان می گویند.

دولت در سطح حکایات نشان می دهد برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری—پروکسی برای اخراج—می تواند آمار بیش از 2 میلیون نفر در روز پنجشنبه وزارت کار, گزارش, بزرگترین افزایش هفتگی در رفع بیکاری و بالاترین سطح در رکورد با توجه به توجه داشته باشید از گلدمن ساکس.

یک پنل از اقتصاددانان مورد بررسی توسط وال استریت ژورنال پیش بینی شده است که 875,000 جدید مدعیان خواهد بود برای ثبت این هفته پایان روز شنبه. که به راحتی بیش رکورد 695,000 ادعای ثبت در هفته منتهی به اکتبر. 2 سال 1982.

ادعا کرده بود روند نزدیک 50 سال اخیر برای 12 ماه گذشته. در هفته منتهی به مارس 7, 211,000 ادعاهای جدید ثبت شد. در هفته گذشته این رقم افزایش یافت به 281,000.

متحده و محلات شده است سفارش و کسب و کار در مکان های عمومی مانند رستوران ها و بارها به طور موقت نزدیک به محافظت در برابر گسترش جدید coronavirus بلافاصله هدف قرار دادن بخش هایی از اقتصاد ایالات متحده. موجی از کارگران عجله به ادعای مزایای بیکاری دنبال کرد و بسیاری از کشورهای گزارش بزرگترین افزایش در ادعای آنها تا کنون دیده اند.

کالیفرنیا سفارشات بزرگترین مستند در آمریکا یک بسته محرک تماس برای مالیات دهندگان برای دریافت تا $1,200 و خارج استخدام 150,000 موقت کارکنان در پاسخ به افزایش تقاضا برای مواد غذایی. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Patrick T. Fallon/مهر نیوز

اوهایو منتشر شد به روز رسانی آمار و ارقام در صبح روز جمعه نشان مدعیان افزایش به حدود 140,000 از طریق پنج شنبه در مقایسه با حدود 5000 به مدت مشابه هفته گذشته است. ظهر پنج شنبه در نیویورک در وب سایت ثبت نام برای منافع تا به حال حدود 200000 باری. دولت وزارت کار وب سایت است که به طور متوسط بیش از 250 ، 000 باری هر روز 400% افزایش بیش از نرمال متوسط است.

متحده حجیم کردن و یا جابجایی کارکنان برای رسیدگی به این هفته افزایش در نرخ بیکاری-مزایای ادعا می کند.

دولت مقامات نیروی کار در ویرجینیا تا حدی در زمان بیش از یک گروه از وسایل نقلیه موتور تماس با مرکز برای پردازش بیشتر برای رفع بیکاری گفت: مگان Healy, فرمانده نیروی کار و توسعه و مشاور ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم در صبح روز جمعه در کنفرانس خبری. ویرجینیا دریافت 14,000 مدعیان در روز پنج شنبه تقریبا مطابق 16,000 ادعای دولت در روز چهارشنبه.

“ما می خواهیم هر کس به اعمال [بیکاری]. قوانین تغییر روزانه شاید ساعتی” خانم هیلی گفت. “اگر شما را تکذیب کرد, ما در حال رفتن به نگه داشتن آن داده و بنابراین اگر قوانین تغییر از وزارت کار و سپس ما همچنین می توانید شروع به رفتن به عقب و موضوع مردمی را بررسی می کند.”

کیت شاو 52 سال, یکی آمریکایی که شنود گذاشته بیمه بیکاری این هفته است. او اعمال آنلاین برای منافع در ماساچوست روز چهارشنبه پس از او از دست داده و کار خود را به عنوان سردبیر یک نشریه کسب و کار در اوایل این هفته. او منتظر است برای ادعای خود به پردازش می شود.

آقای شاو به رسمیت می شناسد که منافع تنها پوشش بخشی از درآمد قبلی.

“اما من قصد ندارم به زندگی در خارج از آن,” او گفت:. “ما به پول-حالت صرفه جویی در تقریبا بلافاصله در اینجا.”

مربوط به پوشش

  • آخرین به روز رسانی در Coronavirus
  • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را با استفاده از دفاع-قانون قدرت برای افزایش Coronavirus لوازم پزشکی
  • این جمهوری خواه مجلس سنا طرح به صورت فردی پرداخت و چگونه آن را ممکن است تغییر
  • Coronavirus دوران عرضه مواد غذایی: امریکا دارای مقدار زیادی. حرکت آن را روی حیله و تزویر است.

متحده ادامه داد: انتشار نرخ بیکاری-ادعای آمار و ارقام با وجود درخواست در اوایل این هفته از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای متحده برای خودداری از انتشار آمار و ارقام قبل از انتشار از ملی هفتگی تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده آمریکا وزارت کار در پنج شنبه ها.

دولت و وزارت کار رسمی ذکر شده یک ایمیل فرستاده شده در روز چهارشنبه از گی گیلبرت مدیر در ایالات متحده آمریکا وزارت کار. این ایمیل پیام خواسته متحده برای حفظ اعداد تحریم شده تا ملی ادعا می کند آمار و ارقام منتشر شده دولت رسمی گفت. دولت دیگر وزارت کار رسمی تایید دریافت این ایمیل.

یک سخنگوی وزارت کار گفت: از طریق ایمیل thatstate داده ها به طور منظم تحریم شده تا ملی اعداد منتشر شده در پنج شنبه صبح. “به عنوان یک پیشرو در شاخص اقتصادی است که پتانسیل تاثیر تصمیم گیری های سیاست و بازارهای مالی آن مهم است برای اطمینان از اطلاعات ابلاغ سازگار و عادلانه شیوه” سخنگوی گفت.

درخواست متحده برای خودداری و ادعا می کند به گزارش “من اعتصاب به عنوان واقعا غیر معمول” گفت: Keith سالن جمهوری اقتصاددان که در خدمت به عنوان کمیسر اداره آمار نیروی کار تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش و بعدها به عنوان مدیر دفتر بودجه کنگره.

“وجود دارد یک قانون با سازمان های آماری که شفافیت است که همیشه یک چیز خوب,” او گفت:. “آن را مرکزی برای این ماموریت است. آنها هرگز نمی خواهند به خودداری داده چون کسی از آنها خواست به انتشار آن است.”

اشتغال و آموزش مدیریت قرار دارد در داخل وزارت کار است که در عمل کارآموزی و کار های دیگر-نیروی برنامه های آموزشی منتشر هفتگی مدعیان گزارش. اداره آمار نیروی کار در عمل به عنوان یک نهاد مجزا از وزارت کار و منتشر ماهانه بیکاری گزارش.

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به سارا در Chaney sarah.chaney@wsj.com و اریک Morath در eric.morath@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de