ایالات متحده Labels روسیه سفید Supremacist گروه تروریستی جهانی

ایالات متحده آمریکا روز دوشنبه تعیین شده روسیه سفید supremacist گروه های امپریالیستی جنبش به عنوان یک سازمان تروریستی خارجی قرار می گیرد و تحریم ها بر اعضای آن است. عکس: اولگا Maltseva/AFP

واشنگتن—مغلوب ساختن پیشی جستن اداره مارک روسیه سفید supremacist و بالای آن اعضای جهانی به تروریست ها روز دوشنبه با استفاده از یک ابزار به طور معمول استفاده می شود برای هدف قرار دادن گروه های اسلامگرای رادیکال در خارج از کشور.

تعیین نام امپراتوری روسیه, جنبش یا لبه یک روسیه در سازمان مبتنی بر روابط با اروپا و آمریکا-بر اساس سفید supremacists به ویژه تعیین شده جهانی تروریست ها. وزارت امور خارجه گفت:. سه ارشد لبه اعضا نیز تعیین شده است.

وزارت امور خارجه گفت: تعیین هدف برای جلوگیری از افزایش جهانی در حملات مرتبط سفید supremacists که هدف مذهبی و اقلیت های قومی. این اولین بار سفید supremacist گروه تعیین شده به عنوان یک SDGT آن در بیانیه ای گفت.

“این گروه خون بی گناه در آن دست بالا” ایالات متحده در مبارزه با تروریسم فرستاده ناتان فروش به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه در ارتباط RIM به حوادث تروریستی در سوئد.

لبه ارائه آموزش و رادیکالیزه شدن برای انجام حملات هدف قرار دادن یک دور چپ و جوامع مهاجر در سوئد آقای فروش گفت. لبه است که در روسیه ممنوع اعلام کرد نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

نمایندگان مجلس و دانشگاهیان را خواستار شده است در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به انجام بیشتر برای مبارزه با افزایش افراط گرایی داخلی پس از افزایش جرایم ناشی از نفرت هدف قرار دادن اقلیتهای قومی و مذهبی گروه در آمریکا

آقای خرید و فروش کاهش یافته است به نظر در گزارش اتصالات بین لبه و سفید supremacists در آمریکا که گروه های افراطی به نظر می رسد که الهام گرفته از حداقل حمایت برخی از گروه های جناح راست در ایالات متحده آمریکا

متی Heimbach یک سازمان از “متحد حق” تجمع در Charlottesville, Va., در سال 2017 قبلا خارجه روسیه گروه های جناح راست از جمله لبه. وکیل آقای Heimbach نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

یک عضو از روسیه امپریالیستی جنبش روسیه در سازمان مبتنی بر روابط با اروپا و آمریکا-بر اساس سفید supremacists در 2015.

عکس: اولگا maltseva/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

وزارت امور خارجه اقدام سهشنبه برچسب RIM به عنوان یک ویژه تعیین شده جهانی تروریستی که تحت یک فرمان اجرایی بلوک هر گونه معاملات و یا منافع اموال این گروه و یا آن اصول ممکن است ایالات متحده تحت صلاحیت این دادگاه ها.

خصوص تعیین تروریستی جهانی تا حدودی متفاوت از یک سازمان تروریستی خارجی است که تحت قانون ایالات متحده ممکن است از پشتیبانی در هر ماده راه توسط هر متحده نهاد و یا فردی. همچنین دریافت آموزش از این گروه می توان به عنوان یک جرم و جنایت است.

سایپا هیوز, معاون دانشگاه جورج واشنگتن برنامه در افراط گرایی گفت: این حرکت بود و بعید است که تاثیر قابل توجهی در ایالات متحده آمریکا

“وجود دارد و نه زیادی کادر شناخته شده لبه حامیان در ایالات متحده به طوری که در سطح عملی اثر تعیین خواهد شد که اهمیت بیشتری در خارج از کشور در شرایط توقف جریان بودجه و جمله” او گفت:.

گزارش شرکت نوشته شده توسط دانشگاه جورج واشنگتن و ضد افترا لیگ روز دوشنبه به این نتیجه رسیدند جدید تروریسم داخلی اساسنامه مورد نیاز است برای کمک به اجرای قانون رسیدگی به چالش های مطرح شده توسط این گروه.

ضد افترا لیگ که مطالعات گروه نفرت از همه اشکال و مستند به بیش از 2700 حوادث, هدف قرار دادن سیاه پوستان و یهودیان و مسلمانان و دیگر اقلیت ها بیش از دو برابر سال قبل است.

ADL نیز ثبت 42 کشتار در آمریکا مربوط به افراط گرایان داخلی که بسیاری از آنها تا به حال روابط به گروه های جناح راست. یکی از بدترین نمونه بود Walmart تیراندازی در, El Paso, تگزاس, هدف قرار دادن جامعه اسپانیایی زبان که به کشته شدن 22 نفر در ماه اوت سال گذشته است.

“این نشان می دهد که این ممکن است آغاز تلاش برای تعیین بیشتر خارجی سفید supremacist و جدید-نازی سازمان به عنوان SDGT و یا حتی خارجی به سازمان های تروریستی گفت:” ماری McCord سابق بالا امنیت ملی و رسمی در وزارت دادگستری که در حال حاضر مفاهیم حقوق در دانشگاه جورج تاون در ایمیل.

نوشتن به جسیکا Donati در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>