خریداران در یک مرکز خرید در نیوجرسی در ماه ژوئن.

عکس: ست Wenig/آسوشیتد پرس

واشنگتن—ایالات متحده در قیمت مصرف کننده به شدت افزایش یافت و در ماه ژوئن در حالی که متحده بودند گسترش تلاش ها برای بازگشایی, با هزینه های خوراکی را برای محصولات و خدمات است که ضربه سخت coronavirus بیماری همه گیر.

مصرف کننده-قیمت شاخص—که چه اقدامات آمریکایی ها پرداخت برای اقلام روزمره از جمله مواد غذایی و پوشاک و سرپناه—افزایش 0.6% در ماه ژوئن به وزارت کار ایالات متحده روز سه شنبه گفت. این شاخص کاهش یافته بود در هر یک از سه ماه گذشته با ویژه تیز کاهش در بخش قبل از همه گیر در مارس و آوریل.

مربوط تصویری

تحلیلگران و اقتصاددانان به توجه نزدیک به ماهانه تعداد فروش خرده فروشی به عنوان یک راه برای ارزیابی چگونه اقتصاد ممکن است دوره نقاهت بعد از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. عکس: کتی Willens/آسوشیتد پرس.

“ژوئن به نمایندگی از آغاز یک بازگشت به حالت عادی برای قیمت به عنوان بسیاری از مقوله های که شده بود افسرده COVID مستندات بازگشت هنگامی که اقتصاد شروع به بهبود می یابند در صورت جدی گفت:” استفان استنلی اقتصاددان ارشد در امهرست Pierpont در یک توجه داشته باشید به مشتریان اشاره به بیماری ناشی از کوروناویروس.

دیگر روند نشان داد فشارهای ناشی از تورم متوسط باقی مانده. قیمت کلی 0.6% در ماه ژوئن از ماه مشابه در سال 2019 در مقایسه با 0.1 ٪ در سال بیش از سال افزایش یافت. به اصطلاح هسته ای قیمت آن حذف اغلب فرار دسته از مواد غذایی و انرژی, افزایش 1.2% در طول سال بدون تغییر از افزایش در ماه گذشته ،

پوشاک قیمت افزایش 1.7% در ماه ژوئن پس از سه ماه قبل از شیب کاهش می یابد به عنوان آجر و ملات فروشگاه های خرده فروشی بازگشایی شد. قیمت های پزشکی-خدمات کرایه های هواپیمایی و هتل باقی می ماند همه به شدت افزایش یافت بیش از ماه, انعکاس بیشتر فعالیت در دفاتر پزشکان و در سخت-آمار سفر و مهمان نوازی بخش است.

قیمت بنزین که افزایش 12.3% در ماه گذشته نیز سوار سود و اختصاص بیش از نیمی از این افزایش ماهانه در قیمت کلی با توجه به وزارت کار. هسته ای قیمت 0.2% در ماه ژوئن در مقایسه با 0.1% کاهش در ماه مه.

روز سه شنبه گزارش همچنین نشان داد یکی دیگر از قوی افزایش در قیمت مواد غذایی البته در سطح پایین تر نسبت به قبلی دو ماه. هزینه مواد غذایی افزایش 0.7% در ماه گذشته پس از 2.6 درصد و 1 درصد افزایش ماهانه در آوریل و مه بود. فروشگاه های مواد غذایی را دیده اند تقاضا به عنوان مصرف کنندگان در خانه مانده و رستوران ظرفیت محدود و یا بسته در پاسخ به این بیماری همه گیر.

قیمت ناهار خوری نیز افزایش یافت در ماه ژوئن 0.5% بزرگترین ماهیانه به دست آورید تا کنون در سال 2020 است.

گاس Faucher اقتصاددان ارشد در خدمات مالی PNC گفت: افزایش کلی قیمت ها در ماه گذشته باید سهولت پولی دامن زده توسط یک شیب افت تقاضای مصرف کننده به عنوان همه گیر اثرات اولین موج از طریق اقتصاد ایالات متحده.

کاهش قیمت “یک چیز کمتر به نگرانی در مورد و آن را نشان دهنده این واقعیت است که تقاضا و کسب و کار باید توانایی افزایش قیمت کمی” آقای Faucher گفت.

بیشتر در اقتصاد

  • چین واردات و صادرات دوباره بجای اول برگشتن به کروناویروس محو در جهان و دومین اقتصاد 14 ژوئیه سال 2020
  • آمریکا و مدعیان جدید بیکاری در لبه پایین در آخرین هفته جولای 9, 2020
  • کسب و کار ضربه سخت Coronavirus پنجه پشت مشاغل 2 ژوئیه سال 2020
  • تراز تجاری ایالات متحده گسترده تر در مه 2 ژوئیه سال 2020

هنوز چشم انداز قیمت و گسترده تر اقتصادی است تیره با یک پرش های اخیر در coronavirus موارد که باعث شده است که برخی از ایالت ها به reimplement محدودیت. کالیفرنیا به عنوان مثال در روز شنبه ممنوع فعالیت های داخلی در رستوران, کافه, موزه و سینما.

“بدیهی است که اگر ما می بینیم گسترده تر تعطیلی که به کاهش تقاضا برای کالا و خدمات در سراسر اقتصاد و است که می تواند منجر به بازگشت در کاهش قیمت” آقای Faucher گفت فشار رو به پایین در قیمت ها بود به احتمال زیاد جدا شده به صنایع خاص و مناطق جغرافیایی.

نوشتن به امره Omeokwe در amara.omeokwe@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو