تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده افزایش می یابد برای سومین هفتۀ متوالی

یک کارگر شهرستان تحویل فرم های درخواست برای مزایای بیکاری چهارشنبه در یک کتابخانه پارکینگ در نورث اندروز گاردنز فلوریدا.

عکس: کریستبل herrera/شاتر

تعدادی از آمریکایی ها به دنبال مزایای بیکاری همچنان به افزایش در سطح بی سابقه ای آوردن تعداد برنامه های کاربردی به حدود 17 میلیون نفر از این بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل ردیف هایی از اقتصاد ایالات متحده.

وزارت کار گزارش داد در روز پنج شنبه که یکی دیگر از 6.6 میلیون نفر ارائه برنامه های جدید برای بیمه بیکاری در هفته منتهی به سوم آوریل 4. است که در بالای یک تجدید نظر 6.9 میلیون دلار در قبل از هفته رکورد و 3.3 میلیون دلار از هفته قبل است.

متحده غرق حجم هنوز پردازش کارهای عقب افتاده نشان می دهد تعداد مدعیان اولیه برای مزایای می تواند در حفظ و بزرگتر شدن.

“شما هنوز هم باید انتظار برای دیدن staggeringly تعداد زیادی از افراد فایل برای اولین بار ادعای” جوزف Brusuelas اقتصاددان ارشد برای RSM ما LLP گفت.

ایالات متحده همچنان به حلقه از بالاترین عفونت در مجموع در رابطه با مهار اقدامات ادامه به اخلال در کسب و کار روزمره.

آن اقدامات که شامل اقامت در خانه سفارشات در سراسر کشور و محدودیت در چه کسب و کار می تواند کار انداخته اند میلیون ها نفر از مردم ، “مردم خواسته شده است برای قرار دادن زندگی خود و معیشت در انتظار نگه داشته در مهم اقتصادی و هزینه شخصی. ما در حال حرکت با هشدار دهنده سرعت از 50 سال پایین ترین نرخ بیکاری به چه خواهد شد به احتمال بسیار زیاد اگر چه به طور موقت سطح” رئیس فدرال جروم پاول گفت: در یک گفتگو آنلاین با موسسه بروکینگز.

اقتصادی اختلال است دامن زدن به بحث در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و در سراسر کشور بیش از زمانی که به سهولت محدودیت. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: در CNBC پنج شنبه که او فکر کرد که اقتصاد ایالات متحده می تواند آماده برای بازگشایی تا پایان ممکن است اضافه کردن آن خواهد بود “را به عنوان به زودی به عنوان رئیس جمهور احساس می کند راحت با مسائل پزشکی.”

قانونگذاران در کنگره استدلال آینده بسته اقتصادی امداد با سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها رد هر یک از دیگر قصد دارد به ارائه کمک های اضافی برای کسب و کارهای کوچک و بیمارستان و دیگران. فدرال رزرو به طور جداگانه در ادامه گسترش آن تلاش های نجات با برنامه های جدید برای ارائه $2.3 تریلیون دلار در وام های با هدف کمک به کشورهای شهرستانها و کسب و کار.

بازار کار و اقتصاد به کاهش خود ادامه داد به عنوان بحران همچنان ادامه دارد. یکی دیگر از کلید اندازه گیری افزایش بیکاری نشان داد یک رکورد 7.5 میلیون آمریکایی در حال حاضر در حال دریافت مزایای بیکاری در پایان ماه مارس. چنین به اصطلاح در ادامه ادعا—به عنوان مخالف به ادعاهای جدید—رشد 4.4 میلیون دلار در هفته منتهی به مارس 28 گرفتی این رکورد قبل از 6.6 میلیون مجموعه در سال 2009 در پایان از بحران مالی است. تعداد ادامه ادعاهای عقب اولیه-ادعای داده است و انتظار می رود همچنان به رشد.

تعداد مدعیان بیکاری در حال برنامه توسط گذاشته و کارگران برای بیمه بیکاری پرداخت.

کارفرمایان ایالات متحده ریختن 701,000 شغل در ماه مارس در بدترین ماه برای زیان کار از 2007-2009 رکود است. اما این تلفات هنوز نمی نشان می دهد این بیماری همه گیر را پر تاثیر در بازار کار است. وال استریت ژورنال را اریک Morath توضیح می دهد. عکس: جان MINCHILLO/آسوشیتد پرس

فدرال بسته نجات به قانون امضا شده در ماه مارس افزایش استخر از کارگران که می توانید روی آن ضربه بزنید مزایای ساخت پیمانکاران مستقل و خود اشتغالی افراد واجد شرایط حداقل در برخی از موارد است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما یا کسی که شما می دانید که در زمینه بیکاری پس از بحران آغاز شد ؟ به اشتراک گذاری داستان خود را. پیوستن به مکالمه زیر.

لاتین, سیاه, Norton 50 سال است که یک آمریکایی دریافت مزایای بیکاری. او اعمال شده برای بیمه بیکاری بلافاصله پس از گذاشته شدن از شهر اوکلاهما از waitressing شغل در ماه مارس است. او نرم افزار آنلاین نگه داشته شدن را رد کرد و باعث او را به سعی کنید تماس.

او قادر به دسترسی به او مزایای بیکاری پس از او در تماس با دفتر یکی از ایالات متحده سناتور جمهوریخواه جیمز Inhofe. سناتور دفتر قرار داده و او را در تماس با یک دولت رسمی که قادر به کمک به او را با پر کردن فرم درخواست.

“این فقط یک برکت و رحمت بود چون من واقعا استرس” خانم نورتون گفت.

بیشتر

  • شنیده ام در خیابان: کار بحران را ترک خوانده شده را علامت
  • یک ماه پیش همه آنها شغل پایدار. در حال حاضر آنها می خواهند به کار برای آمازون.
  • جهانی موارد Coronavirus صعود به بیش از 1.5 میلیون
  • فدرال ریزرو اعلام کرد امکانات جدید به حمایت $2.3 تریلیون دلار در وام

او چک 150 دلار آغاز ورود کمتر از دو هفته پس از او گذاشته شد و از او $7.25 یک ساعت کار. او هنوز در انتظار برای اضافی $600 پرداخت که شامل به عنوان بخشی از دولت فدرال نجات بسته است.

بسیاری از گذاشته شدن آمریکایی ها ناموفق بوده اند در تقاضا برای بیمه بیکاری به عنوان دولت و وزارت کار وب سایت و خطوط تلفن هولناک با سوالات.

“ما به وضوح هنوز هم پردازش افرادی که با داشتن یک زمان سخت شدن ادعا می کند از طریق در سطح دولت در علاوه بر این به تعداد زیادی از اخراج که شرکت های بزرگ امریکا است که در حال حاضر انجام می دهند” آقای Brusuelas این اقتصاددان گفت.

در ضمن خودرو سازان و عمده زنجیره های خرده فروشی مانند Macy’s, Inc. اعلام کرده اند furloughs از ده ها هزار نفر از کارگران بیشتر تورم صفوف بیکاران.

آقای Brusuelas گفت که به احتمال زیاد فشار نرخ بیکاری تا حدود 20% در این سال رقم یادآور رکود بزرگ.

در هفته گذشته تعداد مدعیان بیکاری در کالیفرنیا و جورجیا و میشیگان بودند بالاترین در کشور است.

متحده در حال تطبیق برای رسیدگی به افزایش بی سابقه ای در برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری. بسیاری از آنها مجددا اخذ و یا اضافه شده کارکنان مسئولیت رسیدگی به تماس ها و بررسی می کند. با وجود این تغییرات برخی از آمریکایی ها هنوز هم به فایل برنامه های کاربردی.

Corinne Chin, 23 ساله ساکن بروکلین, n. y., نکرده اند قادر به فایل برای مزایای بیکاری پس از او furloughed از او خلاق-بازاریابی آژانس در اواسط ماه مارس به دلیل coronavirus.

او گفت که او گاهی اوقات تماس نیویورک وزارت کار صدها بار در روز.

“من در گیر در حال حاضر, و من شده اند قادر به دریافت از طریق به هر نمایندگان,” او گفت:.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

خانم چانه به پس انداز است اما در مورد او نگران وضعیت مالی در چند ماه اگر او هنوز هم نمی باید هر گونه درآمد. بسیاری از شرکت ها در صنعت اجرا شده استخدام یخ. او گفت که او مردد است به دنبال یک کار که در آن کار می کنند در دسترس است از جمله در یک فروشگاه مواد غذایی به دلیل احتمال او می تواند در معرض coronavirus.

اخراج در حال هدف قرار دادن یک آرایه گسترده ای از صنایع دولتی در سطح داده ها نشان می دهد.

در اورگان کمی بیش از 30 درصد از دولت مربوط به تعداد مدعیان بیکاری در هفتۀ منتهی به مارس 21 بودند از گذاشته شدن کارگران در صنعت رستوران. در این هفته پس از این ادعا از رستوران کارکنان باقی مانده است تقریبا مشابه اما بخشی از ادعا می کند که از مراقبت های بهداشتی و خرده فروشی کارگران افزایش یافت.

“هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از این بخش برای این ویروس از طریق” گفت: یعقوب رابینز استادیار اقتصاد در دانشگاه ایلینوی در شیکاگو است. “این چیزی است که واقعا در مورد من در حال حاضر.”

این افزایش شدید در افزایش بیکاری است نگه داشتن کار-مراکز آموزشی مانند حسن نیت در فورت ورث تگزاس مشغول است.

“مردم در تماس هستند و آنها مانند” من نیاز به یک کار. من به آن نیاز دارید در حال حاضر. من برای تغذیه کودکان و نوجوانان,'” گفت: رامنی پسر معاون رئیس جمهور از توسعه نیروی کار در حسن نیت در فورت ورث.

نیت محل در حال حاضر ارائه مجازی آموزش برای کمک به مردم توسعه رزومه و همچنین مصاحبه و مهارت های کامپیوتر. خانم مرد گفت: این کار-مرکز آموزش است که شاهد افزایش در upper-middle-income افراد به دنبال کمک.

برخی از آمریکایی ها هنوز هم به فایل برنامه های کاربردی برای بیکاری.

عکس: مارکو bello/ایسنا

بیشتر در Coronavirus

  • دولت و کسب و کار به نوبه خود با توجه به احتمالی بازگشایی $22 تریلیون اقتصاد آمریکا
  • در حال ظهور-اقتصاد بازار بریس برای Coronavirus آمار
  • کره جنوبی Tamps پایین Coronavirus اما اقتصاد فلج باقی می ماند

نوشتن به سارا در Chaney [email protected] و دیوید هریسون در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>