آمریکا آسیب پذیر است به چین تسلط عناصر خاکی کمیاب, گزارش, پیدا

Bastnasite کنسانتره که از فلزات خاکی کمیاب استخراج شده در ایالات متحده را تنها نادر خاکی در معدن.

عکس: راجر Kisby برای وال استریت ژورنال

چین می بیند تسلط خود را در استراتژیک نادر زمین مواد معدنی به عنوان یک اهرم است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در برابر غرب—از جمله در تجارت اختلافات با آمریکا با توجه به گزارش جدید آمریکا مبتنی بر محققان است.

عناصر خاکی کمیاب فلزات هستند با استفاده از انواع فن آوری های پیشرفته از جمله صفحه نمایش کامپیوتر با تکنولوژی بالا در سلاح ها و وسایل نقلیه الکتریکی. با توجه به گزارش شرکت مشاوره افق, مشاوره, چین, کشت آن نادر-زمین صنعت از طریق سال از دولت یارانه و آماده است برای استفاده از آن به عنوان یک سلاح ژئوپلتیک.

“چین نادر زمین موقعیت هر دو رسالت و تهدید کل سیستم جهانی گفت:” گزارش افق که مشورت در جغرافیای سیاسی و اقتصادی روند به صورت عمومی و خصوصی مشتریان.

تحقیقات ذکر چینی-دولت-بودجه گزارش نادر زمین سیاست در سال گذشته به عنوان ایالات متحده-چین را تشدید کرد: “چین نمی خواهد قانون را با استفاده از زمین نادر صادرات به عنوان اهرمی برای مقابله با این وضعیت است.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه مراحلی باید کنگره را برای محافظت از امنیت انرژی ایالات متحده و دسترسی به بحرانی مواد معدنی است ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

گروه محققان به این نتیجه رسیدند که چین ارزش آن نادر زمین تسلط برای ژئوپولیتیک ارزش بیش از به دست آوردن تجاری گفت: Nathan Picarsic یک افق co-founder.

“آنها نگران اقتصادی در بسیاری از این موارد” او گفت:. “آنها در کنترل این نوع از [صنعت] به عنوان یک راه برای پیروزی بدون جنگ است.”

به سفارت چین در واشنگتن نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این پژوهش به اعتبار بیشتر به طولانی-برگزار درک است که بسیاری از ناظران غربی باید از استراتژی چین. و از آن می آید در بحبوحه افزایش نگرانی در ایالات متحده بیش از وابستگی به چین برای عناصر خاکی کمیاب و مهم دیگر مواد معدنی است. سال گذشته رئیس جمهور شی جین پینگ و بالا تجارت ایران تور یک منطقه از چین است که تماس خود را به یک نادر خاکی پادشاهی سفر به طور گسترده ای به عنوان یک جنگ تجاری سیگنال به آمریکا از چین اهرم بیش از صنایع با تکنولوژی بالا.

وزارت دفاع شروع یک تلاش جدید برای تقویت ایالات متحده در زنجیره تامین, اعلام کمک های مالی این بهار برای کمک به توسعه یک مرکز پردازش در تنها در ایالات متحده نادر خاکی معدن پاس کوه در کالیفرنیا و در یک گیاه جدید پیشنهادی برای تگزاس. پول بیشتری در راه است.

چین تسلط آمد بارها و بارها طی نامه وزیر انرژی و منابع طبیعی جلسه کمیته پنج شنبه در معدنی زنجیره تامین و امنیت ملی است. این کمیته بالا دموکرات ایالت Joe Manchin غرب ویرجینیا گفت: پویا شبیه به نفت در دهه 1970 زمانی که عرب صادرکنندگان قرار داده است تحریم بر حمل و نقل به کشورهای غربی است.

این کمیته رئیس لیزا Murkowski (R. آلاسکا) خواسته اعضا آنچه ممکن است اتفاق می افتد اگر چین تصمیم به قطع ایالات متحده از آن عناصر خاکی کمیاب و مهم دیگر مواد معدنی است.

“من فکر می کنم عواقب دراز مدت قطع برخی از مطالب انتقادی که ما مورد بحث امروز فقط می تواند فاجعه آمیز برای اقتصاد ایالات متحده گفت:” سیمون مورز مدیر عامل محک معدنی هوش صنعت قیمت گزارش آژانس و ارائه دهنده اطلاعات. “تهدید چین…در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر مشهود است و هر روز حتی در طول این بیماری همه گیر.”

واشنگتن-بر اساس افق رهبری سابق پنتاگون و پیمانکاران که شانه به طور معمول باز-منبع اسناد از چین است. برای گزارش خود در چین نادر زمین استراتژی آنها با تکیه بر برخی از دولت اسناد و گسترده تر در تحقیقات دانشگاهی اغلب بودجه توسط دولت کمک های مالی و یا منتشر شده توسط کارشناسان چینی با دانش معتبر از پکن سیاست شرکت رهبران گفت.

افق اشاره چینی زبان, اخبار, گزارش های استانی دولت داده بر یارانه های دولتی برای این صنعت در چین مغولستان داخلی منطقه خودمختار منبع بسیاری از کشور های عناصر خاکی کمیاب. آن را اظهار داشت که چین به سر برد متوسط معادل 175 میلیون دلار در سال وجود دارد در یارانه ها از سال 2015 از طریق 2018. در سال 2015 منطقه ای صنعت مجموع سود معادل فقط $170 میلیون نفر است.

نوشتن به تیموتی Puko در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im