آمریکا و مدعیان جدید بیکاری در لبه پایین در آخرین هفته

هفتگی بیکاری بهره مند شوند برنامه های کاربردی در طول تاریخ یک نماینده برای اخراج برگزار کرده اند بین 1 میلیون و 2 میلیون از اواخر ماه مه.

عکس: جان Sommers دوم/گتی ایماژ

جدید برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری لبه پایین هفته گذشته و تعداد دریافت پرداخت ها کاهش یافت و به پایین ترین سطح از اواسط ماه آوریل علائم بازار کار است که شفا و تا کنون به طور قابل توجهی با افزایش تعداد Covid-19 مورد در چند متحده است.

مدعیان جدید بیکاری کاهش بطور تطبیقی فصلی 99,000 به 1.3 میلیون برای هفته منتهی به جولای 4, وزارت کار گزارش داد پنج شنبه. که گسترش یک روند تدریجی کاهش از اوج 6.9 میلیون دلار در اواسط ماه مارس زمانی که بیماری همه گیر کوروناویروس و موظف کسب و کار تعطیل تعطیل ردیف هایی از اقتصاد ایالات متحده. هنوز هفته گذشته در سطح خوبی بود, بالا, بالاترین هفته رکورد قبل از این سال بود که 695,000 در سال 1982.

تعدادی از آمریکایی ها دریافت مزایای بیکاری کاهش حدود 700,000 به 18.1 میلیون دلار برای هفته منتهی به 27 ژوئن کمترین خواندن از هفته منتهی به مارس 18. کسانی که به اصطلاح در ادامه ادعاهای گزارش شده با یک هفته تاخیر. متوسط کاهش تعداد بیکاری رول نشان می دهد جدید اخراج در حال جبران استخدام و یادآوری از کارگران است.

کارفرمایان اضافه شده ترکیبی 7.5 میلیون شغل در ماه مه و ژوئن پس از ریختن 21 میلیون شغل در ماه مارس و آوریل جداگانه کار وزارت اطلاعات نشان داد.

ادعای کاهش یافت و در بسیاری از کشورهای در هفته گذشته از جمله کالیفرنیا و فلوریدا, در غیر فصلی-تنظیم اساس گزارش وزارت کار. ادعا را افزایش 20,000 در تگزاس 18,700 در نیوجرسی و نزدیک به 10 ، 000 در لوئیزیانا.

تعداد مدعیان سقوط “به سرعت در زمانی که بسیاری از مناطق در سراسر کشور بازگشایی شد اقتصاد” گفت: J. P. Morgan Chase اقتصاددان دانیل نقره در یک توجه داشته باشید به مشتریان. “ممکن است که این اخیر تغییر نسبت به متوسط کاهش مربوط به نگرانی های تازه ای در مورد گسترش Covid-19.”

در حالی که روز پنج شنبه در این گزارش در حال تماشا نشانه هایی از چگونگی افزایش سطح Covid-19 موارد در چندین کشور بزرگ است و موثر بر بازار کار در آن ممکن است به یک دید واضح و روشنی. تعطیلات روز استقلال مشاهده جولای 3, کاهش تعداد روز کسب و کار متقاضیان تا به حال به فایل. کارگران لازم نیست به دنبال منافع همان هفته آنها گذاشته است. همچنین تنظیم فصلی دیتا تمایل به نوسان در اطراف تعطیلات بزرگ به دلیل زمان کمی متفاوت از سال به سال.

آیا که اخیر نرخ ایجاد شغل و نسبتا پایین تر سرعت اخراج می توانید همچنان در شک و تردید به دلیل عفونت کروناویروس که باعث مقامات دولت به تجدید نظر در بازگشایی برنامه ها و ایجاد تمدید تردید برای بسیاری از کسب و کار و مصرف کنندگان است.

الهام D’Angola 35 سال متصدی بار در Austin, تگزاس, از دست او در غاز طلایی برای بار دوم در اواخر ماه ژوئن زمانی که دولت دستور داد بارها را به ساقه یک تجدید حیات در coronavirus موارد است. او به عقب بوده است و در محل کار برای تنها پنج هفته که دومین بسته آغاز شد.

خانم D’Angola گفت: او قادر بود برای به تاخیر انداختن او پرداخت وام مسکن در اوایل بهار و دریافت مزایای بیکاری از جمله 600 هفتگی به بالا تا از دولت فدرال است. که سود اضافی است که مجموعه ای به پایان می رسد در پایان این ماه است. “هنگامی که همه این مسائل اجرا می شود, من نمی دانم که در آن من قصد دارم به,” او گفت:.

کنگره مشتاق به تصویب مرحله بعدی از coronavirus محرک قانون اما مرکب روح است که در حال حاضر ماه پیش ممکن است چیز ساییده شده به هر دو طرف وزن تفاوت های خود را. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد. عکس: Eric گی/آسوشیتد پرس

در علاوه بر این به طور منظم برنامه های دولت در محل پس از دهه 1960 مزایای بیکاری یافته است به کسانی که قبلا فاقد شرایط لازم برای این کمک ها از جمله خود اشتغالی و فرفره-اقتصاد کارگران است.

هفته گذشته 1 میلیون دنبال منافع از طریق این برنامه که اختصاص به طور جداگانه از منظم بیمه بیکاری برنامه و تنظیم به صورت فصلی. برای هفته منتهی به 20 ژوئن, آخرین اطلاعات موجود تعداد دریافت و پرداخت از طریق برنامه افزایش 1.5 میلیون به 14.4 میلیون نفر است.

تعدادی به دنبال منافع از طریق همه گیر بیکاری کمک برنامه در حال حاضر نزدیک به مسابقات تعداد در برنامه های دولت است که حدود 90 درصد از کارگران ایالات متحده است. در سال گذشته وزارت کار گفت: وجود حدود 16 میلیون و خود اشتغالی کارگران است.

که باعث شده است که برخی از اقتصاددانان به شک و تردید در مورد سیگنال فرستاده شده توسط این ادعا آمار و ارقام.

“نظر من این است که اعداد وحشتناکی تحریف” گفت: Stephen استنلی اقتصاددان ارشد در امهرست Pierpont. “هنگامی که شما اضافه کردن در یک 600 $در هر هفته کیکر به مزایای شما رفتار غیر معمول.”

بسیاری از اقتصاددانان از جمله بردلی هاردی در دانشگاه آمریکایی در واشنگتن انتظار کلی اشتغال رشد خود ادامه خواهد داد اما در به طور قابل توجهی کندتر از طول دو ماه گذشته.

“هنگامی که شما نگاه کنید به افزایش تعداد موارد” آقای هاردی گفت: “شما باید بپرسید به چه میزان خواهد که tamp پایین پا ترافیک و هزینه و در نهایت اشتغال است.”

بسیاری از شرکت های بزرگ نشان داده اند بیشتر اخراج آمده است. هواپیمایی متحده Holdings, Inc. گفت: 36,000 کارکنان جمعه آنها می تواند furloughed از اکتبر. 1 به دلیل افت تقاضای مسافر. در روز پنج شنبه Walgreens, چکمه, داد , Inc. گفت: آن طرح برای از بین بردن حدود 4000 شغل در انگلستان, در حالی که Harley-Davidson , Inc. گفت: این امر کاهش حدود 700 شغل به عنوان بخشی از جهانی تعمیرات اساسی. لوی استروس & Co. گفت: این امر برگ ریزان شغل در هفته های آینده.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه شغل خود را تغییر وضعیت در طول همه گیر? به ما بگویید که در مورد تجربه خود را در این فرم در پایان این مقاله و یا پیوستن به مکالمه زیر.

خرده فروش لباس و برادران بروکس که پرونده برای ورشکستگی این هفته به طور دائم بسته 50 فروشگاه با توجه به همه گیر. مک دونالد Corp. و Apple Inc. در میان شرکت هایی که متوقف قصد دارد به بازگشایی فروشگاه و یا اعلام تعطیلی موقت جدید.

هنوز برخی از کسب و کار در حال دیدن یک مشخص شده انتخاب کنید تا و در حال یادآوری کارگران در این تابستان.

جف Wolpert صاحب دستفروش Steakhouse و پارک جلو پنجره رستوران در گردشگری hub مقطع دبیرستان در دنیاست. گذاشته 138 از 147 کارکنان در اواخر ماه مارس زمانی که رستوران ها به طور موقت بسته شده است. حدود دو سوم از کسانی که کارگران قادر به درخواست برای مزایای بیکاری ، آقای Wolpert نیز خالی رستوران’ فریزر ساخت 180 هفت روز غذا جعبه برای کارکنان است.

دو رستوران بازگشایی یک هفته از هم جدا در اواخر ماه مه. “من می خواهم به یاد داشته باشید کسانی که برای بقیه زندگی من,” او گفت: از روز بازگشایی. همه کارکنان بودند به یاد می آورد هر چند 16 تصمیم به بازگشت.

پس از بازگشایی خرید و فروش در رستوران ها در ابتدا نیمی از سال گذشته مقدار, اما در هفته های اخیر درآمد بازگشت به 2019 سطح, او گفت:.

بخش عمده ای از استخدام در ماه های اخیر آمده است از کسب و کار یادآوری کارگران به شغل سابق خود گفت: Joaquin آلفردو-فرشته Rubalcaba یک اقتصاددان در دانشگاه کارولینای شمالی است. با تمام متحده حداقل بخشی از لغو محدودیت های اعمال شده در بهار امسال به منظور محدود کردن گسترش Covid-19 او انتظار rehiring کمک خواهد کرد کمتر به کلی اشتغال سود در ماه های آینده.

تطبیق کارگران بیکار به شغل جدید خواهد بود یک فرایند آهسته تر آقای Rubalcaba گفت. شرکت به احتمال زیاد به صورت افزایش هزینه های کارمند مزایای بهداشت و درمان و بیمه بیکاری و نامشخص باقی می ماند در مورد مسیر اقتصاد, او گفت:.

“ما در حال تلاش برای مقابله با بهداشت عمومی بحران اما موفق به انجام این کار” آقای Rubalcaba گفت. “که باعث می شود آن را سخت به یک مقدار زیادی از اعتماد به نفس است که اقتصاد ادامه خواهد داد تا بهتر شود.”

نوشتن به اریک Morath در [email protected]

با ارسال پاسخ خود را به این پرسشنامه شما را به رضایت داو جونز پردازش خاص خود را دسته بندی اطلاعات شخصی و نشان می دهد که پاسخ های خود را ممکن است مورد بررسی قرار گرفته و منتشر شده توسط وال استریت ژورنال و شما مایل به تماس گرفته شود توسط یک خبرنگار مجله به بحث در مورد پاسخ شما بیشتر است. در یک مقاله در این موضوع, مجله نخواهد ویژگی پاسخ های خود را به شما با نام مگر اینکه یک خبرنگار مخاطبین شما و شما فراهم می کند که رضایت.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im