مزایای بیکاری کل شناخته شده به عنوان ادامه ادعای تثبیت شده در نزدیکی یک به لحاظ تاریخی در سطح بالا.

عکس: جان Sommers دوم/گتی ایماژ

تعدادی از کارگران به دنبال مزایای بیکاری برگزار کرده است ثابت و در حدود 1.5 میلیون در هر هفته تا کنون در ماه ژوئن سیگنالینگ بازیابی کند برای بازار کار متحده به عنوان چهره جدید عفونت است که می تواند مانع شدن مردم به کار می کنند.

برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری اندکی زیر 1.5 میلیون در هفته گذشته در 1.48 میلیون نیروی کار بخش گزارش پنج شنبه. در حالی که بارگیری در این هفته در مجموع باید به تدریج کاسته و از اواخر مارس اوج نزدیک به 7 میلیون آنها نیز باقی می ماند خوبی در بالا prepandemic رکورد 695,000 در سال 1982.

تعدادی از مردم دریافت مزایای یک شاخص کلی برای اخراج شد 19.5 میلیون دلار در هفته منتهی به 13 ژوئن به پایین کمی از قبلی هفته.

اقتصاددانان می گویند تنبل بهبود ادعا برگه های پایین تر چشم انداز برای بازیابی سریع. بیشتر افزایش اخیر در coronavirus موارد می تواند بر تلاش برای بازگشایی اقتصاد و مردم بازگشت به کار.

“ما شاهد یک رکود در اخراج ولی استخدام نشده برداشت تا مقدار زیادی” گفت: نیک پناهگاه اقتصاددان در سایت کار در واقع. “بازیابی از این است که به طور بالقوه می تواند بسیار طولانی تقلا اگر ما نمی تواند این ویروس را تحت کنترل سرعت.”

متحده که در آن coronavirus است گسترش بسیاری از آنها دچار یک رکود در فعالیت های اقتصادی با توجه به Jefferies. تعداد ساعت کار در کسب و کارهای کوچک آمار خود را جدید ترین قله در اواسط ماه ژوئن و پس از کاهش یافته است در مکان هایی مانند تگزاس و آریزونا با توجه به برنامه ریزی و استخدام ارائه دهنده نرم افزار Homebase.

“روشن است که عمومی نیست و روانی سیستم ایمنی بدن به Covid-19 و retrench به عنوان ویروس شروع به گسترش دوباره بدون در نظر گرفتن محدودیت های دولت” گفت: Aneta Markowska, Jefferies اقتصاددان.

Apple Inc. هفته گذشته گفت: این امر نزدیک نزدیک به یک دوجین فروشگاه در چهار ایالت و چهارشنبه گفت: این امر بسته و هفت در منطقه هوستون که در آن موارد دو برابر شده اند تا کنون در این ماه است. والت دیزنی Co. گفت: این امر به تعویق انداختن برنامه ریزی بازگشایی آن پارک در آناهایم, کالیفرنیا., که تعیین شده بود در ماه ژوئیه 17.

Macy’s , Inc. تخمگذار کردن تقریبا 3,900 شرکت کارکنان به عنوان خرده فروش مانند کسب و کارهای دیگر مواجه بازیابی کند.

ادعای روند آینه تغییرات در بخش های دیگری از اقتصاد نشان می دهد شرایط بهبود یافته پس از هدف قرار دادن یک کم زودتر در بحران اما باید مقدار زمین به دست آوردن مجدد.

مثلا سفارشات جدید برای دوام کالا—محصولات طراحی شده برای حداقل سه سال—افزایش 15.8 درصدی در ماه مه از ماه قبل است. اما دوباره بجای اول برگشتن کلی سفارشات به اندازه کافی به را تشکیل می دهند برای ماه مارس و آوریل ضرر و زیان است. در دلار جدید سفارشات ثبت شده در سطح گذشته دیده می شود در سال 2010 به وزارت بازرگانی آمار منتشر شده در پنج شنبه.

سفارشات جدید برای nondefense کالاهای سرمایه ای به جز هواپیما—یک نزدیک تماشا پروکسی برای سرمایه گذاری کسب و کار—جستجوی پیشرفته تنها 2.3%.

به طور جداگانه وزارت بازرگانی در یک به روز رسانی گزارش گفت: اقتصاد ایالات متحده در سه ماهه اول سال جاری 5 درصد انقباض بدون تغییر بود در یک فصلی و تورم سالانه نرخ. اقتصاددانان پروژه که در سه ماهه دوم به پایان می رسد که در هفته آینده را ببینید, بزرگترین فصلنامه اقتصادی انقباض در سوابق قدمت آن به سال 1947.

وزارت کار ایالات متحده منتشر خواهد شد داده ها در خرداد, استخدام هفته آینده. کارفرمایان اضافه شده به اشتغال در ماه مه. هنوز کلی اشتغال پایین بود حدود 20 میلیون در مقایسه با ماه فوریه.

مربوط تصویری

شرکت دیزنی به اپل در حال دست و پنجه نرم کردن با اینکه به بازگشایی و یا نزدیک به کروناویروس موارد خروش; حزب دموکرات خواستار نمایندگان به جست و خیز تابستان کنوانسیون; تقاضا برای یک استروئید است رسید شش برابر از دانشگاه آکسفورد منتشر مثبت نتایج مطالعه. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: دیوید Mcnew/AFP

“هنوز هم وجود دارد این دو آهنگ از این ادامه خونریزی از مشاغل در حالی که ما نیز دیدن تعداد زیادی از مردم گرفتن rehired” گفت: هایدی Shierholz ارشد اقتصاددان در موسسه سیاست اقتصادی.

برخی از سیاست گذاران اشاره به رشد اشتغال در ماه مه به عنوان شواهد دولت فدرال نیازی به گسترش اضافی 600 دلار در هفته مزایای بیکاری است که میله میله به پایان می رسد در پایان ماه آینده. که 600 دلار که می آید علاوه بر مزایای ارائه شده توسط دولت گنجانده شده بود در یک بسته محرک اقتصادی فدرال برای کمک به گذاشته شدن کارگران آب و بحران است.

در اوایل این هفته, یافته های جدید از موسسه بروکینگز به این نتیجه رسیدند که آمریکا با بیشتر سخاوتمندانه مزایای بیکاری را تجربه بهبود سریع تر از جمله بیشتر rehiring و کمتر اخراج.

از سوی دیگر این دفتر بودجه کنگره پیش بینی شده گسترش اضافی $600 در منافع از طریق ژانویه آینده منجر به کاهش اشتغال باقی مانده از این سال و همه بعدی است.

دولت همچنین گسترش مزایای بیکاری شامل کسانی که قبلا فاقد شرایط لازم برای این کمک ها از جمله خود اشتغالی و فرفره-اقتصاد کارگران است. هفته گذشته 728,000 مردم به دنبال منافع که از طریق برنامه فدرال است که در جدول به طور جداگانه از حالت منظم و ادعا می کند.

بیشتر

  • شنیده ام در خیابان: شغل بازیابی خطرات تاخیر انداختن بیرون
  • میسی به قطع 3,900, شرکت, شغل

نوشتن به سارا در Chaney sarah.chaney@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im