کک سازی منطقه در ایالات متحده جراحی را Clairton با این نسخهها کار در Clairton Pa. در ماه ژانویه است.

عکس: معاونت/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ایالات متحده تولید صنعتی کاهش یافت و در ماه ژانویه به پایین رانده شده توسط خیلی درجه حرارت گرم و توقف تولید در Boeing Co.

تولید صنعتی, اندازه گیری, کارخانه, معدن و آب و برق خروجی کاهش بطور تطبیقی فصلی 0.3% در ماه ژانویه از ماه قبل فدرال رزرو روز جمعه گفت.

ابزار تولید کاهش یافته است 4% در ماه گذشته با برق و طبیعی-آب و برق و گاز کاهش 3.2 درصد و 7/7 درصد آمریکایی ها به عنوان کاهش در مصرف انرژی خود را در طول یک گرم بیشتر از حد معمول ژانویه.

بوئینگ گلایه نیز برگزار شد پایین تولید صنعتی. این هواپیما شرکت متوقف شد تولید 737 MAX جت در ماه ژانویه که منجر به 7.4 درصد کاهش در هوا و فضا تولید و 0.1 ٪ کاهش به طور کلی تولید در ماه گذشته. در سال از طریق ژانویه تولید پایین بود 0.8%.

هنوز به استثنای تولید هواپیما و قطعات, کارخانه خروجی بود تا 0.3 درصد در ماه ژانویه ارائه نشانه هایی از چرخش پس از ضعیف 2019 برای تولید.

“که غیر از هواپیما به دست آوردن پژواک پیام اخیر ساخت نظر سنجی که شرایط اساسی در این بخش شروع به بهبود” گفت: اندرو شکارچی آمریکایی اکونومیست در اقتصاد سرمایه در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

موسسه مدیریت عرضه گفت: آن شاخص فعالیت بخش تولید افزایش 3.1 درصد به 50.9 در ماه ژانویه از ماه دسامبر نشان می دهد بازگشت به رشد برای اولین بار از ماه جولای. تولید جهانی فعالیت های چشمک زن نشانه هایی از ثبات هر چند شیوع کروناویروس باقی مانده کارت های وحشی.

ایالات متحده یک سرویس گرا اقتصاد به معنی ساخت اکانت در یک سهم کوچک از کلی تولید ناخالص داخلی. هنوز هم بخش بسیار حساس به نوسانات تقاضای جهانی آن را یک شاخص مهم از گسترده تر اقتصادی شیفت.

رشد اقتصادی ایالات متحده گسترش سرعت متوسط سال گذشته است. در حالی که هزینه های مصرف کننده شده است, قوی, سرمایه گذاری کسب و کار و تجارت شده اند در جای پای لرزان.

نوشتن به سارا در Chaney sarah.chaney@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو