ایالات متحده تولید صنعتی برداشت تا دوباره در ماه ژوئن

یک کارگر اضافه کردن پلکسی گلاس برای دوخت ایستگاه در لس آنجلس کارخانه پوشاک در لس آنجلس در روز دوشنبه.

عکس: سارا Reingewirtz/SCNG/زوما پرس

ایالات متحده تولید افزایش یافته و در ماه ژوئن برای دومین ماه متوالی نشانه ای از بهبود اقتصادی در هفته قبل از افزایش اخیر در coronavirus موارد است.

تولید صنعتی—اندازه گیری خروجی در کارخانجات و معادن و آب و برق—افزایش بطور تطبیقی فصلی 5.4% در ماه ژوئن از مارس فدرال رزرو گفت. که بزرگتر افزایش بیش از 4 درصد افزایش پیش بینی شده توسط اقتصاددانان بررسی شده توسط وال استریت ژورنال.

این شاخص برای ماه مه بود unrevised در 1.4% در حالی که این شاخص برای ماه آوریل تجدید نظر شده بود را به 12.7 درصد کاهش از یک 12.5% افت.

به عنوان ایالات متحده آمریکا کارخانه بازگشایی در ماه مه و ژوئن به کمک آنها یک درایو بازیابی از ماه آوریل رکورد کاهش است. هنوز هم با وجود دستاوردهای اخیر شاخص برای سه ماهه دوم به عنوان یک کل کاهش در نرخ سالانه از 42.6% بزرگترین فصلنامه کاهش پس از جنگ جهانی دوم است.

جداگانه تغذیه گفت: گزارش فعالیت های اقتصادی افزایش یافته است در تابستان امسال اما همچنان در زیر سطح قبل از دیده می شود این بیماری همه گیر. بانک فدرال بژ کتاب که کامپایل کسب و کار حکایت از سراسر کشور گفت: کارفرمایان افزایش استخدام در سراسر کشور به عنوان بسیاری از کسب و کار بازگشایی شد. هنوز هم بسیاری از شرکت ها در گزارش جدید اخراج و گفت: آن را دشوار است به rehire کارگران داده می شود نگرانی های ایمنی و بهداشت کودک-مراقبت نیاز دارد و گسترش مزایای بیکاری که بیش از نرمال برای پرداخت برخی از کارگران است.

برخی از کسب و کار نگران بودند به سرعت بهبود نمی خواهد ادامه اگر کروناویروس نبود موجود است. در کلیولند تغذیه منطقه بیشتر شرکت های برش کارگر پرداخت به خصوص برای بالاتر-حقوق و مزایای کارکنان نسبت به گذشته بژ, کتاب, گزارش, پنجره.

سرعت بهبود اقتصادی در سنت لوئیس کند بود از اواسط ماه ژوئن. “یک نیروی انسانی تماس با ما گزارش شرکت های کوچک بودند ‘نابود,’ برآورد که 5% از مشتریان کوچک بود برای ورشکستگی زمینه و انتظار تا 25 درصد به انجام این کار تا پایان سال” در این گزارش است.

اقتصاددانان به مدت طولانی استفاده از حروف الفبا مانند V و U برای توصیف اقتصادی بهبود. اما coronavirus رکود بسیار متفاوت از گذشته رکود که اقتصاددانان آینده با اشکال جدید برای توصیف پتانسیل بازیابی. وال استریت ژورنال توضیح می دهد. تصویر: یعقوب رینولدز

در ماه ژوئن تولید صنعتی جهش منجر شد توسط بخش تولید بزرگترین جزء تولید صنعتی که شده یک 7.2% افزایش رانده شده توسط تولید خودرو و قطعات. معدن خروجی کاهش 2.9% و آب و برق خروجی رز 4.2 درصد تغذیه گفت.

آن نیست و در عین حال روشن است که چگونه اخیر چشم انداز مثبت در coronavirus موارد تاثیر می گذارد خروجی در ماه های آینده. موارد شروع افزایش نسبت به پایان ماه ژوئن و همچنان در حال افزایش است. ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس تحمیل کرده اند و یا با توجه به محدودیت های جدید برای مبارزه با ویروس است که می تواند سریع تر کارخانه بسته شدن.

“در جریان مسائل مربوط به ویروس مربوط به وقفه و همچنین کاهش تقاضا ادامه خواهد داد برای مهار خروجی رفتن به جلو” گفت: Rubeela فاروقی رئیس ایالات متحده اقتصاددان در فرکانس بالا اقتصاد در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

استفاده از ظرفیت اندازه گیری روغن های صنعتی و اقتصاد و همچنین افزایش بیش از حد انتظار به 68.6% در ماه ژوئن از یک تجدید نظر 65.1% در ماه مه تغذیه گفت. اقتصاددانان مورد بررسی توسط مجله تا به حال انتظار می رود استفاده از ظرفیت برای رسیدن به 67.5% در ماه گذشته.

نوشتن به دیوید هریسون در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im