آمریکا مالیات بر درآمد تاخیر به فشار متحده

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به حرکت مالیاتی آخرین مهلت تشکیل پرونده گرفتار متحده ،

عکس: الکس ونگ/گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به حرکت مهلت تشکیل پرونده مالیات بر درآمد تا 15 ژوئیه به دلیل جدید کروناویروس بحران ایجاد بحران نقدی برای دولت است که به شمارش در تزریق درآمد دولت-مالیات بر درآمد در ماه آینده به پرداخت صورتحساب.

بسیاری از بودجه دولت اجرا از 1 جولای تا ژوئن 30 تا تشکیل پرونده جدید تاریخ—به جای 15 آوریل—یعنی مقامات دولتی نمی تواند تعداد دفعات مشاهده که پول مالیات برای سال مالی جاری. متحده می تواند به قرض گرفتن در نوسان بازارهای مالی و یا برش را به بودجه خود را در حال حاضر و تا پایان ماه ژوئن. این توافق در اوایل روز شنبه بین نمایندگان مجلس و تهمت و دولت نیز می تواند کمک کند اگر آن را شامل به طور کلی برای کمک به دولت های ایالتی. بر خلاف دولت فدرال متحده باید تعادل بودجه خود را.

تا کنون در این هفته متحده از جمله دلاور کلرادو و آلاباما اعلام کرده اند آنها را گسترش خود را آخرین مهلت تشکیل پرونده در راستای فدرال تغییر است.

“شما می تواند عواقب ناخواسته با بهترین نیات” گفت: Verenda اسمیت معاون فدراسیون مالیات مدیران. “گزینه های که آن را به سمت چپ مقامات دولتی هستند بنابراین وحشتناک,” او گفت:.

وزارت خزانه داری تصمیم گیر افتاد متحده ، اگر چه این حرکت در نظر گرفته شده برای کمک به تلاش خانواده ها و کسب و کار در سمت چپ آن مقامات دولتی در یک اتصال, او گفت:.

در بسیاری از موارد مالیات دهندگان نیاز به دانستن چه مقدار از آنها را در پرداخت مالیات بر درآمد فدرال قبل از پر کردن خود را مالیات بر درآمد دولت—و بسیاری از کشورهای کراوات ضرب العجل خود را به دولت فدرال تقویم. بنابراین به تعویق انداختن فدرال مهلت پر کردن به طور موثر به تعویق انداختن تشکیل پرونده مهلت مالیات بر درآمد دولت نیز هست.

که به معنی متحده دیگر نمی تواند تعداد دفعات مشاهده که مالیات بر درآمد در آینده قبل از سال مالی به پایان می رسد در ماه ژوئن 30. در سال گذشته متحده جمع آوری 65 میلیارد دلار در درآمد مالیات بر درآمد در ماه آوریل تقریبا 18% سالانه کل.

مالیات بر درآمد دلار را تا حدود یک سوم از کل دولت و مالیات های محلی مجموعه در کالیفرنیا و نیویورک و ماساچوست و حتی بیشتر در اورگان و مریلند با توجه به مالیات بر پایه تجزیه و تحلیل. به طور کلی در مورد 23.5% از مجموع مالیاتی ایالتی و محلی دلار در آمد از مالیات بر درآمد در سال 2016 جدید ترین سال برای آن داده ها در دسترس بود. تقریبا همان مقدار در آمد از مالیات فروش که تحلیلگران همچنین انتظار خواهد بود ضربه سخت میان کاهش مصرف است. یک تعداد انگشت شماری از کشورها—از جمله فلوریدا و تگزاس و نوادا—آیا درآمد دولت مالیات است.

مربوط تصویری

قانونگذاران و کاخ سفید در رسیدن به یک معامله بر روی یک لوله بسته محرک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو می گوید نیویورک تبدیل به کانون بحران در آمریکا و هند قرار می دهد 1.3 میلیارد نفر روی زمین افتاده. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: پاتریک Semansky/AP

طی چند روز گذشته بیان شده است تلاش برای کشف کردن که چگونه برای از بین بردن که بودجه فشار است. یک گزینه این است که به برش و یا سایر برنامه های کردند دولت کارگران چیزی مقامات میلی به انجام, به خصوص در حال حاضر که بسیاری از مردم از کار هستند و با توجه به کروناویروس مربوط به اخراج. یکی دیگر از گزینه خواهد بود به موضوع بدهی های کوتاه مدت.

“مارس 15 است فقط در اطراف گوشه که زمانی که آنها را به شمارش در تزریق پول نقد از مالیات بر درآمد است که رفتن به تحت فشار قرار دادند برای سه ماه به طوری که آنها را قرار می دهد در یک اتصال” گفت: همین Boyd مدیر شرکت دولتی و دولت های محلی در تامین مالی پروژه در راکفلر ،

درآمد-دلار مالیات اکثر متحده و برخی از شهرهای بزرگ جمع آوری بر اساس مداوم از حقوق کارگران به احتمال زیاد شروع به کاهش و حتی زودتر آقای بوید گفت: به عنوان شرکت اخراج کارمندان و کارگران با درآمد می افتد. او انتظار دارد که فروش مالیات است که آمریکا و بسیاری از شهرستانها تکیه نیز سقوط خواهد کرد در ابتدای ماه آوریل زمانی که فروشندگان به طور کلی ارسال در مالیات جمع آوری شده در معاملات در ماه مارس است.

“آنها در حال رفتن به کمبود پول نقد,” او گفت:.

قرض گرفتن در برابر درآمدهای آینده نیز می تواند پر هزینه است. قیمت ها شروع به پریدن کرد در شهرداری-بازار اوراق قرضه به سرمایه گذاران فرار کرده اند به نقد و Treasurys باعث افزایش نرخ بهره کوتاه مدت در هفته گذشته. نرخ کاهش یافت و تا حدودی پس از اعلام فدرال رزرو نقدینگی برنامه دوشنبه اما همچنان بالاتر از سطح نرمال است.

مشكل این واقعیت است که بسیاری از قانونگذاران ایالتی که تصویب است که اغلب مورد نیاز برای مخارج اصلی تصمیم گیری فرستاده شده اند خانه به عنوان یک اقدام احتیاطی. تا کنون statehouses در 22 متحده را تعطیل با توجه به coronavirus نگرانی.

جدید آخرین مهلت تشکیل پرونده به معنی رود آیلند می تواند اجرا از پول نقد در هفته گفت: Seth Magaziner دولت خزانه دار. مقامات دولتی در حال بررسی کوتاه مدت قرض گرفتن و حرکت گلدان پول از یک کشور به حساب دیگری برای جبران کسری آقای Magaziner گفت.

پس از رود آیلند قانونگذاران جلسه نیست زیرا ویروس ویژه اضطراری هیئت مدیره تشکیل خواهد شد در این هفته به اجازه حرکت می کند.

“ما نگرانی فوری در حل ما جریان نقدی مسائل در هفته های آینده و ماه و پس از آن ما خواهد شد به نوبه خود توجه ما را به کسانی که مدت های طولانی از مسائل” آقای Magaziner گفت.

در سال گذشته حدود 16.4 درصد از دولت را مالیات بر درآمد شخصی و درآمد آمد در ماه آوریل است.

پنسیلوانیا نیز پیش بینی است که مالیاتی-تشکیل پرونده به تاخیر خواهد فشار “مقدار قابل توجهی” از درآمد حاصل از این سال مالی به آینده گفت: Matthew Knittel مدیر دولت مستقل مالی ، دفتر پیش بینی فوری, زیادی, کاهش فروش خودرو موتور مالیاتی پس از بسته شدن نمایندگی خودرو.

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به دیوید هریسون در david.harrison@wsj.com و هدر Gillers در heather.gillers@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو