چالش برای سفر و اوقات فراغت سهام رشد اقتصادی آهسته تر و ضعیف تر یوان چین در میان بازار جدید مفاهیم سرمایه گذاران در حال خرید و فروش با عنوان جدید کروناویروس به سرعت در حال گسترش. عکس: ایسنا/Qilai شن

آمریکا اعمال محدودیت در ورود اتباع خارجی و قرنطينه در آمریکایی ها از بازگشت از چینی استان در مرکز شیوع کروناویروس به عنوان بازارهای سقوط بیش از نگرانی در مورد تاثیر را در رشد جهانی.

سلامت و خدمات انسانی وزیر الکس آذر اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در روز شنبه. او گفت: شهروندان خارجی که سفر کرده اند در هر نقطه در چین در گذشته 14 روز خواهد بود را تکذیب کرد ورود به ایالات متحده در حالی که آمریکایی ها که بازدید هوبئی استان خواهد بود و احتمالا تا دو هفته.

آخرین ويروس

 • ایالات متحده اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی.
 • آمریکایی دلتا و ایران در حال توقف پروازها به مقصد چین است.
 • سهام به شدت کاهش یافت.
 • روسیه و انگلستان در گزارش خود موارد است.
 • Facebook است ممنوعیت پست در مورد جعلی درمان.

در همان زمان آقای آذر به دنبال به حداقل رساندن ترس در مورد ویروس گسترش بیشتر در ایالات متحده آمریکا “من امیدوارم که مردم را ببینید که خود دولت است و در نظر گرفتن مراحل مسئول برای حفاظت از آنها گفت:” در جلسه. “کم خطر است…اما کار ما این است که به نگه داشتن که خطر کم است.”

وجود دارد که هفت مورد تأیید در آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در حالی که 191 نفر دیگر در حال بررسی برای عفونت ممکن است HHS مقامات گفت. تعداد افراد آلوده در چین با نزدیک شدن 12,000 به عنوان تلفات از ذات الریه-ویروس باعث افزایش یافت به 259 از اواخر جمعه با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت.

قرنطینه از 195 آمریکایی که تخلیه شدند در اوایل این هفته از هوبئی—برای اولین بار در ایالات متحده به دستور دولت فدرال در حدود 50 سال—در آمد که انگلستان و روسیه هر گزارش اولین مورد از این ویروس در حالی که کشورهای دیگر نقل مکان کرد برای محدود کردن ترافیک هوایی با چین است.

آمریکایی ها خواهد بود قرنطینه در کالیفرنیا پایگاه نظامی برای 14 روز پس از خروج آنها از چین برای جلوگیری از گسترش این بیماری CDC گفت.

بازارهای مالی سقوط روز جمعه شاخص میانگین صنعتی داوجونز در حال سقوط 606 امتیاز یا 2.1%. اضطراب از طریق سهام و اوراق قرضه بازارهای فلزات به عنوان سرمایه گذاران برتر به طور سنتی برای دارائی های ایمن مانند Treasurys و طلا.

شیوع ادامه داد: به وزن در جهانی سفر و تجارت است. عمده خطوط هوایی ایالات متحده گفتند که تعلیق همه پروازهای بین ایالات متحده و سرزمین اصلی چین است. American Airlines Group ,Inc. Delta Air Lines , Inc. و ایالات متحده هواپیمایی Holdings, Inc. روز جمعه گفت آنها تعلیق پروازها به دیگر حمل بین المللی از جمله بریتیش ایرویز و اندونزی شیر هوا.

آمریکا به پایان رسید پروازهای شروع جمعه. دلتا و یونایتد ایرلاینز گفتند که توقف پروازهای هفته آینده به جای مشتریان برنامه ریزی برای ترک چین است. آمریکا و ایران گفت: آنها طرح را به حالت تعلیق پروازها به مقصد و از چین از طریق اواخر ماه مارس است. دلتا گفت: آن چین پرواز خواهد بود به حالت تعلیق تا مارس 30.

در آسیا و پاکستان گفت: این امر ممنوعیت تمام مسافرت هوایی تجاری به سرزمین اصلی چین یک روز پس از ایتالیا به حالت تعلیق پروازها به مقصد تایوان و چین از جمله خاک از هنگ کنگ تا آوریل 28. روسیه هم گفت: این امر تعلیق برخی پروازها به مقصد چین به استثنای پروازهای منظم خود را گل سرسبد حامل Aeroflot.

ضمن جمعه, چین, وزارت امور خارجه به تصویر کشیده ایالات متحده حرکت می کند به افزایش سفر خود را از هشدار به عنوان یک بیان از بد خواهد شد. روز پنج شنبه وزارت امور خارجه به توصیه آمریکایی ها در چین به نظر ترک و درخواست همه غیر ضروری دولت ایالات متحده پرسنل برای به تعویق انداختن سفر وجود دارد.

وزارت امور خارجه را “سفر نیست” مشاوره—قرار می گیرد که چین در همان لیست به افغانستان و ایران و سوریه و کره شمالی و ونزوئلا—به دنبال سازمان بهداشت جهانی تعیین دوشنبه از coronavirus به عنوان یک جهانی بهداشت عمومی اورژانس. اما چه کسی گفته است که ” هیچ دلیلی برای محدود کردن مسافرت و یا تجارت به عنوان یک نتیجه از وقوع.

“بسیاری از کشورها ارائه پشتیبانی چین در وسایل مختلف. در تضاد برخی مقامات ایالات متحده’ حرف و عمل هستند نه واقعی و نه مناسب,”, چینی, وزارت خارجه, سخنگوی Hua Chunying گفت. “فقط به عنوان این که توصیه می شود در برابر محدودیت های مسافرتی ایالات متحده با عجله به رفتن در این راه مخالف.”

چینی بیانیه همچنین پس از ایالات متحده, تجارت, منشی ویلبر راس گفت: شیوع این بیماری در چین می تواند کمک به مشاغل بازگشت به امریکا و یک تبصره به عنوان انتقاد نسبت به چین گرفتاری.

وزارت بازرگانی بعد گفت مهم است “به نظر انشعابات انجام کسب و کار با یک کشور است که دارای سابقه ای طولانی در پوشش خطرات واقعی به مردم خود و بقیه جهان است.”

CDC به نام قرنطینه حرکت برای 195 بازگشت آمریکایی ها به عنوان احتیاطی و پیشگیرانه در حالی که توصیف فوری خطر ابتلا به مجمع عمومی آمریکا به عنوان کم است. “اگر ما را قوی اقدامات در حال حاضر ما ممکن است قادر به بلانت تاثیر ویروس بر آمریکا” گفت: نانسی R. Schultze،, مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی در CDC.

دو هفته قرنطینه فدرال جدا مسافران برای مقدار از زمان است که سلامت عمومی کارشناسان بر این باورند که انتهای فوقانی به احتمال زیاد دوره کمون. قبلا مقامات بهداشت گفت: آمریکایی ها اجازه داده می شود برای رفتن به خانه بعد از سه روز اگر آنها آزمایش منفی برای این ویروس و تا به حال نشان داده نشده است علائم. CDC مقامات روز جمعه گفت که آزمایش ممکن است این ویروس را شناسایی قبل از علائم توسعه.

مقامات گفته بودند سفارش قرنطینه به دلیل یک مورد در آلمان است که در آن یک فرد ممکن است گسترش این ویروس را به فرد دیگری قبل از توسعه علائم و همچنین به عنوان به سرعت در حال افزایش تعداد موارد و گزارش ها از فرد به فرد انتقال است. ایالات متحده در حال برنامه ریزی برای تخلیه بیشتر آمریکایی ها از هوبئی شهر ووهان در اوایل روز شنبه.

Gilead Sciences , Inc. مستقر در شهرستان آلامدا, کالیفرنیا, گفت: در روز جمعه که آن را تا به حال ارائه شده دوز تجربی داروی ضد ویروسی به پزشکان برای درمان اورژانس تعداد کمی از بیماران آلوده به کروناویروس جدید.

جلعاد همچنین گفت که آن را به رسمیت توافق با مقامات چینی برای انجام یک کارآزمایی بالینی این دارو remdesivir در بیماران مبتلا به کوروناویروس.

هواپیمای حامل نزدیک به 200 آمریکایی ها وارد شدند در مارس پایگاه نیروی هوایی در شهرستان ریورساید کالیفرنیا در روز چهارشنبه. آنها شده اند به نمایش چندین برابر خواهد شد و به طور موقت قرار دارد در هوایی. عکس: مت هارتمن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آخرین قرنطینه در آمریکا به دستور دولت فدرال رخ داده در دهه 1960 برای جلوگیری از گسترش آبله گفت: مارتین Cetron, مدیر بخش جهانی مهاجرت و قرنطینه در CDC.

سنگاپور و وزارت بهداشت گفت: این امر گسترش آن coronavirus مرتبط با مطلب محدودیت شامل هر بازدید کننده که تا به حال سفر به سرزمین اصلی چین در گزارش قبلی 14 روز و رد ویزا به تمام چینی دارندگان گذرنامه. قبلا سنگاپور حال حاضر ورود به کسانی که تا به حال سفر به هوبئی چین استان که در آن ویروس نشات گرفته و یا به حال خود گذرنامه صادر شده وجود دارد.

سراسیمگی از اقدامات آمد ساعت پس از که و ایالات متحده بالا خود را coronavirus هشدار. تعداد زیادی از مردم بیمار توسط این ویروس در چین در حال حاضر بیش جهانی مجموع مبتلا به سندرم حاد تنفسی یا سارس است که به کشته شدن نزدیک به 800 نفر پس از ظهور از جنوب چین در اواخر سال 2002 و 2003.

روسیه برای اولین بار دو coronavirus موارد هر دو شهروندان چینی, رسمی, روسیه, آژانس های خبری گزارش با استناد به دولت است.

انگلستان خدمات بهداشت ملی در روز جمعه گفت که آن دو مورد تأیید شدند اعضای یک خانواده در انگلستان است.

ایتالیا تصمیم به توقف سفر هوایی به چین پس از یک زن و شوهر چینی در رم تایید شد به عنوان ویروس. این کشور همچنین اعلام کرد در شش ماه پزشکی وضعیت اضطراری که به آن دولت مرکزی قدرت های اضافی برای مقابله با مشکوک به ویروس موارد به سرعت و از طریق قطع ایتالیایی بوروکراسی.

چین ساخته شده خود حرکت اول به بازگرداندن شهروندان در خارج از کشور که می خواستم به بازگشت به کشور است. آن را مرتب هواپیما را ساکنان استان هوبئی. خانم هوآ وزارت امور خارجه, سخنگوی, روز جمعه گفت که تلاش های خود بودند باعث هوبئی بومی رو “واقعی مشکلات” در خارج از کشور. او نمی استادانه درست شده.

تاثیر کروناویروس جدید ویروس موج در سراسر جهان است. کارگران در لباس محافظ در شهر ولادی وستک فرودگاه در روسیه است. عکس: یوری Smityuk/زوما پرس

Xiamen هوایی است که اکثریت متعلق به هواپیمایی جنوبی چین شرکت ، گفت: این پرواز یک هواپیما در هر روز جمعه به بانکوک و کوتا کینابالو مالزی—دو مقصد توریستی محبوب برای مردم را به ووهان. شبکه دولتی تلویزیون مرکزی چین گزارش داد که یک پرواز توسط بهار Airlines انتظار بود به 350 نفر از توکیو به ووهان اوایل روز شنبه.

سایر دولتها ضمن در تقلا بودند به رها کردن اتباع خود از ووهان است که در مستند برای بیش از یک هفته به عنوان مقامات چینی سعی کنید برای جلوگیری از ویروس گسترش یافته است.

دولت فرانسه عودت چند صد شهروندان از ووهان, مقامات گفت. آنها را به ماندن به مدت 14 روز تحت نظارت های پزشکی در نزدیکی مارسی. شش مورد از عفونت های شناسایی شده در کشور است.

یک هواپیما اجاره توسط انگلستان با 110 انگلیسی ها و شهروندان کشورهای دیگر چپ ووهان و فرود در بریتانیا روز جمعه دولت انگلیس گفت. پرواز برنامه ریزی شده بود برای ادامه به اسپانیا پس از انگلستان توقفگاه بین راه.

مرتبط

 • هنگ کنگ معترضان تمرکز خشم در دست زدن به ویروس
 • Gilead Sciences ارائه می دهد داروی آزمایشی برای ویروس
 • Tech بخش ترس تاخیر در عرضه
 • شنیده ام در خیابان: قرنطینه را موج دار شدن از طریق تولید جهانی
 • شکاف باز می شود بین چین سهام وجوه برگزاری آنها
 • بیوتکنولوژی سهام نوسان در Coronavirus واکسن امید
 • Coronavirus اعلام شده است یک اورژانس بهداشت جهانی
 • چگونه چین می تواند به ساخت یک بیمارستان در 10 روز

به عنوان بخشی از چین در تلاش برای سعی کنید برای جلوگیری از این ویروس را گسترش چین ملی راه آهن اپراتور گفت: خریداران بلیط نیاز به ارائه شماره تلفن همراه برای هر مسافر شروع شنبه—یک حرکت در نظر گرفته شده به مقامات اجازه می دهد برای تماس با هر کسی که تا به حال شده است در یک قطار با یک بیمار بالقوه.

در هنگ کنگ که دارای یک تعداد انگشت شماری از موارد تایید شده از ویروس مدرسه تعطیل شد تمدید تا اوایل ماه مارس در شهر اجرایی کری لام روز جمعه گفت.

نوشتن به الکس Leary در alex.leary@wsj.com و Brianna ابوت در brianna.abbott@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im