Huawei و آمریکا دو شعبه شدند متهم توسط دادستان آمریکایی با racketeering توطئه و توطئه برای سرقت اسرار تجاری.

عکس: علامت Schiefelbein/آسوشیتد پرس

مونیخ—تنش بین Huawei Technologies Co. و مقامات ایالات متحده هایش در امنیت جهانی جمع آوری پنج شنبه یک روز پس از آمریکا دادستان به اتهام شرکت با اخاذی با تهدید و توطئه برای سرقت اسرار تجاری.

جان Suffolk یک Huawei معاون ارشد رئیس جمهور را رد کرد و اتهامات علیه این شرکت به عنوان meritless گفته آنها عمدتا بازیافت از اختلافات مدنی بیش از 20 سال گذشته بود که احکام و حل و فصل.

“آنها امیدوار هستند که اگر آنها پرتاب گل به اندازه کافی در برخی از گل چوب” آقای Suffolk گفت: در کنفرانس امنیتی مونیخ.

فقط به عنوان آقای Suffolk در این جلسه بود که در راه ارشد مقامات ایالات متحده تحت فشار قرار دادند در برابر Huawei دفاع در کنفرانس مطبوعاتی خود را.

“در طول چند سال گذشته شده است وجود دارد بیش از اندازه کافی شواهد از راه دولت چین شده است و با استفاده از آن قهرمانان ملی پس واقعا تعهد در Huawei در حال حاضر: آنها را به نشان می دهد آنها یک شریک قابل اعتماد آنها خود را جدا از دولت چین گفت:” رابرت بلر نماینده ویژه ایالات متحده برای بین المللی ارتباطات از راه دور سیاست.

در فدرال کیفرخواست unsealed پنج شنبه, Huawei و آمریکا دو شرکت های تابعه بودند به اتهام اخاذی با تهدید توطئه و توطئه برای سرقت اسرار تجاری فقط به عنوان برگ برنده دولت مراحل مبارزات انتخاباتی خود را برای متقاعد کردن متحدان به ممنوعیت چینی غول تکنولوژی دنده که تا کنون آورده موفقیت محدود است.

به عنوان بخشی از این کمپین مقامات ایالات متحده گفته اند که Huawei حفظ کرده است دسترسی به یک به اصطلاح شر در آن تجهیزات است که به طور معمول این سایت متعلق به اجرای قانون است. این اتهام برای اولین بار در گزارش وال استریت ژورنال.

آقای Suffolk گفت که آن را غیر ممکن بود برای Huawei برای دسترسی به شبکه به دلیل تجهیزات موجود در یک جعبه نیست که بخشی از Huawei دنده و تحت کنترل شدید از اپراتور است.

“ما نمی اجرای شبکه های, بنابراین ما نمی دانیم که چه تجهیزات نصب شده است,” او گفت:. “بنابراین ما لازم نیست که دسترسی به این تجهیزات است. ما با ارائه یک طرف از جعبه است که نابینا به سمت دیگر جعبه.”

“اگر شما شواهد آن منتشر می شود. جهان اجازه دیدن آن را,” او اضافه شده است.

مدیران ارشد کار برای Huawei رقبا و همچنین مستقل از کارشناسان گفته اند که آن را از لحاظ فنی ممکن است برای مخابرات کنندگان به نصب مخفیانه دسترسی به قانونی کردن backdoor در سیستم های, اما این امر می تواند پیچیده و غیر قانونی است.

مرتبط

  • چین Huawei به اتهام اخاذی با تهدید سرقت اسرار تجاری (Feb. 13)
  • مقامات ایالات متحده می گویند Huawei مخفیانه می تواند دسترسی های شبکه های مخابراتی (Feb. 12)
  • برندگان از واشنگتن جنگ Huawei (Feb. 8)
  • دادستان کل بار نشان می دهد ایالات متحده شرکت های مالی علاقه Huawei رقبا (Feb. 6)
  • حمایت دولت کمک کرد تا سوخت Huawei جهانی افزایش (Dec. 25, 2019)

“آنها اعتراف که آنها را از لحاظ فنی توانایی برای قرار دادن درب پشتی به نرم افزار خود را. آنها در واقع بستری در آن در حال حاضر. که صحبت می کند برای خود” رابرت Strayer, معاون دستیار وزیر امور خارجه گفت: در ایالات متحده در کنفرانس مطبوعاتی.

افزایش جنگ لفظی در می آید که دولت ایالات متحده در تلاش برای متقاعد کردن آمریکا به تعطیل Huawei از آینده superfast 5G شبکه های تلفن همراه. بریتانیا نزدیک ترین متحد آمریکا در اروپا تصمیم به اجازه می دهد Huawei پیشنهاد برای 5G قرارداد با برخی از محدودیت ها در حالی که آلمان دولت مبني بر قانونی که در صورت تصویب می توانست یک اثر مشابه است.

Huawei نمایندگان گفته اند که آنها تنها به ساخت پشتی اگر توسط قانون مورد نیاز در حوزه های قضایی مختلف. این یک نیاز برای همه فروشندگان از جمله Huawei رقبا در اروپا و آمریکا

کنفرانس امنیتی مونیخ اجرا می شود که تا روز یکشنبه است میزبانی سران کشورها و دولت ها و همچنین دیگر مقامات ارشد امنیتی و دیپلماتیک مقامات. در این سال ایالات متحده نشان داده است, وزیر امور خارجه مایک Pompeo و وزیر دفاع علامت Esper.

در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال, Huawei Ren Zhengfei مورد بحث چگونه شرکت خود را حرکت تجارت, جنگ, نگرانی که آیا تجهیزات آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جاسوسی برای پکن و سفر جاده ای در سراسر امریکا است. عکس: آنتونی کوان برای وال استریت ژورنال

نوشتن به Bojan Pancevski در bojan.pancevski@wsj.com و دبورا توپ در deborah.ball@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im