آمریکا-رشد قیمت تسریع در مارس

آمریکا قیمت خانه نگه داشته و رو به افزایش در ماه مارس است. خانه برای فروش در سنت پترزبورگ فلوریدا., در ماه فوریه است.

عکس: کریس Urso/زوما پرس

صفحه اصلی-شتاب رشد قیمت در ماه مارس حتی به عنوان فروش خانه کاهش یافته و پس از coronavirus همه گیر تعطیل کردن فعالیت های اقتصادی در برخی از مناطق.

S&P CoreLogic مورد-Shiller ملی صفحه اصلی شاخص قیمت که اقدامات متوسط قیمت خانه در مناطق عمده شهری در سراسر کشور افزایش یافت 4.4 درصد در سال به پایان رسید که در ماه مارس از 4.2 درصد نرخ سالانه ماه قبل. مارس مشخص شده بالاترین نرخ رشد سالانه از دسامبر سال 2018 است.

خرید و فروش املاک در که را تشکیل می دهند بخش عمده ای از بازار مسکن کاهش یافت و 8.5 درصد در ماه مارس از ماه قبل به عنوان همه گیر نگه داشته و خریداران و فروشندگان در حاشیه, با توجه به انجمن ملی از Realtors.

اما کاهش خرید و فروش خانه نشده مکاتبه با کاهش قیمت خانه تا کنون در این بهار. بسیاری از فروشندگان در زمان خانه های خود را از بازار پس از همه گیر زده و یا تصمیم گرفتند به صبر کردن برای فروش کاهش تعداد خانه های موجود برای فروش. محرک تصویب در ماه مارس نیز فعال بسیاری از مالکان به حالت تعلیق در پرداخت وام مسکن در صورت نیاز کاهش خطر از فروش اموال به رهن یا فروش مضطرب.

داده بود که سه شنبه منتشر شد که بر اساس معاملات بسته در ماه مارس که به طور معمول منعکس خرید تصمیم گیری ساخته شده در فوریه یا مارس.

“قیمت مسکن همچنان به طور قابل ملاحظه ای پایدار” گفت: Craig Lazzara مدیر عامل و جهانی سر از شاخص استراتژی سرمایه گذاری در S&P Dow Jones, شاخص, در بیانیه ای. “به همان اندازه از اقتصاد ایالات متحده باقی مانده توقیف در فروردین ماه آینده را داده و ممکن است نشان می دهد بیشتر تاثیر قابل توجهی” از این بیماری همه گیر.

ایالات متحده آمریکا موجود-فروش خانه کاهش یافته است 17.8% در ماه آوریل, بزرگترین کاهش ماهانه از جولای سال 2010 با توجه به نار.

مورد-Shiller 10-شهر شاخص 3.4 درصد بیش از سال به پایان رسید و در ماه مارس بالاتر از 3 درصد تغییر سالانه در ماه فوریه است. 20 شهر اول افزایش 3.9 درصد و پس از یک افزایش سالانه 3.5 درصد در ماه فوریه است.

20-شهر شاخص تنها اندازه گیری 19 شهر در این ماه با توجه به معامله گزارش تاخیر در شهرستان Wayne Mich., با توجه به S&P Dow Jones شاخص. رشد قیمت تسریع در 17 از 19 شهرستانها.

ققنوس تا به حال سریعترین خانه-رشد قیمت در کشور در 8.2% به دنبال سیاتل در 6.9%.

جداگانه اندازه گیری در منزل-رشد قیمت توسط دولت فدرال تامین مالی مسکن آژانس منتشر شد سهشنبه در بر داشت 5.9 درصد افزایش در قیمت خانه در ماه مارس از سال قبل است.

بیشتر در اقتصاد

  • کارگران فایل 2.4 میلیون مدعیان بیکاری 21 مه سال 2020
  • ایالات متحده آمریکا موجود-فروش خانه کاهش 17.8 درصد در ماه آوریل 21 مه سال 2020
  • ویروس درایوهای کاهش سريع در کارخانه خروجی خرده فروشی مارس 15 سال 2020
  • تولید صنعتی در آمریکا کاهش یافت و 11.2% در ماه آوریل مارس 15 سال 2020

نوشتن به نیکول فریدمن در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>