ایالات متحده آمریکا سیاست خارجی کارشناسان برای همکاری با چین در Coronavirus

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام رئیس جمهور چین به بحث در مورد این بیماری همه گیر در هفته گذشته.

عکس: کوین dietsch/استخر/شاتر

یک گروه بزرگی از برجسته سیاست خارجی آمریکا کارشناسان از جمله سابق عالی رتبه مقامات کاخ سفید از هر دو طرف خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای همکاری نزدیک تر با چین برای جلوگیری از coronavirus بیماری همه گیر.

سوزان رایس و استفان هدلی, مشاور امنیت ملی تحت ریاست جمهوری اوباما و جورج دبلیو بوش به ترتيب در میان نزدیک به 100 boldface نام امضا کنندگان این بیانیه که می آید به عنوان ایالات متحده و چین تجارت سرزنش بیش از Covid-19 بحران است.

“از هیچ تلاشی علیه coronavirus—آیا برای صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند در صفحه اصلی و یا مبارزه با این بیماری در خارج از کشور—موفق خواهد بود و بدون برخی از درجه ای از همکاری بین ایالات متحده و چین” خواندن بیانیه ای که منتشر شد جمعه.

در این بیانیه با انتقاد دولت چین در ابتدا برای مقاومت در برابر همکاری با ایالات متحده و برای پوشش خطر coronavirus و مقاومت در برابر تلاش در شفافیت, اما همچنین گفت: یک حسابداری کامل شکست سیاست باید به سمت چپ برای زمان دیگری.

“در حال حاضر به عنوان همه گیر نوردد جهان تمرکز باید در پیدا کردن راه حل به کار با هم” خواندن بیانیه ای که منتشر شد یک روز پس از تعدادی از coronavirus عفونت صدر 1 میلیون در سراسر جهان.

در میان بیش از 90 چهره های برجسته از ایالات متحده, امنیت دیپلماتیک کسب و کار و محافل دانشگاهی بودند جمهوریخواه امضا کنندگان مانند دن کت جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر سابق اطلاعات ملی و مایکل Chertoff که در خدمت به عنوان وزیر امنیت ملی در دولت جورج دبلیو بوش در کاخ سفید.

رئیس جمهور چین در پکن در روز جمعه. دولت چین است و بنا به ادعای رهبری جهانی.

عکس: اضطراب سخت و ناگهانی Xinglei/زوما پرس

مقامات عالی رتبه از دموکراتیک دولت شامل مادلین آلبرایت رئیس جمهور کلینتون وزیر امور خارجه و چاک هیگل وزیر دفاع تحت ریاست جمهوری اوباما ،

این بیانیه به دنبال نامه سرگشاده ای از 100 دانشمندان چینی و خطاب به مردم ایالات متحده آمریکا است که ساخته شده یک تماس مشابه برای دو کشور به کنار گذاشتن تفاوت ها و پیوستن به نیروهای در برابر این بیماری همه گیر.

“احترام به علم و گرامی داشتن زندگی و حفاظت از مردم از آسیب باید هدف مشترک ما در مبارزه با Covid-19” گفت: این نامه به تاریخ مارس 26 و پنج شنبه منتشر شده در مجله دیپلمات. “ما نگاه به جلو به زمانی که آموزه های همکاری های بین المللی یک بار دیگر شکوفا در سراسر جهان است.”

این بیماری همه گیر است که برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته در مرکز چینی ها در شهر ووهان بیشتر تشدید ایالات متحده-روابط چین که در حال حاضر شده مالیده خام دو سال جنگ تجاری و افزایش رقابت بیش از فن آوری است. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات بالا را سرزنش چین حزب کمونیست برای اجازه دادن به coronavirus گسترش خارج از کنترل در حالی که پکن رهبران آن را متهم کرد که دولت ایالات متحده در تلاش برای منحرف کردن اذهان از خود را شکست.

مربوط تصویری

چین از اعزام پزشکان و تجهیزات پزشکی به ایتالیا و کشورهای دیگر شده اند که ضربه سخت coronavirus. وال استریت ژورنال را اریک Sylvers در میلان توضیح می دهد که چگونه چین است که با استفاده از قدرت نرم برای تغییر برداشت در مورد دست زدن به آن از بیماری همه گیر. عکس: Moura بالتی Touati/شاتر

برای یک زمان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و ارشد دیگر مقامات دولت با اشاره به کروناویروس به عنوان “چینی ویروس” با وجود سازمان بهداشت جهانی خواست در برابر این گفته که انجام این کار می تواند فن بیگانه ستیزی.

در ضمن بالا چینی دیپلمات ها و رسانه های دولتی سوخت fringe نظریه گردش آنلاین که این ویروس ممکن است در واقع سرچشمه گرفته در آمریکا

با ایالات متحده در تلاش برای مهار پاتوژن در چین دولت بنا به ادعای رهبری جهانی ، touting کمک های مالی از ماسک و تخصص پزشکی در اروپا و جاهای دیگر.

در زمان های دیگر چینی دیپلمات گسله کشورهای غربی برای عدم کمک به دیگران با وجود این آمریکا و اتحادیه اروپا با داشتن حمل 30 تن از تجهیزات پزشکی به کشور چین در روزهای اولیه از وقوع.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

هر دو طرف باید باب روز پایین barbs پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به نام رئیس جمهور چین به بحث در مورد این بیماری همه گیر در هفته گذشته.

روز جمعه در بیانیه ای بود که رهبری جامعه آسیا مرکز در ایالات متحده-روابط چین و قرن 21 چین مرکز در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو آمریکا در ایالات متحده برای به اشتراک گذاری اطلاعات و هماهنگی تولید لوازم پزشکی و توسعه یک واکسن با چین است.

حتی در طول جنگ سرد در بیانیه ای گفت ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی کار می کرد به واکسیناسیون عمومی علیه آبله ارائه سابقه برای همکاری در بهداشت عمومی مشکلات.

“انگیزه است صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند که تمام نقطه” آقای هدلی گفت. “وجود دارد برخی از مناطق که در آن هنوز هم در بهترین منافع هر دو کشور و جهان به عنوان یک کل به ایالات متحده و چین همکاری, و من فکر می کنم حتی بیشتر افزایش تدابیر جمهوری خواهان با آن موافق است.”

الیور Schell, مدیر انجمن آسیا مرکز در ایالات متحده-روابط چین کمک درخواست امضا. او گفت: کشیدن هم گروه دو حزبی یک چالش بود با توجه به سیاسی کینه در ایالات متحده آمریکا که در آن گرد هم آمدند و در همه نشان دهنده شدت این بیماری همه گیر است.

“ما در آنچه اتفاق می افتد در نیویورک است. آن را تبدیل به ووهان اساسا” آقای Schell گفت.

دیگر امضا کنندگان این بیانیه عبارتند از دانشگاه هاروارد علوم سیاسی جوزف نای که با ابداع عبارت “قدرت نرم” و رابرت کار یک معاون سابق وزیر دفاع در هر دو آقایان اوباما و تهمت است که با انتقاد آمریکا و شرکت های فن آوری برای همکاری با چین ،

بیش از 53,000 اند از Covid-19-در سراسر جهان و تعداد مرگ و میر در ایالات متحده در صدر 1000 نفر در یک روز برای اولین بار روز پنج شنبه.

حتی با قوی اقدامات کنترل و کارشناسان بهداشت عمومی پروژه جهانی مرگ و میر ناشی از این بیماری را در رسیدن به میلیون ها نفر.

نوشتن به جاش چانه در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>