ایالات متحده پرواز را از طریق مه در 16 میلیارد پهنای باند فشار

FCC رئیس Ajit Pai نمی خواهند به تاخیر فدرال بودجه بیش از نگرانی در مورد ناقص اطلاعات در مناطق نیاز به پهنای باند گفت: این سازمان تلاش خواهد هنوز هم به کمک بسیاری از جوامع است.

عکس: استفانی رینولدز/زوما پرس

واشنگتن—تحریک coronavirus همه گیر فدرال و سیاست گذاران در حال هل دادن به صرف میلیاردها دلار برای بستن شکاف در امریکا با سرعت بالا در شبکه اینترنت.

وجود یک مانع بزرگ: مقامات دولتی می گویند که آنها نمی باید یک تصویر روشن از جایی که سرویس شکاف وجود داشته باشد به این معنی بخش هایی از کشور خواهد بود سمت چپ وقتی که آن زمان برای توزیع بودجه.

در حالی که کمیسیون ارتباطات فدرال تخمین می زند بیش از 94 درصد از آمریکایی ها—و یا در حدود 309 میلیون نفر—دسترسی به اینترنت با سرعت بالا خدمات آن اذعان دارد که تعداد مبتنی بر اطلاعات ناقص از اینترنت-ارائه دهندگان خدمات.

FCC نیاز به این شرکت ها که به گزارش آنها در خدمت یک سرشماری بلوک اگر آنها می تواند رسیدن به حتی یک خانه و یا کسب و کار وجود دارد. این بدان معناست که اگر یکی از همسایگان خود دارای یک اتصال باند پهن FCC ممکن است تعداد خانه خود را به عنوان داشتن پهنای باند بیش از حد—حتی اگر محلی و اینترنت-ارائه دهنده خدمات نمی تواند به شما برسد.

با استناد به نگرانی در مورد اطلاعات FCC کمیسیون جسیکا Rosenworcel می خواهد برای به تاخیر انداختن برنامه های به حراج 16 میلیارد دلار به اینترنت-ارائه دهندگان خدمات در ماه اکتبر به ارتقاء پهنای باند زیرساخت ها در مناطق روستایی است.

“شما نمی مدیریت مشکلات شما می توانید اندازه گیری” خانم Rosenworcel در مصاحبه ای گفت:. او می خواهد این حراج به تاخیر افتاد تا FCC دقیق نقشه های موجود مناطق خدمات.

به عنوان یک دموکرات در بازگشایی سفارتخانه کمیسیون خانم Rosenworcel بعید است که غالب است. FCC رئیس Ajit Pai می گوید حتی با داده ها مشکلات حراج به نفع بسیاری از جوامع و باید حرکت رو به جلو در برنامه.

“انتخاب ما به عنوان یک ملت ساده است: آیا ما کمک به آنها را در حال حاضر و یا آیا ما تاخیر در امداد رسانی تا زمانی که ما می تواند تعیین کند چه کسی به کمک نیاز دارد ، به من روستایی امریکا منتظر به اندازه کافی بلند” او در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که FCC می تواند پر کردن باقی مانده سرویس شکاف زمانی که این اطلاعات بهتر.

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید FCC ادامه با آن اکتبر حراج به اینترنت-ارائه دهندگان خدمات با وجود ناقص داده ؟ چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

ناقص سرویس اطلاعات پافشاری کرده است از طریق چند دولت. بیست سال پیش زمانی که FCC شروع به جمع آوری داده های پهنای باند آن را طراحی شده به عنوان یک تصویر بزرگ از ابزار برای نظارت بر بازار به صورت صوتی و خدمات اینترنت گفت: کارول Mattey های مخابراتی و مشاور سابق FCC رسمی. “هرگز در نظر گرفته شده در زمان آغاز به کار خود به ابزاری برای تصمیم گیری است که مناطق کردم بودجه,” او گفت:.

کنگره با تصویب قانون در اوایل این ماه سفارش FCC به شروع به جمع آوری بهتر اطلاعات. اما قانون حذف این سازمان ترجیح منبع مالی برای این کار و نمی مناسب بودجه جدید.

قانونگذاران می گویند آنها می خواهند برای دریافت FCC پول آن نیاز دارد. قهرمانان قانون آمریکا’ همه گیر-پاسخ لایحه تصویب و در تاریخ 15 مه را به آژانس 24 میلیون دلار برای بهبود پهنای باند داده ها. این لایحه همچنین سرعت بخشیدن به کمک های مالی به برخی از مناطق.

به طور جداگانه آمریکا پیشنهاد اضافی 80 میلیارد دلار برای پهنای باند زیرساخت ها است. ایران-کنترل سنا گرفته تا هر یک از طرح های پیشنهادی.

در مسابقه جهانی برای 5G ایالات متحده شرکت های مخابراتی باید منحصر به فرد نقطه ضعف: دسترسی محدود به “گلدیلاک” باند فرکانس رادیویی. که فشار شرکت آمریکایی نسبت کمتر عملی نسخه از 5G. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که علم و پیامدهای آن. تصویر توسط کارلوس آب / وال استریت ژورنال

براندون McGowen است که در میان بسیاری از آمریکایی ها تقاضاهای مصرانه برای پهنای باند است که می تواند دست به عنوان یک نتیجه از اطلاعات ناقص.

بانک فناوری افسر تلاش کرده است به کار از خود Puxico Mo. خانه در طول همه گیر اضافه کردن به دیرین خود نا امیدی با سرعت AT&T Inc. او را ارائه می دهد از طریق تکنولوژی DSL که می فرستد سیگنال های اینترنت بیش مس سیم تلفن.

SEMO برقی تعاونی شرکت برق در خدمت جنوب شرقی میسوری در حال برنامه ریزی در به دنبال FCC بودجه این سقوط برای ساخت یک سرعت بالا کابل فیبر است که رسیدن به آقای McGowen و بسیاری دیگر. آقای McGowen می گوید او را به عضویت در یک ضربان قلب.

بیشتر در پهنای باند اینترنت

  • همه گیر ایجاد حرکت برای پهنای باند زیرساخت های ارتقاء (23 آوریل)
  • کار از خانه در میان Coronavirus نیست شکسته اینترنت (مارس 27)
  • آیا شما پرداخت بیش از حد برای خدمات اینترنت? ببینید که چگونه قبض خود را مقایسه می کند. (Dec. 24, 2019)
  • ارائه دهنده اینترنت شما به احتمال زیاد Juiced رسمی خود را با سرعت نمرات (Dec. 12, 2019)

اما یک رقابت شرکت BPS شبکههای گفت: FCC آن است که در خدمت آقای McGowen منطقه با سرعت بالا در باند پهن همراه با بسیاری دیگر از سرشماری بلوک در سراسر روستایی میسوری و آرکانزاس از طریق برج نصب شده “ثابت بی سیم” سیگنال. BPS متعلق به FDF Communications Co.

آقای McGowen گفت: او به تازگی به نام BPS پژوهنده در مورد خدمات. این شرکت در نظر سنجی اموال و خدمات و تکنسین گزارش تایید این مشکل با توجه به کپی بازدید شده توسط وال استریت ژورنال: “هیچ سیگنال بیش از حد بسیاری از درختان” آن را می خواند.

با این وجود BPS را ادعا می کنند برای خدمت به این منطقه می تواند به معنای SEMO الکتریکی نمی تواند به دنبال فدرال دلار برای یک فیبر خط پایین آقای McGowen است. این پروژه می تواند به تاخیر افتاد برای سال گفت: SEMO برق مدیر عامل شرکت شان Vanslyke. “تاثیر بر منطقه ما ویرانگر خواهد بود,” او گفت:.

میسوری دادستان کل اریک اشمیت را فرستاده BPS نامه در مارس 7 سوال آن ادعا می کند.

رسیده از نظر BPS جمهور W. F. Provance با اشاره به مه 6 نامه به شرکت ارسال شده به FCC و گفت BPS است پس این سازمان جهت است و قادر به ارائه پهنای باند در سرشماری بلوک که در آن ادعا سرویس.

FCC در حال بررسی BPS ادعا می کند به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که از شرکت های دیگر در مورد تغییرات در خدمات خود را در مناطق از اواسط 2019. اگر آژانس را می پذیرد تمام ادعا می کند که می تواند به کاهش اندازه اکتبر حراج حدود 9 درصد با توجه به Conexon LLC یک شرکت مشاوره است که کمک می کند تا برق تعاونی های ساخت فیبر شبکه.

در Chisago County, Minn. حدود 40 دقیقه رانندگی از مینیاپولیس بسیاری از ساکنان آنها از جان گذشته برای اینترنت سریع تر. یک محلی ارائه دهنده اینترنت مرز Communications Corp. شهرت در میان ساکنان به خدمات ضعیف گفت: نانسی هافمن, مدیر اجرایی این شهرستان را در توسعه اقتصادی باشند.

مرزی که برای ورشکستگی زمینه در ماه آوریل گفت: FCC که آن را پوشش می دهد بسیاری از Chisago County با 25-ذره-per-second سرعت دانلود FCC را حداقل به صورت پیشرفته پهن باند.

داده ها از Ookla, LLC صاحب Speedtest.net نشان می دهد برخی از مصرف کنندگان با تجربه است که سرعت متوسط سرعت دانلود برای Frontier مشتریان در Chisago County شد فقط 12 مگابیت در ثانیه پس از 30 ژوئن 2019.

در یک بیانیه مرزی گفت: از آن شده است به ارتقاء زیرساخت های آن و غرفه خدمات خود را ادعا می کند که در آن گفت: در حال “سازگار با FCC مورد نیاز است.”

مرزی به گزارش سرویس FCC می تواند در نهایت مسدود کردن قطعات از Chisago County, از دریافت کمک های مالی در اکتبر حراج هر چند این شرکت گفت: FCC در نامه ای روز شنبه از آن استقبال می از جمله این مناطق در حراج. آن را ساخته شده از گزارش های مشابهی در سراسر 29 متحده است.

نوشتن به رایان تریسی در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>