ایالات متحده گسترش اجتماعی-فاصله دستورالعمل تا پایان مارس

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه گفت که او گسترش دولت اجتماعی-فاصله دستورالعمل برای یکی دیگر از 30 روز از طریق پایان ماه آوریل پس از گفت و برای روز که او امیدوار بود که به باز کردن این کشور در هفته های آینده.

واشنگتن—رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه گفت که او گسترش دولت اجتماعی-فاصله دستورالعمل برای یکی دیگر از 30 روز از طریق پایان ماه آوریل پس از گفت و برای روز که او امیدوار بود که به باز کردن این کشور در هفته های آینده.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید به باغ گل رز, گفت که اوج مرگ و مير ناشی از کروناویروس جدید بود و انتظار می رود آمار در دو هفته. آقای ترامپ پیش بینی شده این کشور خواهد بود در راه خود را به بهبود ژوئن 1.

“هیچ چیز می تواند بدتر از اعلام پیروزی قبل از پیروزی برنده است,” او گفت:. “این بسیار مهم است که همه به شدت به دنبال دستورالعمل.”

دولت قبلا اعلام کرده بود 15 روز برنامه ای است که دستور تمام آمریکایی ها برای جلوگیری از غیر ضروری سفر نشسته رستوران ها و تجمعات بیش از 10 نفر در میان سایر مراحل است. فرمانداران و شهرداران سراسر کشور باید نورد خود را محدودیت ها و بستن مدارس و بسیاری از کسب و کار خرده فروشی.

تقریبا خالی خیابانی یکشنبه در شهر نیویورک که در آن بیش از 1000 نفر کشته شده اند از Covid-19.

عکس: ادواردو munoz/ایسنا

دوشنبه را روز 15 برنامه. رئیس جمهور گفت: خود را قبل از آن نظر که او امیدوار به بازگشایی متحده عید پاک در مارس 12 بود “فقط یک آرمان است.”

آقای ترامپ تمدید دستورالعمل به عنوان coronavirus بیماران محاصره بیمارستان در نیویورک و دیگر شهرها و ایالات متحده مرگ و میر از این Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس رسید گذشته 2,400 بیش از آخر هفته با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. نزدیک به 800 از مرگ و میر در شهر نیویورک آمریکا کانون این بیماری همه گیر و نیویورک دولت در مجموع مرگ و میر پیشی گرفتن از 1000 روز یکشنبه با توجه به شهر و دولت آمار و ارقام.

جهانی مرگ و میر quintupled بیش از دو هفته گذشته به 33,881 روز شنبه با بیش از دو سوم از مرگ و میر در اروپا با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. مرگ و میر به حدود 10,800 در ایتالیا است که دچار بیشترین مرگ و میر.

Skateboarder روش توقیف سانتا مونیکا ساحل در روز یکشنبه. عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان گفت: تمدید اجتماعی فاصله مورد نیاز است تا ایالات متحده در توسعه یک تست شدید رژیم به شناسایی و جداسازی موارد است.

عکس: ماریو تاما/گتی ایماژ

عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان گفت: تمدید اجتماعی فاصله مورد نیاز است تا ایالات متحده در توسعه یک تست شدید رژیم به شناسایی و جداسازی موارد است. گسترده تست است و هنوز راه طولانی کردن و آزمایشگاه در حال حاضر در حال مبارزه با عرضه مسائل که بیشتر مانع توانایی شناسایی موارد است. Coronavirus را می توان هنگامی که افراد بدون علامت هستند.

آقای ترامپ گفت که او پیش بینی نیست آرامش دستورالعمل قبل از 30 آوریل حتی برای مناطق کمتر آسیب دیده توسط ویروس.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در سی ان ان جمعه که بینی او را بررسی نشان داد این بیماری را بکشند بين 100000 و 200000 آمریکایی و آلوده احتمالا میلیون ها نفر.

“چه ما در حال تلاش برای انجام دهید این است که اجازه دهید که اتفاق می افتد” دکتر Fauci گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه.

آخرین Coronavirus

  • CDC صادر داخلی مشاوره سفر به نیویورک نیوجرسی و قطعات کانکتیکات
  • جهانی عفونت ویروس رسیدن به 718,000; تلفات بازدید 33,881
  • موارد تایید شده در ایالات متحده بیش از 139,000
  • چین بازگشایی پروازهای داخلی در هوبئی که در آن برای اولین بار در جهان مورد گزارش شد در اواخر سال گذشته هر چند آنها باقی می ماند, معلق در پایتخت ووهان
  • دولت ها در آسیا اعلام بسته های مشوق برای به حداقل رساندن این ضربه اقتصادی

دکتر Fauci و دیگر فدرال بهداشت عمومی مقامات گفته اند که بیش از 2 میلیون مرگ و میر بودند ممکن است اگر هیچ اجتماعی-دورى و دیگر اقدامات گرفته شد.

“اگر ما می تواند نگه دارید که به ما گفت به 100,000—آن را وحشتناک شماره—شاید حتی کمتر اما به 100,000—بنابراین ما باید بین 100,000 تا 200,000—ما همه با هم باید انجام شود یک کار بسیار خوب” رئیس جمهور گفت:.

هر دو حزب دموکرات و حزب جمهوری خواه فرمانداران برجسته شدید کمبود تجهیزات پزشکی حرفه ای در خط مقدم نیاز برای انجام شغل خود را از جمله ماسک های صورت سپر و لباس. یک نقطه خاص از نگرانی کمبود هواکش استفاده می شود برای کمک به بازگرداندن تنفس و توانمندی به شدت زده بیماران.

“ما در قرار دادن سفارشات با ملی ذخایر” گفت: لوئیزیانا در لیبریا جان ادم ادواردز صحبت در CBS “چهره ملت است.” “اما ما همچنین به دنبال تولید کنندگان و فروشندگان در تلاش برای سفارشات برای حدود 12000 هواکش.”

“من فکر می کنم تا کنون ما را دریافت کرده ام 192” آقای ادواردز گفت.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو آخر این هفته پیوست کشورهای دیگر در تماس برای بیشتر لوازم و درخواست برای فدرال هماهنگی. او گفت: متحده در تلاش بودند برای خرید تجهیزات از شرکت های مشابه مناقصه تا قیمت ها در این فرآیند است.

“متاسفانه ما در حال رقابت در برابر هر دولت دیگر در ایالات متحده برای این چیزها همان” آقای کومو روز یکشنبه گفت.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

آقای ترامپ گفت: سازمان مدیریت اضطراری فدرال آورده 80 تن از تجهیزات حفاظت فردی به نیویورک در روز جمعه از جمله 130,000 N95 ماسک 1.8 میلیون ماسک صورت و لباس و 10.3 میلیون دستکش. FEMA برنامه ریزی شده 19 پرواز اضافی و آقای ترامپ گفت که او امیدوار است تا 51 پرواز در کل.

“بسیاری از کشورهای در حال نگردند” آقای ترامپ گفت. “برخی از آنها لازم نیست آن را بپذیرد.”

آقای ترامپ گفت که او دستور دولت او را به گام برای ارائه مشوق به نگه داشتن رستوران باز, از جمله آموزش وزارت خزانه داری و وزارت کار برای بررسی برقراری مالیات شرکت کسر هزینه از کسب و کار غذا و سرگرمی است.

رئیس جمهور به نام روزنامه نگاران و مقامات دولتی برای بررسی حجم بالایی از ماسک محافظ دستور توسط بیمارستان ها نشان می دهد کارگران بیمارستان شد mismanaging عرضه از ماسک است.

“کجا هستند ماسک رفتن؟” آقای ترامپ پرسید: اضافه کردن بعد “من فکر نمی کنم آن را احتکار. من فکر می کنم شاید بدتر از احتکار.”

آقای ترامپ ستایش General Motors Co. گفت: این شرکت انجام شد “فوق العاده شغل” تولید هواکش. نظرات خود آمد و دو روز بعد از او استناد دفاع تولید عمل به سفارش این شرکت به هواکش متهم جنرال موتورز از “اتلاف وقت” در مذاکرات است. “من فکر نمی کنم ما باید به نگرانی در مورد جنرال موتورز در حال حاضر,” او گفت:.

“بسیاری از کشورهای در حال نگردند” آقای ترامپ گفت. “برخی از آنها لازم نیست آن را بپذیرد.”

عکس: پاتریک Semansky/آسوشیتد پرس

تعداد تایید آمریکا موارد پیشی گرفته 142,000 ترین در جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. در سطح جهانی, عفونت های جهان بالاتر رفته 718,000. دکتر Fauci گفت که وجود دارد خواهد بود میلیون ها نفر از موارد این سال در ایالات متحده است که نرخ ابتلا به عفونت آغاز خواهد شد افزایش در خارج از نیویورک به زودی.

“ما یک مشکل بسیار دشوار است در اینجا,” او گفت:. “ما در حال رفتن به مکان هایی مانند دیترویت و شهرستانها شروع به مشکل دریافت کنید.”

نیویورک باقی مانده است یک کانون در آمریکا آقای کومو گفت: تعداد موارد مثبت در این دولت افزایش یافته است و به حدود 60000—نزدیک به نیمی از ملت را در مجموع تعداد موارد تایید شده. حداقل 8,500 نفر در بیمارستان بستری هستند و از عوارض ناشی از کروناویروس در دولت است.

کشورهای دیگر منتقل شده به منظور محدود کردن تعدادی از نیویورک, فرار از خانه های خود وجود دارد برای خانه های تعطیلات در جای دیگر.

در فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دستور همه مردم از ورود به وزارت امور خارجه از نیویورک سه جانبه دولت منطقه به خود قرنطینه برای 14 روز. تخلف می تواند به معنای به 60 روز حبس و جریمه تا $500.

کشورهای دیگر نیز منتقل شد به قرار دادن مستند اقدامات در محل. ایتالیایی مقامات هشدار داد که این کشور اقدامات سختگیرانه به احتمال زیاد تمدید خواهد شد به عنوان داده نمی نشان می دهد گسترش سرایت به اوج خود رسیده است. در روسیه مسکو مقامات دستور نامحدود سراسر شهر بود قرنطینه فوتی و فوری همه ساکنان باقی می ماند در خانه های خود.

مرتبط

  • همه گیر وادار تاریخی کار شیفت
  • پس از سه محرک بسته های کنگره است که در حال حاضر شاخص فاز چهار
  • ویروس تهدید به پایمال شهرستانها’ شبکه امنیت اجتماعی
  • کلاس 2020 به رهبری بود به یک بازار کار است. سپس Coronavirus رسید.
  • زنده به روز رسانی: بیماری همه گیر کوروناویروس

در مقابل چین که در آن ویروس است که اعتقاد به سرچشمه گرفته و به تدریج کاسته محدودیت های شدیدی در مرکز استان هوبی که قطع جریان کالا و مردم برای حدود دو ماه.

بسیاری از کشورها همچنان به مبارزه با ماسک لوازم. دولت فرانسه روز شنبه گفت که آن را سازماندهی ترابری عملیات جمع آوری ماسک آن را دستور داده است تا از چین میان کمبود شدید در فرانسه.

در هند دولت مشغول به کار برای جلوگیری از جان گذشته کارگران مهاجر از خروج از شهرهای, هشدار آنها را می توان فرستاده شده به اردوگاه قرنطینه و اطمینان از این که مواد غذایی و دیگر کالاهای اساسی ارائه خواهد بود برای کسانی که شغل از دست داده اند. دولت تعطیل غیر ضروری کسب و کار و دستور داد مردم را به ماندن در خانه انعکاس تلاش ها در جاهای دیگر.

در سراسر آفریقا coronavirus حکومت و مستندات گرفته اند خشونت به نوبه خود به عنوان کشور به دنبال برای جلوگیری از گسترش ویروس. موارد تایید شده در آفریقا رسیده اند 4,282 از فقط حدود 800 یک هفته پیش. در کنیا پلیس با شلیک گاز اشک آور در یک جمعیت که در تلاش بودند به هیئت مدیره یک کشتی در شهرستان بندر مومباسا در روز شنبه باعث رمیدن است که در آن ده ها تن از مردم مجروح شدند.

سرباز گارد ملی گوش دادن به رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو دارای یک کنفرانس خبری در Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون در شهر نیویورک است.

عکس: برایان r. اسمیت/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates. ثبت نام در اینجا.

نوشتن به ربکا Ballhaus در [email protected] اندرو Restuccia در [email protected] و جنیفر Calfas در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>