ایالات متحده گسترش آتن به عنوان ویروس گونه های بیمارستان

این USNS راحتی وارد بندر نیویورک دوشنبه.

عکس: مایک segar/ایسنا

آمریکایی ها آماده برای یک مدت طولانی مستند رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید فدرال اجتماعی-فاصله دستورالعمل از طریق آوریل در میان ادامه موجی از تایید موارد جدید کروناویروس در کشور است.

سخت ضربه متحده با هدف افزایش ظرفیت بیمارستان این هفته به جای هجوم بیماران و دولت فدرال فرستاده نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی به نیویورک و کالیفرنیا.

چین که در آن ویروس جدید برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر گفت: تقریبا همه عمده آن شرکت های صنعتی را از سر تولید. این روند احیای صنعت می آید دو ماه پس از نزدیک در سراسر کشور تعطیلی کارخانه ها و محل های کار و رسانه های خرده فروشی.

حتی پس از “ترس از دوم شیوع باعث مقامات برای رد گم کردن در برخی از اقدامات به اقتصاد و در حال اجرا” تحلیلگران برای Trivium, چین, یک شرکت تحقیقاتی, نوشت به مشتریان در دوشنبه با اشاره به دستور دولت به سینما تنها چند روز پس از بازگشایی بسیاری از آنها.

این ویروس همچنان به گسترش در سراسر جهان با مجموع مورد تأیید عبور 740,000 به رهبری آمریکا و ایتالیا و اسپانیا با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. و دولت در حال دست و پنجه نرم کردن با مهار حتی در درون صفوف خود را. اسرائیل روز دوشنبه گفت که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل را به انزوا پس از یک مشاور آزمایش مثبت برای ویروس.

آخرین Coronavirus

 • بیش از 740,000 عفونت در سراسر جهان در 177 کشور و منطقه
 • جهانی مرگ و میر بیش از 35000; 156,000 مردم را بهبود
 • آمریکا مورد تصویب 143,000 بیش از 2,500 مرده
 • رئیس جمهور تهمت گسترش اجتماعی-فاصله دستورالعمل از طریق پایان مارس

ایالات متحده که پیشی گرفت و چین در هفته گذشته به عنوان کشور با تایید موارد جدید کروناویروس در حال حاضر یک نقطه کانونی در جهانی پرواز در برابر این بیماری همه گیر.

در آغاز ماه مارس در ایالات متحده گزارش شده بود کمتر از 100 تایید موارد Covid-19 pneumonialike بیماری ناشی از ویروس است. آن را در حال حاضر بیش از 143,000 موارد بیشتر از هر کشور با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز هر چند این کشور 2,572 مرگ و میر به مراتب کمتر از ایتالیا و اسپانیا در اروپا و ملل بدترین ضربه.

کاخ سفید روز یکشنبه تمدید اجتماعی-فاصله دستورالعمل تا پایان فروردین. این تصمیم نشانه یک تغییر برای آقای ترامپ که گفت او امیدوار است که برای کاهش محدودیت ها در روزهای آینده به منظور محدود کردن آسیب های اقتصادی. آقای ترامپ گفت: اوج مرگ و میر از coronavirus می تواند آمار در دو هفته و پیش بینی کرد که این کشور خواهد بود در راه خود را به بهبود ژوئن 1.

کاخ سفید گسترش اجتماعی-فاصله دستورالعمل به مارس 30 صورتحساب با توجه به این هفته برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها و در حالی که چین به تدریج بازگشایی هند می بیند خروج دسته جمعی از کارگران ترک شهرستانها. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: مایکل Ciaglo/گتی ایماژ

متحده در تماس هستند برای بیشتر لوازم و درخواست دولت فدرال برای هماهنگی بهتر. دموکرات و جمهوری خواه فرمانداران باید تاکید شدید کمبود تجهیزات پزشکی حرفه ای در خط مقدم نیاز برای انجام شغل خود را از جمله ماسک های صورت سپر و لباس.

یک نقطه خاص از نگرانی کمبود هواکش استفاده می شود برای کمک به بازگرداندن تنفس و توانمندی به شدت زده بیماران.

آقای ترامپ روز دوشنبه گفت که ایالات متحده باید به اندازه کافی تجهیزات پزشکی برای رسیدگی به افزایش coronavirus موارد زمانی که آنها در اوج در هفته های آینده.

“ما در حال مبارزه در یک جنگ و دولت فدرال به شدت او گفت:” در طول یک تماس در مصاحبه با “فاکس و دوستان”.

در نیویورک که بزرگترین و شناخته شده شیوع در آمریکا و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو است با هدف افزایش ظرفیت بیمارستان با موقت پزشکی مراکز درمانی. این لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده شد و قرار است برای باز کردن آن به طور موقت مرکز پزشکی در Javits Center در منهتن دوشنبه. یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی ایالات متحده با 1000 تخت وارد بندر نیویورک دوشنبه. دوم نیروی دریایی کشتی لنگر انداخت در لس آنجلس جمعه.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

آقای کومو که گسترش دولت محدودیت در تجمعات و بسته شدن غیر ضروری از کسب و کار یکشنبه نیز به نام دولت فدرال به ارائه بیشتر هواکش.

آقای ترامپ گفت: این سازمان مدیریت اضطراری فدرال آورده 80 تن از تجهیزات حفاظت فردی به دولت از جمله ماسک های صورت در بیمارستان روپوش و دستکش در میان دیگر منابع.

در همین حال بیشتر کشورهای دستور ساکنان به ماندن در خانه و تشویق آنها به حد غیر ضروری مسافرت داخلی.

“ما دیگر هیچ درخواست و یا نشان می دهد که Marylanders در خانه بماند” گفت: مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان اعلام کرد که اقامت خود را در خانه سفارش دوشنبه. “ما در حال کارگردانی آنها را به انجام این کار است.”

بیش از آخر هفته مراکز کنترل بیماری و پیشگیری صادر مشاوره سفر به نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات کارگردانی ساکنان به سفر در داخل کشور برای 14 روز.

این بیماری همه گیر کوروناویروس به سرعت در حال تبدیل به یک بحران اقتصادی جهانی کوبیدن هواپیمایی خرده فروشان و تولید کنندگان و هتل ها و شرکت های متعدد در صنایع.

EasyJet PLC در دوشنبه مبتنی ناوگان خود را از 344 هواپیما از بزرگترین در اروپا پنج حامل به اندازه گیری, در پاسخ به کاهش رزرو و محدودیت های مسافرتی در محل سعی کنید برای جلوگیری از ویروس.

مردم با پوشیدن لباس های حفاظتی شرکت در یک مراسم تشییع جنازه یک coronavirus قربانی در یک گورستان فقط در خارج از تهران در روز دوشنبه.

عکس: ابراهیم نوروزی/آسوشیتد پرس

در ایالات متحده کسب و کار مبارزه و میلیون ها نفر از آمریکایی ها به طور ناگهانی از کار در حال آماده سازی برای اولین صورتحساب ماهانه پس از بحران آغاز شد آشکار وجود دارد. قانونگذاران با توجه به یکی دیگر از بسته محرک اقتصادی پس از تکمیل ثبت 2 تریلیون دلار بسته نجات برای کمک به جزر و مد بیش از کسب و کار و خانواده ها در طول اقتصادی shutdown.

در حالی که بیش از 156,000 مردم بهبود در سطح جهانی تایید عفونت را تقریبا دو برابر در هفته و بیش از 35 ، 000 نفر کشته شده اند. آزمایش کشنده تنفسی ویروس نبوده است یکنواخت در سراسر آمریکا یا جهان, ساخت دقیق در مورد تعداد سخت به سنجاق کردن.

در اروپا و مرگ و میر در ایتالیا صعود به 10,779 بالاترین تلفات هر کشور است. اسپانیا با 7,340, مرگ و میر, دومین, سخت ترین-آمار کشور است. هر دو مانند ایالات متحده پیشی گرفته اند چین در مجموع مورد تأیید.

ادامه ثبت نام 3,186 جدید کروناویروس عفونت دوشنبه رکورد یک روز پرش آوردن این کشور در مجموع به 41,495 با 2,757 مرگ و میر. افزایش در آمد در میان گسترده تر تست.

در اسرائیل آقای نتانیاهو گفت که او را وارد قرنطینه به عنوان یک اقدام احتیاطی در حالی که وزارت بهداشت و درمان و پزشک شخصی کار خود را تعیین ممکن است قرار گرفتن در معرض. این کشور دارای 4,347 موارد coronavirus و 15 نفر کشته شده اند. آقای نتانیاهو تحمیل جارو محدودیت مقدار به یک نزدیک به کل مستند و گفته است با توجه بیشتر و اگر میزان عفونت نمی کند.

از جمله مستندات را تبدیل به امری عادی در سراسر جهان به عنوان دولت نگاه شامل پاتوژن.

مسکو که 1,226 روسیه 1,836 موارد گزارش شده و منطقه اطراف آن شروع نامحدود مستند دوشنبه با 20.2 میلیون نفر دستور به ماندن در داخل به جز برای کار ضروری مشاغل, دریافت درمان پزشکی اورژانس, خرید مواد غذایی و دارو را از زباله و یا راه رفتن حیوانات خانگی در عرض 100 متر از خانه. شهردار سرگئی سوبیانین گفت: محدودیت خواهد بود اجرا با نظارت الکترونیکی.

دانش آموزان رفت و برگشت به مدرسه در استان جیانگ سو چین روز دوشنبه پس از یک تاخیر طولانی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

عکس: خ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

چین در همین حال به تدریج برداشته محدودیت های آن از جمله جنبش مردم و از آن هوبئی استان مرکزی که در آن شیوع سرچشمه گرفته و ادعا ترین زندگی در کشور است.

مرتبط

 • متحده محدود کردن مسافران از ‘داغ مناطق’
 • فلوریدا اجتناب گسترده مستند
 • همه گیر وادار تاریخی کار شیفت
 • پس از سه محرک بسته های کنگره است که در حال حاضر شاخص فاز چهار
 • ویروس تهدید به پایمال شهرستانها’ شبکه امنیت اجتماعی
 • کلاس 2020 به رهبری بود به یک بازار کار است. سپس Coronavirus رسید.
 • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار

برای بسیاری از فوریه چین گزارش داد صدها یا هزاران نفر از coronavirus عفونت های روزانه قبل از کل موارد به حدود 80,000 در اوایل ماه مارس و در آنجا ماند نسبتا پایدار است. ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش 31 عفونت های جدید دوشنبه, تقریبا همه از آن شد در میان مردم بودند که به تازگی در خارج از کشور, در نظر گرفتن این کشور در مجموع به 81,470.

چینی رسانه های دولتی گزارش داده است که مراکز خرید در ووهان مرکز بهداشت بحران در این کشور بازگشایی شد برای کسب و کار صبح روز دوشنبه پس از در بسته به مدت دو ماه. خریداران باید برای اسکن یک کد QR با تلفن های همراه خود را در ورودی به منظور بررسی وضعیت سلامت خود را قبل از آنها مجاز به وارد کنید.

شین Guobin معاون وزیر صنعت و فناوری اطلاعات گفت: 98.6 درصد از شرکت صنعتی در سراسر چین از سر گرفته اند عملیات با نزدیک به 90 درصد از کارکنان خود را به کار می کنند.

“عمده صنعتی استان مانند گوانگدونگ جیانگسو ژجیانگ شاندونگ و فوجیان در واقع به طور کامل باز” او گفت:. بیش از سه چهارم از چین های کوچک و متوسط اندازه کسب و کار را نیز از سر گرفت ،

برخی از شرکت های صادراتی, اما, اند به شدت ضربه با کاهش تقاضای داخلی و جهانی آقای شین گفت. “اگر مشکلات حل نشده در یک موقع و موثر به شیوه ای این شرکت ممکن است پیدا کردن آن سخت برای زنده ماندن,” او اضافه شده است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates. ثبت نام در اینجا.

نوشتن به جنیفر Calfas در [email protected], چونگ پینگ در کوه [email protected] و ان M. سیمونز در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>