ایالات متحده مهاجر از ووهان تست مثبت برای Coronavirus پس از یک قدم اشتباه

Evacuees از چین وارد Marine Corps Air Station در میرامار فلوریدا.

عکس: Krysten I. Houk/آسوشیتد پرس

یک مسافر در ایالات متحده-چارتر پرواز از ووهان شد برای اولین بار آزمون مثبت برای coronavirus در میان کسانی که تخلیه از مرکز شیوع و چین در بالاترین سطح مقامات هنوز برداشته شد برای دست زدن به یک بحران است که به کشته شدن بیش از 1000 نفر است.

در سن دیگو یک زن مسافر که وارد یک تخلیه پرواز به یک پایگاه نظامی وجود تست مثبت پس از در حال توسعه یک سرفه و گرفته شده و به بیمارستان منتقل اما قبل از اینکه در ابتدا داده می شود یک نتیجه منفی بودن و مجاز به بازگشت به قرنطینه ترکیب در کنار دیگر evacuees.

زمانی که آزمون در بیمار نیست در ابتدا تایید عفونت کروناویروس او بازگشت به میرامار Marine Corps Air Station که در آسمان در حال قرنطینه برای 14 روز گفت: Christopher برادن معاون مدیر در حال ظهور و بیماری های زئونوز در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. بیمار شد و سپس بستری در UC سان دیگو بهداشت پس از آزمون برگشتم مثبت, او گفت:.

آخرین ويروس

  • چین تحویل رانندگان شجاع شیوع کروناویروس به تاسیسات
  • رئیس جمهور یازدهم بازرسی Coronavirus بیمارستان در پکن پس از آشکار نبود
  • بورس های جهانی در افزایش میزان موارد جدید را کند می کند
  • چین کسب و کار در تلاش برای از سرگیری کار
  • ووهان Evacuees سرپا ایستادن را برای هفته در قرنطینه

“از نظر ما او را به مناسب جدا شده و ما در نظر نمی به شما شده اند در معرض” آقای برادن گفت: ساکنان یکی از پایه دو قرنطینه مجتمع در یک شنبه-شب نشست.

Botched نتیجه تماس به سوال پايايی آزمون است که استفاده شده است در تشخیص موارد در سراسر جهان و از دست زدن به صدها نفر از آمریکایی ها و اعضای خانواده خود را که تقبل قایق از آب عبور بازگشت به ایالات متحده

در علاوه بر این به زن در قرنطینه در سن دیگو, ایالات متحده 12 دیگر تایید coronavirus موارد است. در سرزمین اصلی چین در ضمن این ویروس تا به حال آلوده 42,638 مردم که از دوشنبه شب چین ملی کمیسیون بهداشت گفت. اکثریت قریب به اتفاق از عفونت و مرگ و میر—وجود داشته است 1,018 در سراسر جهان شده اند در هوبئی استان که ووهان پایتخت است.

وجود مدیر و حزب کمونیست از هوبئی استانی کمیته بهداشت و درمان برداشته شد, دولت, پخش تلویزیون مرکزی چین گزارش روز شنبه آنها را در بالاترین سطح مقامات شناخته شده و به مجازات برای دولت را از دست داده و وقوع.

هر دو جایگزین شد وانگ Hesheng معاون کمیساریای ملی کمیسیون بهداشت و جانباز رسمی بهداشت به تازگی اعزام به هوبئی برای کمک به رسیدگی به بحران است.

مقامات اعزام پکن به ووهان احضار سه تن دیگر از مقامات ووهان مقامات پس از برخی از بیماران با علائم شدید نمی تواند به موقع درمان در این شهرستان در روز یکشنبه هشدار به آنها که باید پاسخگو باشند اگر آنها را ندارد مسئولیت های خود به طور جدی و رسمی شین هوا اخبار آژانس در گزارش روز سه شنبه. گائو یو, معاون دبیر شورای دولتی خواست ووهان مقامات به عذر خواهی برای آن دسته از بیماران به صورت جداگانه.

سازمان بهداشت جهانی باز دو روز تجمع در ژنو به بحث در مورد کوروناویروس پژوهش است.

عکس: salvatore di nolfi/شاتر

یک روز رئیس جمهور Xi Jinping پرداخت خود را به خط مقدم از شیوع کروناویروس توقف در بیمارستان پکن درمان بیماران آلوده و در محلی بیماری-کنترل دفتر پس از دو هفته باقی مانده تا حد زیادی از نمایش عمومی.

روز سه شنبه دولت در تشویق مردم برای بازگشت به کار پس از تجارت شد و آهسته به سر حتی اگر برخی از دولت های محلی متوقف شده بود گفتن مردم به دور ماندن زیر در حال حاضر طول قمری تعطیلات سال جدید.

مقامات با چین بالا برنامه ریزی سازمان با اشاره به صنایع مرتبط با اقتصاد ملی و نیازهای پزشکی. تولید محافظ ماسک صورت که کمبود وجود دارد که در 76 درصد از ظرفیت گفت: Cong Liang دبیر توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون در یک جلسه.

بیمارستان در هوبئی در حال ضعف و کوتاه در منابع است.

در ژنو, سازمان جهانی بهداشت افتتاح دو روز تجمع روز سه شنبه به بحث پژوهش در coronavirus سازمان گفت. یک پیشرفت تیم از کارشناسان که وارد پکن روز دوشنبه برای کمک به دولت چین تلاش.

وزارت امور خارجه ایالات متحده به تخلیه بیش از 800 نفر از هوبئی مسکن آنها در هتل ها در پایگاه های نظامی برای 14 روز در قرنطینه دوره پس از چین مستند ووهان در اواخر ژانویه—بخشی از یک تلاش فوق العاده ای برای جلوگیری از گسترش ویروس.

در میرامار هوایی ایستگاه که در آن 232 مسافر آورده بودند در دو پرواز در هفته گذشته ساکنان شهر خواسته خود را ضبط درجه حرارت دو بار در روز و برای حفظ فاصله 6 فوت از دیگران در هنگام برقراری ارتباط. در جلسه روز شنبه چند نفر ابراز نگرانی گاهی اوقات بالا بردن صدای خود را در مورد که در آن فرد را تایید کرد به این ویروس بود نشسته در هواپیما و چه اتاق او را اشغال کردند.

عضویت در خبرنامه ثبت نام

نه مردم گرفته شده است به یک بیمارستان برای آزمایش های بیشتر پس از ورود در میرامار هوایی ایستگاه و برگزاری نمایشگاه علائمی مانند تب و سرفه. شش پاکسازی شده اند برای بازگشت.

با وجود اولیه غلط آزمون CDC آقای برادن گفت: قرنطینه و بهداشت و سلامت نمایش شد نگه داشتن بقیه ساکنان امن از عفونت است.

نوشتن به استفانی یانگ در stephanie.yang@wsj.com و ارین Mendell در erin.mendell@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو