اختلاف بین تنظیم کننده تصمیم به نقل مکان خاص سیم کشی منجر FAA به نگه کردن برنامه ریزی کلید صدور گواهینامه پرواز برای پایه بوئینگ 737 MAX دیده می شود در ماه مارس است. عکس: jason ردموند/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

به طور بالقوه خطرناک سیم کشی داخل Boeing Co. BA -1.56% ‘s 737 MAX جت آخرین flashpoint بین آمریکا و اروپا تنظیم کننده و عوارض بیشتر در پایه ناوگان بازگشت به خدمات با توجه به افراد آشنا با جزئیات.

کارشناسان فنی در اتحادیه اروپا حمل و نقل هوایی آژانس ایمنی می خواهید برخی از سیم برق مهاجرت به کاهش آنها چه می گویند در حال خطرات ناشی از پتانسیل اتصال کوتاه که در بدترین سناریو می تواند مختل پرواز-سیستم های کنترل با توجه به این مردم است.

در علاوه بر این به اداره هوانوردی فدرال را در جریان بررسی ایمنی پیشنهاد رفع به حداکثر اروپا آژانس به طور مستقل بررسی تغییرات است.

اما مهندسین در شیکاگو هواپیما ساز و عالی رتبه FAA مدیران از جمله آژانس ایمنی بالا, رسمی, رقابت, حرکت سیم کشی لازم نیست یکی از این افراد گفت. بوئینگ هنوز ارائه رسمی آن توصیه هر چند این موضوع است که رهبری برای تصمیم گیری در چند هفته آینده توسط FAA سر استیو Dickson.

اختلاف نظر بر سر اینکه آیا برای اقدام در سیم کشی که گزارش نشده قبل باعث شده است تا FAA به نگه کردن برنامه ریزی کلید صدور گواهینامه پرواز برای حداکثر. آن را نیز برجسته ظهور یک سری از چالش های فنی و تاخیر مقابله با شیکاگو هواپیما ساز آن را به عنوان تلاش برای به دست آوردن حداکثر به عقب در هوا در سراسر جهان. این هواپیما شده اند مبتنی پس از ماه مارس گذشته پس از دو تصادفات منجر به مرگ که به کشته شدن 346 نفر است.

هواپیماهای انتظار می رود به تدریج شروع به از سرگیری پروازهای تجاری گاهی اوقات در تابستان با عمده ایالات متحده حامل داشتن حذف آنها از برنامه تا ماه ژوئن.

روز شنبه FAA منتشر شد بیانیه ای گفت بوئینگ به تازگی به اطلاع آژانس “در مورد نگرانی های مرتبط با محل سیم کشی در مناطق خاصی از حداکثر.” از آن پس با توجه به بیانیه “FAA دهکدهای از نزدیک تحت نظارت این شرکت را تجزیه و تحلیل و چگونه این مسئله ممکن است تحت تاثیر قرار مداوم گواهینامه تلاش است.” سیم کشی نگرانی های گزارش شده قبلی را که توسط نیویورک تایمز.

تکرار زودتر اظهارات FAA گفت: حداکثر خواهد بود تایید شده برای حمل مسافر دوباره “تنها پس از ما کارشناسان ایمنی به طور کامل راضی است که ایمنی تمام مسائل مربوط به خطاب.”

یک بوئینگ گفت: این شرکت در حال همکاری با تنظیم کننده های بین المللی در کامل فرآیند صدور گواهینامه “و ما در حال کار برای انجام تجزیه و تحلیل مناسب.” او گفت: “آن خواهد بود زودرس به حدس و گمان که آیا این تحلیل منجر به هر گونه تغییرات طراحی.”

یک EASA سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

سیم که کمک به کنترل پانل متحرک در دم و قدرت سیستم های دیگر ممکن است بیش از حد به یکدیگر نزدیک در ده محل از عقب هواپیما به اصلی الکترونیک محفظه در زیر کابین و پشت کابین خلبان با توجه به افراد آشنا با این موضوع است.

اتصال کوتاه و یا “قوس” از جریان الکتریکی بین سیم می تواند باعث مشکلات کنترل برای خلبانان که FAA مشخص به عنوان خطرناک و یا در برخی موارد حتی فاجعه بار گفته یکی از افراد مطلع از جزئیات.

EASA و FAA کارشناسان فنی به همراه برخی دیگر از FAA مقامات مسئول صدور گواهینامه هواپیما طرح های گرفته شده در موقعیت است که قوانین ایمنی نیاز به سیم کشی تغییرات در چنین موارد این فرد گفت.

مربوط به قوانین بین المللی مربوط به ایمنی پیشرفت در جای خود قرار داده و بیش از یک دهه پیش پس از پرواز در اثر آتش سوزی در یک Swissair جت به شیرجه رفتن در آب در نزدیکی نوا اسکوشیا در سال 1998 کشتن همه در هیئت مدیره.

آن زمان نگرانی در مورد پتانسیل سیم کشی مشکلات بنیادی از بوئینگ و تحلیل از چگونگی اتصال کوتاه می تواند باعث مشکلات با برخی از پرواز-سیستم های کنترل و چگونه به سرعت خلبانان می تواند واکنش نشان می دهند به کسانی که شرایط اضطراری است.

پس از دو تصادفات منجر به مرگ, ایمنی, تنظیم کننده شده اند ارزیابی مجدد برخی از حداکثر پرواز-سیستم های کنترل تغییر نرم افزار تنظیم مربوط به رایانه و اصلاح آموزش خلبانی.

ماه گذشته صنعت و مقامات دولتی نشان داد آخرین نرم افزار قطعی مشکل است که مانع از جت پرواز-کنترل کامپیوتر از تأمین انرژی و تایید آنها آماده هستند برای پرواز و گفت: بوئینگ مشغول به کار بود به حل و فصل آن است.

پرداختن به سیم کشی مسائل را مطرح دشوار لجستیکی و مالی از موانع. چگونه این سازمان حکم رفع بستگی دارد ممکن است که صاحب این هواپیما متعلق به شخص دیگری آشنا با جزئیات. FAA ممکن است نیاز به بوئینگ برای تعمیر سیم کشی در حدود 400 تحويل هواپیما در حال حاضر در ذخیره سازی در فرودگاه نارسایی منطقه Puget صدا این فرد گفت.

برای هواپیما قبلا تحویل به حمل و آژانس به احتمال زیاد انجام تجزیه و تحلیل خطر برای تعیین اینکه آیا سیم کشی باید تعمیر شود یا قبل از اینکه هواپیما پرواز دوباره و یا به طور معمول در طول برنامه ریزی نگهداری این فرد اضافه شده است.

جابجایی سیم کشی بسته های نرم افزاری را حدود دو هفته در هر هواپیما با توجه به صنعت و کارشناسان در دولت است. از جمله رفع می توان در همان زمان به عنوان نرم افزار و آموزش به روز رسانی بسته های موجود نیروی انسانی به سعی کنید برای به حداقل رساندن تاخیر بیشتر.

نوشتن به اندی Pasztor در andy.pasztor@wsj.com و اندرو Tangel در Andrew.Tangel@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de