سفیر ایالات متحده در اسرائیل دیوید فریدمن صحبت می کند در اورشلیم مرکز امور عمومی در روز یکشنبه.

عکس: امیر کوهن/ایسنا

تل آویو—سفیر ایالات متحده به اسرائیل هشدار داده است که هر یک طرفه حرکت توسط اسرائیل برای ضمیمه خاک در غرب بانک می تواند به خطر اندازد آینده ایالات متحده به رسمیت شناختن اسرائیل حاکمیت در مناطق اشغالی.

در آینده نزدیک به دو هفته پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده خود را در قبال طرح صلح, یکشنبه بیانیه توسط دیوید فریدمن کلاه روز از مخلوط پیام از واشنگتن و اسرائیل در یکی از مهمترین مسائل عاطفی از نزاع فلسطینی ها با اسرائیل: آینده از شهرک های یهودی نشین در کرانه باختری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه فراهم می کند یک راه برای اسرائیل به نگه داشتن کنترل از همه این شهرک بر خلاف قبلی برنامه های صلح. اما پس از انتشار آن مقامات ایالات متحده گفته اند که آمریکا و اسرائیل باید توافق بر روی یک نقشه از مناطق اسرائیل می توانید ضمیمه قبل از آن را می توانید انجام دهید.

آقای فریدمن هشدار می آید به عنوان نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو تحت فشار شدید از مهاجران به اقدام جلوتر از اسرائیل در مارس 2 انتخابات است.

مرتبط

  • مغلوب ساختن پیشی جستن خاورمیانه طرح به وجود آمد از یک مخفی تغییر دو سال تلاش
  • فلسطینی ها را رد طرح صلح خاورمیانه
  • چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن مذاکرات صلح برنامه ریزی توسعه

“استفاده از قانون اسرائیل به خاک که این طرح فراهم می کند به عنوان بخشی از اسرائیل منوط به تکمیل [از] یک فرایند نقشه برداری توسط مشترک اسرائیلی-آمریکایی کمیته. هر عمل یک طرفه پیش از اتمام این کمیته روند به خطر می اندازد طرح و امریکایی به رسمیت شناختن” آقای فریدمن گفت: توییتر صبح روز یکشنبه.

در کاخ سفید مراسم رونمایی از دولت اسرائیل و فلسطین آبی چاپ شده در Jan. 28 آقای نتانیاهو گفت: اسرائیل با اعمال قانون اسرائیل به بخش هایی از کرانه غربی و به خبرنگاران گفت: سفر با او می خواهم شروع روند بلافاصله. آقای فریدمن به خبرنگاران گفت: بعد از آن در همان روز است که اسرائیل نمی باید صبر کنید.

اما روز بعد آقای فریدمن و دیگران در مغلوب ساختن پیشی جستن تیم در راه برگشت به آن نظر کرد و گفت ایالات متحده به رسمیت شناختن خواهد آمد تنها پس از آمریکا و اسرائیل تشکیل جلسه داد و به توافق نهایی و نقشه های دقیق. از آن پس هر دو اسرائیلی و مقامات آمریکایی نشان داده اند که اسرائیل نمی خواهد به هر گونه اقدام قبل از مارس 2 رای.

سرنوشت سرزمین اسرائیل دستگیر شده در سال 1967 اعراب و اسرائیل جنگ تا به حال در تلاش های قبلی مانده است تا به مذاکرات بین طرفین است. بین المللی به رسمیت شناخته شده خود گردان فلسطینی می گوید که می خواهد غزه و تقریبا همه از غرب بانک به عنوان یک دولت آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح که فلسطینی ها را رد کرده اند و می گویند به شدت به نفع اسرائیل اجازه خواهد داد که اسرائیل را به ضمیمه حدود 30 درصد از کرانه قلمرو دولت اسرائیل استدلال می کند بسیار مهم است برای اطمینان از امنیت کشور. اسرائیل همچنین گفت: این حق به خاک چون این منطقه بود که کتاب مقدس از مردم یهودی. دولت نتانیاهو اجازه داده است به صورت گسترده گسترش شهرک سازی اسرائیل در منطقه در سال های اخیر است.

با اجازه دادن به اسرائیل برای الحاق تمام شهرک های یهودی نشین آمریکا به طرح صلح شد امکان به هم پیوسته کشور مستقل فلسطینی ،

آقای نتانیاهو همچنان به مبارزات انتخاباتی در این مسئله است. صحبت کردن در یک رویداد در Maale شد حل و فصل در شنبه شب گفت: اسرائیل در حال حاضر شروع به نقشه برداری خاک خواهد شد که بخشی از اسرائیل تحت تهمت برنامه ریزی و او است که به حمایت دولت.

“بسیاری وجود دارد, بسیاری از سرزمین و این را نمی خواهد زمان زیادی را,” او گفت:. “رئیس جمهور تهمت خواهد شد همراه با این, اما برای تکمیل این ما باید آن منجر شود.”

اسرائیل حل و فصل عوفرة در شمال غرب بانک. دولت بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل اجازه داده است به صورت گسترده گسترش شهرک سازی در سال های اخیر است.

عکس: mohamad torokman/ایسنا

آقای نتانیاهو وعده داده بود به ضمیمه بخش هایی از کرانه قبل از این مجمل آوریل و سپتامبر آرا در سال گذشته است. این حرکت به طور گسترده ای پشتیبانی شده توسط مهاجران که در غرب زندگی بانک و تشکیل شده اند بخش مهمی از آقای نتانیاهو را پایه. عدم تحقق وعده های خود را از الحاق می تواند درایو کسانی که رای دهندگان به حمایت از دیگر جناح راست یا احزاب مذهبی.

پس از ناکامی در تشکیل دولت در ماه های آوریل و سپتامبر آقای نتانیاهو امیدوار است او در جناح راست بلوک امن می تواند کرسی های بیشتری در ماه مارس رای دادن. نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که رای دوباره به احتمال زیاد نتیجه با آقای نتانیاهو و حزب لیکود انتهایی رقیب آبی و سفید توسط یک یا دو صندلی اگر چه نه حزب به نظر می رسد که حمایت کافی برای تشکیل یک ائتلاف.

آقای نتانیاهو مجرم شناخته شد در سال گذشته در رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد اتهامات متصل به فساد سه پروب. او انصراف یک پیشنهاد برای ایمنی در ماه گذشته و جلسات خود را در دادگاه تنظیم شده برای شروع بعد از این سال.

Shai Alon سر از “بیت ال” حل و فصل و یک عضو از Yesha شورای اسلامی که نشان دهنده اسرائیل مهاجران گفت: در مصاحبه روز شنبه که او سازماندهی مبارزات در سراسر کشور شروع جمعه از جمله اعتصاب غذا به تقاضای آقای نتانیاهو تحقق وعده های خود را به ضمیمه شهرک قبل از انتخابات.

“اگر این اوباما ما نمی خواهد که این کمپین,” او گفت:. “اما با تهمت و فریدمن وجود دارد هیچ دلیلی” به شروع الحاق خاک.

آقای Alon معتقد است که دولت آمریکا نمی خواهد تحریم اسرائیل است. او گفت: او گفت: آقای نتانیاهو از آن خواهد شد سخت تر برای تشویق مهاجران به رای دادن برای او در مارس 2 بدون الحاق.

مهاجر رهبران همچنین راه اندازی یک چادر در مقابل نخست وزیر اقامت در بیت المقدس هفته گذشته با آگهی تماس برای “حاکمیت در حال حاضر!”

“ما نمی خواهیم معامله قرن برای تبدیل شدن به اسطوره قرن” گفت: خجالتی Rosenzweig, شهردار الفی مناش حل و فصل است. “انتظارات ساخته شد و ساخته شده است و ساخته شده است و در حال حاضر از آن زمان برای رفتن است.”

نوشتن به Felicia شوارتز در Felicia.Schwartz@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو