اقتصاد ایالات متحده سر به 2020 با رشد مداوم

فورد کارخانه مونتاژ در شیکاگو است. پنج شنبه گزارش نشان می دهد اقتصاد ایالات متحده است که تغییر را به یک سرعت ثابت. عکس: جیم جوان/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

واشنگتن—ایالات متحده در اقتصاد رهبری به سال 2020 در یک جای پای محکم با رشد اقامت به حدود 2 درصد سرعت است که غالب در طول دهه پیر توسعه اقتصادی.

تولید ناخالص داخلی—ارزش تمام کالاها و خدمات تولید شده در سراسر اقتصاد—رشد 2.3 درصد در سال گذشته پس از افزایش در یک فصلی و تورم نرخ سالانه 2.1 درصد در سه ماهه چهارم وزارت بازرگانی گفت: پنج شنبه.

در طول دو سال گذشته رشد 2.3 درصد بود که کمترین رشد از سال 2016 اما در خط با سرعت متوسط که مشخص است گسترش آغاز شد که در اواسط سال 2009.

اقتصاد گشته بود در سال گذشته توسط ایالات متحده-چین تجارت اختلاف و رکود اقتصاد جهانی شد اما رو قوی داخلی در بازار کار است که سوخت هزینه های مصرف کننده و خوش بینی.

بسیاری از اقتصاددانان انتظار دارند که اقتصاد آمریکا به رشد در مورد همان سرعت در سال 2020 با توجه به های اخیر تجارت بس بین ایالات متحده و چین پیش بینی برای یک جهش در رشد جهانی نرخ بهره پایین و خوش بین مصرف کنندگان آمریکایی.

با وجود این آمار به سرمایه گذاری کسب و کار از تجارت جنگ “پشت صحنه, ما در واقع شاهد طرف مصرف کننده به دنبال خیلی محکم گفت: برایان Coulton, اقتصاددان ارشد در رتبه Fitch در.

اقتصاد توسعه سه ماهه گذشته منعکس افزایش از تجارت و صادرات افزایش و واردات کاهش یافته است به شدت در میان کندتر آمریکا مخارج خانوار و بالاتر از تعرفه ها در واردات از چین.

هزینه های مصرف کننده گل رز در 1.8 ٪ نرخ سالانه در سه ماهه چهارم سال 2019 از 3.2% پک سه ماه قبل و کسب و کار سرمایه گذاری کاهش یافته و در سه ماهه سوم در یک ردیف در حالی که سرمایه گذاری برداشت.

“تصویر بزرگ تیتر رشد جامد بود اما پوشش برخی از ضعف” در تقاضای داخلی گفت: جرمی شوارتز, یک اقتصاددان در کردیت سوئیس با استناد به کاهش هزینه های مصرف کننده و تجارت بهتر است ،

فدرال رزرو در سمت چپ خود نرخ بهره را بدون تغییر در چهارشنبه حفظ آن را بدون حرکت و استقرار و پس از برش نرخ سه بار در نیمه دوم سال 2019. فدرال رزرو انتظار دارد متوسط رشد اقتصادی به ادامه رئیس بانک فدرال جروم پاول روز چهارشنبه گفت.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما فکر می کنم سیاست های کنونی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال تقویت اقتصاد و یا مانع از آن بزرگتر رشد? چرا ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

پتانسیل منفی برای اقتصاد باقی می ماند در افق.

Boeing Co. متوقف تولید آن مشکل 737 MAX هواپیما در این ماه یک ضربه به آمریکا ساخت. کاهش رشد اقتصادی در چین و شیوع کروناویروس که سرچشمه وجود دارد همچنین می تواند یک خطر برای اقتصاد جهانی وانت بسیاری از تحلیلگران انتظار دارند برای این سال است.

سهام ایالات متحده ریزش نگرانی از کاهش رشد اقتصاد جهانی. بازده 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده یادداشت نیز کاهش یافت و به زیر بازده در سه ماهه اوراق خزانه در روز پنج شنبه. این پویا شناخته شده است به عنوان یک معکوس منحنی عملکرد یک بیماری است که قبل از بسیاری از رکود. آن رخ داده است در چندین نقطه در سال گذشته تا فدرال رزرو کاهش نرخ بهره کوتاه مدت و آغاز خرید کوتاه مدت خزانه.

هنوز هم ایالات متحده است دلیل بیم و مزایای پایین بیکاری و افزایش درآمد. که سوخت بالا و مصرف کننده اعتماد به نفس و ادامه داد: اگر کندتر مخارج خانوار.

MarkAnthoney Gildersleeve به تازگی خریداری یک موتورگازی به رفت و آمد به کار می کنند. 33 ساله گفت که او احساس می کند “واقعا خوب” در مورد اقتصاد از آنجا که او یک کار خوب به عنوان یک مکانیک در واشنگتن “من قادر به پرداخت صورتحساب در زمان و لذت بردن از زندگی من است,” او گفت:.

کسب و کار باقی مانده است با احتیاط در سه ماهه چهارم. کلید اندازه گیری هزینه های کسب و کار—nonresidential ثابت سرمایه گذاری منعکس کننده هزینه های ساخت و ساز تجاری, تجهیزات و مالکیت معنوی محصولات مانند نرم افزار—کاهش یافته است در سه ماهه سوم در یک ردیف.

“این مورد به صورت صعودی تعجب به رشد در سال 2020 به شدت متکی بر تمدید کسب و کار سرمایه گذاری در این فاز یک معامله تجاری” بین چین و آمریکا گفت: اریک Winograd, یک اقتصاددان در سرمایه گذاری-شرکت مدیریت AllianceBernstein.

شرکت حساس به اختلافات تجاری می گویند عدم اطمینان بیش از تعرفه ها باقی مانده است نگران نباشید.

“عدم اطمینان از آنچه که اتفاق می افتد, آن را بسیار دشوار است برای برنامه ریزی آینده” گفت: Phil Marfuggi مدیر اجرایی Ambrolia Company Inc., که واردات پنیر تا حد زیادی از ایتالیا.

غرب کالدول, N. J. بر اساس شرکت با قرار دادن ترمز در استخدام و مدیران’ سفر هزینه به دلیل عدم اطمینان. آن را نیز متوقف قصد دارد یک مرکز جدید برای, برش, بسته بندی و مش پنیر با توجه به ایالات متحده حرکت می کند در ماه اکتبر به اعمال 25 درصد تعرفه بر محصولات غذایی در میان سایر کالا از اتحادیه اروپا است.

دو فرار دسته بندی و تجارت موجودی تا به حال یک آستین ، تاثیر در سه ماهه چهارم رشد. به طور کلی بخش خصوصی موجودی کم 1.1 درصد از سه ماهه چهارم نرخ رشد. کاهش خرده فروشی موجودی به ویژه در موتور خودرو نمایندگی مجاز و فروش در آمد که در ایالات خودرو اتحادیه کارگران اعتصاب سراسری در General Motors Co. فرار را از طریق بسیاری از اکتبر.

ضمن صادرات خالص اضافه شده 1.48 درصد به سه ماهه است 2.1% رشد, نرخ, بزرگترین سهم پس از سه ماهه دوم سال 2009. صادرات گل در یک 1.4 ٪ نرخ سالانه و واردات کاهش یافته است در یک 8.7% سرعت.

گسترش در حال حاضر تبدیل به طولانی ترین در رکورد در ماه ژوئیه است و در حال حاضر نیمه راه از طریق آن 11 سال است. متوسط سرعت رشد ماند فقط بالای 2 درصد کندتر از 2.9 درصد در طول 2001-2007 گسترش و 3.6% رای از اوایل 1991-2001.

به 1.5 تریلیون دلار کاهش مالیات تصویب شده توسط کنگره در اواخر سال 2017, بخشی از رئيس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای افزایش رشد اقتصادی به بالاتر از 3 درصد نرخ رشد سالانه که مشخص شده قبلی قوی بسط اما این نتیجه نه محقق.

کامل-سال رشد اندکی افت از این سطح در سال 2018 بلافاصله پس از کاهش مالیات به تصویب رسید. 2.3% در سال بیش از سال رشد در سال 2019 شد و زیر 3.1% سطح است که کاخ سفید پیش بینی شده است.

کاخ سفید شورای مشاوران اقتصادی گفت: رکود جهانی تجارت بانک فدرال نرخ بهره سیاست بوئینگ مسائل مربوط به تولید و GM اعتصاب در میان عواملی که برگزار شد به رشد اقتصادی ایالات متحده. آن گفت: به تازگی امضا قرارداد تجارت با چین و ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافق باید به کاهش عدم اطمینان است که همراه با رشد در هزینه های مصرف کننده و سرمایه گذاری “ارائه دلیل انتظار می رود که اقتصاد بیشتر اتاق به گسترش در سال 2020 است.”

بیشتر در اقتصاد

  • سفارشات کالاهای بادوام افزایش پوشش ضعف تولید 28 ژانویه 2020
  • ایالات متحده آمریکا موجود-فروش خانه پیچیده تا 2019 در جامد توجه داشته باشید 22 ژانویه 2020
  • کارفرمایان جلو و عقب در ارسال مشاغل جدید ژانویه 17 سال 2020

زمان واقعی اقتصاد در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین اخبار اقتصادی, تجزیه و تحلیل و داده های سرپرستی روزهای هفته توسط وال استریت ژورنال را جفری Sparshott. ثبت نام.

نوشتن به هریت Torry در harriet.torry@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو