اقتصاد ایالات متحده قرارداد رکورد نرخ سه ماهه گذشته; مدعیان ظهور به 1.43 میلیون

افزایش عفونت کروناویروس از اواسط ماه ژوئن به نظر می رسد کاهش بازیابی در برخی از کشورها.

عکس: دیوید گلدمن/آسوشیتد پرس

اقتصاد قرارداد در یک رکورد نرخ سه ماهه گذشته و جولای موانع برای مشاغل بازار اضافه شده به نشانه هایی از کاهش بهبودی به عنوان کشور مواجه تابستان افزایش عفونت کروناویروس.

وزارت بازرگانی آمریکا گفت: ایالات متحده تولید ناخالص داخلی—ارزش تمام کالاها و خدمات تولید شده در سراسر اقتصاد—کاهش یافت و در یک فصلی و تورم تنظیم 32.9 درصد نرخ سالانه در سه ماهه دوم یا 9.5 درصد کاهش در مقایسه با سه ماه قبل. این اعداد و ارقام شدیدترین کاهش در بیش از 70 سال رکورد نگه داشتن.

در همین حال وزارت کار است آخرین آمار بیمه بیکاری پیشنهاد شغل بازار متزلزل شد. تعدادی از کارگران درخواست اولیه برای مزایای بیکاری افزایش یافت و برای دومین هفته—توسط 12000 1.43 میلیون دلار در هفته منتهی به جولای 25—پس از نزدیک به چهار ماه کاهش می یابد و پس از اواخر مارس تا اوج. تعداد زیادی از مردم از دریافت مزایای بیکاری افزایش 867,000 به 17 میلیون در هفته منتهی به 18 جولای پایان یک روند نزولی آغاز شده است که در اواسط ماه مه.

“ما انتظار طولانی تر و کندتر صعود از پایین متاسفانه و در اینجا این ویروس را دیکته” بث ان Bovino ایالات متحده اقتصاددان ارشد در S&P رتبه جهانی گفت.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه انتظارات خود را برای بهبود اقتصادی و چرا ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

بازارهای سهام کاهش یافت و پس از این ارقام در خروجی و بازار کار با ارائه یک به روز رسانی تصویر از این بیماری همه گیر را آسیب به اقتصاد است.

دوم-چهارم اقتصادی انقباض آمد متحده تحمیل مستندات در مارس و آوریل به مهار بیماری همه گیر کوروناویروس—راه اندازی یک شیب افت در خروجی—و سپس لغو محدودیت های اعمال شده در مارس و ژوئن—امکان رشد را از سر گرفت.

دستاوردهای بعد از آن در سه ماهه دوم نیست به اندازه کافی برای جبران آوریل شیب افت ، اقتصاددانان انتظار سه ماهه سوم آغاز شد که در تاریخ 1 ژوئیه به رشد نشان می دهد هر چند تابستان افزایش عفونت است به احتمال زیاد به خلق و خوی سود.

“توپ در حال رفتن به گزاف گویی بالا کمتر از آن را باید” در سه ماهه سوم گفت: James Sweeney اقتصاددان ارشد برای کردیت سوئیس به عنوان با ویروس جدید شیوع بیماری “ما می دانیم که وجود دارد این است که افزایشی کاهش فعالیت های اقتصادی است.”

خصوصی با فرکانس بالا داده ها نشان می دهد “که با سرعت از بهبود به نظر می رسد مانند آن کند شده است, از موارد آغاز شد که سنبله در ماه ژوئن” رئیس فدرال جروم پاول روز چهارشنبه گفت با اشاره به کاهش اقدامات بانکی و کارت اعتباری هزینه های مسطح هتل نرخ اشغال و کمتر به رستوران و سالن آرایش بازدید داشته است.

جی پی مورگان چیس & Co.’s ردیاب اعتباری و دبیت کارت معاملات نشان داد که هزینه های رز در ماه مه و اوایل ماه ژوئن قبل از به تاخیر انداختن. داده ها توسط Facteus که آهنگ معاملات 15 میلیون بدهی و کارت اعتباری دارندگان همچنین نشان می دهد رستوران صرف شد افزایش در ماه ژوئن و تا حد زیادی ناقص است.

اداره آمار ایالات متحده گفت: در آخرین هفته خانواده پالس نظرسنجی که 51.1 درصد از خانواده ها تجربه از دست دادن اشتغال و درآمد در هفته منتهی به 21 ژوئیه تا از 48.3% چهار هفته پیش.

بیشتر اقتصادی پوشش

  • آلمان رنج می برد بزرگترین انقباض
  • سهام افت در دور های اقتصادی
  • شنیده ام در خیابان: تولید ناخالص داخلی سوراخ حفر شده به طور عمده توسط مصرف کنندگان

کاهش در تولید ناخالص داخلی در سه ماهه دوم منعکس عمیق ضربه به مصرف کننده و هزینه های کسب و کار از مستندات اجتماعی فاصله و طرح های دیگر با هدف حاوی ویروس است. هزینه های مصرف کننده کاهش یافت و در یک 34.6% نرخ سالانه میان تیز کاهش در هزینه های خدمات مانند مراقبت های بهداشتی, تفریح و مواد غذایی است.

هزینه های کسب و کار در نرم افزار و تحقیق و توسعه تجهیزات و سازه ها کاهش یافت در 27 ٪ نرخ سالانه. هر دو واردات و صادرات کاهش یافت. هزینه های دولت فدرال افزایش یافت آن را به عنوان پرداخت محرک های مالی چک و تکمیلی مزایای بیکاری.

اقتصاددانان به مدت طولانی استفاده از حروف الفبا مانند V و U برای توصیف اقتصادی بهبود. اما coronavirus رکود بسیار متفاوت از گذشته رکود که اقتصاددانان آینده با اشکال جدید برای توصیف پتانسیل بازیابی. وال استریت ژورنال توضیح می دهد. تصویر: یعقوب رینولدز

اخیرا فعالیت های اقتصادی برداشت کرده است. هزینه های مصرف کننده به ویژه در ليزينگ اقلام مانند خانه و خودرو و سایر طولانی مدت خرید افزایش یافته و در ماه ژوئن. کارفرمایان نیز اضافه شده نزدیک به 4.8 میلیون شغل در ماه هر چند کار-بهبود بازار به نظر می رسد به کاهش باشد.

“ما هنوز هم از دیدن بی سابقه انواع اخراج” گفت: هایدی Shierholz اقتصاددان در سمت چپ متمایل موسسه سیاست اقتصادی. “واقعا وجود دارد شده است این تاخیر انداختن بیرون از بهبود که ما شاهد شد.”

مت Godden, مدیر اجرایی مستقر در سیاتل Centerline تدارکات دریایی-حمل و نقل نفت اپراتور گفت: او را دیدم نشانه های دلگرم کننده در صنعت حمل و نقل.

“به دنبال در ماه جولای جلد وجود دارد برخی از مناسب و معقول نشانه هایی از امید” مانند افزایش حمل و نقل ترافیک و برخی از ثبات در بازار انرژی, او گفت:. “ظرف مشتریان ممکن است بیش از, برش,” او اضافه شده گفت: برخی در حال حاضر در تلاش برای افزایش ظرفیت حمل و نقل.

هنوز همه گیر در ادامه به بازیگران ابر بر اقتصاد است. در روز چهارشنبه Boeing Co. گفت: این امر کاهش تولید جت تجاری و کوچک کردن نیروی کار آن بیشتر است. از جمله شرکت های Harley-Davidson , Inc. و Microsoft Corp. متعلق به LinkedIn همچنین اعلام کرد برنامه ریزی شده کاهش شغل در ماه جولای.

در این کنفرانس هیئت مدیره خصوصی گروه تحقیقاتی در این هفته گفت: شاخص اعتماد مصرف کننده غرق به 92.6 در ماه جولای از 98.3 در ماه ژوئن به عنوان مصرف کنندگان کمتر خوش بینانه در مورد چشم انداز کوتاه مدت برای اقتصاد و بازار کار.

نادیا مونتویا از دست او در اواخر مارس را به عنوان یک آشپز شیرینی در یک Novato, کالیفرنیا., رستوران به دلیل بیماری همه گیر. او در حال حاضر یک کار پاره وقت در یک آلی سوپر مارکت و ساخت کیک و دسر در خانه دوستان و همسایگان برای کمک به پوشش هزینه های.

“چیزهایی که نسبتا عادی برای ما—رفتن به تعطیلات اردو بیرون رفتن برای غذا خوردن با بچه ها—تغییر که از آنجایی که ما نمی تواند انجام دهد که دیگر به آنها بسته شده و ما پول را ندارد,” او گفت:. “این واقعا سخت است در حال حاضر.”

کسب و کار نیز اشاره کرد ادامه داد: عدم قطعیت است.

“به طور کلی در بسیاری از هرج و مرج است. مردم با اطمینان نمی دانیم که آیا کشورهای خود را در حال رفتن به تعطیل فردا” گفت: John Flynn, مدیر عامل شرکت ناوگان استفاده فورت لادردیل فلوریدا.-بر اساس کامیون-لیزینگ شرکت. “این است برای رفتن به یک سال سختی برای همه است.”

نادیا مونتویا از دست داده و کار خود را به عنوان یک آشپز شیرینی در یک Novato, کالیفرنیا., رستوران در ماه مارس به دلیل خاموش شدن سفارشات.

عکس: کارلوس گارسیا

“هر کس بسیار محتاط گفت:” مایک کونق صاحب کلید کد, رسانه های سمعی و بصری شرکت در بربنک کالیفرنیا اضافه کردن او به کسب و کار در خط لوله اما حواس مشتریان خود باقی می ماند عصبی در مورد اقتصاد است. “من حدس می زنم بهترین راه برای قرار دادن آن است که من muddling از طریق.”

کنگره را تایید کرده تریلیون دلار در محرک برای کمک به خانواده های ایالات متحده و کسب و کار از طریق همه گیر و دیگری بسته است در حال حاضر در حال مذاکره در کاپیتول هیل. یک جزء کلیدی—اضافی 600 دلار در هفته مزایای بیکاری—با توجه به پایان می رسد در پایان ماه ژوئیه اما قانونگذاران هنوز هم بحث در مورد اینکه آیا و چگونه به گسترش کمک کند.

بیشتر در اقتصاد

  • اقتصادی بهبود در ایالات متحده و اروپا را واگرا مسیرهای جولای 24, 2020
  • افزایش تعداد مدعیان بیکاری در نقاط متزلزل مشاغل بازیابی ژوئیه 23 سال 2020
  • بازار مسکن مراحل باز گشت میان نرخ وام مسکن کم جولای 22, 2020
  • تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده برگزار شد و تقریبا ثابت در 1.3 میلیون نفر در جولای 11 هفته ژوئیه 16 سال 2020

نوشتن به هریت Torry در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de