اقتصاد ایالات متحده قرارداد 5 ٪ در سه ماهه اول به عنوان Coronavirus آمار

اقتصاد ایالات متحده قرارداد 5 ٪ در سه ماهه اول سال 2020 است. با کروناویروس بحران ادامه به تابستان اقتصاددانان انتظار دارند حتی تندتر انقباض در سه ماهه دوم. وال استریت ژورنال خبر داد McCall توضیح می دهد که چگونه تولید ناخالص داخلی محاسبه شده است و چگونه coronavirus مؤثر است معادله است. تصویر عکس: یعقوب رینولدز/وال استریت ژورنال

واشنگتن—ایالات متحده در اقتصاد در سه ماهه اول انقباض کمی تندتر از ابتدا تخمین زده شده و یک کلید اندازه گیری سود شرکت ضعیف به عنوان coronavirus و مربوط به خاموش شدن ناگهانی شروع به یک اثر.

تولید ناخالص داخلی—ارزش تمام کالاها و خدمات تولید شده در سراسر اقتصاد—کاهش یافت و در یک 5.0 ٪ نرخ سالانه در سه ماهه اول تنظیم به صورت فصلی و تورم, وزارت بازرگانی آمریکا روز پنجشنبه گفت.

تجدید نظر تعداد مشخص شده بزرگترین فصلنامه میزان کاهش از سال گذشته رکود است. اکثر اقتصاددانان انتظار دارند که بزرگتر انقباض در سه ماهه دوم زمانی که مستندات ادامه داد: برای هفته قبل متحده شروع به آرامی بازگشایی اقتصاد خود است.

یک کارگر مونتاژ چهره سپر در Cartamundi گیاه در لانگمیدو شرقی, Mass., در ماه آوریل است.

عکس: آدم Glanzman/مهر نیوز

آژانس قبلا برآورد سه ماهه اول انقباض در 4.8 ٪ نرخ سالانه.

“سه ماهه اول رشد منفی شد از فقط دو هفته تعطیلی اقتصاد” گفت: Rubeela فاروقی یک اقتصاددان در فرکانس بالا اقتصاد Ltd. در یک توجه داشته باشید به مشتریان. “سه ماهه دوم اعداد را نشان می دهد عظیم و بی سابقه ای سقوط در خروجی با ضعف در سراسر بخش.”

بزرگتر برآورد افت خصوصی موجودی سرمایه گذاری شد دلیل اصلی برای رشد تولید ناخالص داخلی خواندن بود که تا حدودی جبران کوچک به سمت بالا تجدید نظر به هزینه های مصرف کننده و کسب و کار سرمایه گذاری.

خصوصی آمار موجودی کسر 1.52 درصد از کل تولید ناخالص داخلی است. وزارت بازرگانی را برآورد اولیه برای 0.63 درصد نقطه کشیدن از موجودی سرمایه گذاری.

ایالات متحده سود شرکت به شدت کاهش یافت و در اوایل سال 2020 به عنوان اقتصاد قرارداد با توجه به دولت اولین گسترده برآورد سود در شرکت های ایالات متحده در سه ماهه اول. اقامت در خانه سفارشات و مستندات که بسته کسب و کار برای مبارزه با گسترش این کروناویروس جدید آغاز شده و در اواسط ماه مارس در نزدیکی پایان سه ماهه اول.

پس از کسر مالیات سود شرکت بدون ارزیابی موجودی و سرمایه مصرف تنظیمات اندازه گیری سود حاصل از تولید آن در سه ماهه کاهش یافته است 15.9 درصد در سه ماهه اول از سه ماه قبل پس از افزایش 3.7 درصد در سه ماهه چهارم.

در مقایسه با یک سال پیش از آن سود شد به طور قابل توجهی پایین تر در سه ماهه اول کاهش 11.1%.

پیش بینی شرکت IHS Markit در روز سه شنبه پیش بینی تولید ناخالص داخلی خواهد بود کوچک در نرخ سالانه از 39 درصد در سه ماهه دوم در حال حاضر در نهمین هفته. بانک فدرال رزرو آتلانتا در GDPNow مدل اخیرا پیش بینی 41.9 درصد نرخ سالانه کاهش است. این نرخ سالانه overstates شدت از هر گونه کاهش در خروجی زیرا فرض آن است که یک چهارم سرعت همچنان برای یک سال.

هزینه های مصرف کننده حساب برای بیش از دو سوم از کل اقتصادی خروجی و پنج شنبه گزارش نشان داد آمریکایی ها outlays قرارداد در ژانویه-برای-مارس دوره اما با کمی مقدار کمتری از ابتدا برآورد شده است. شخصی-مخارج مصرفی کاهش یافت و در یک 6.8 ٪ نرخ سالانه در سه ماهه اول تجدید نظر از پیشبینی قبلی 7.6% کاهش است.

کسب و کار سرمایه گذاری ضعیف در سه ماهه اول با ثابت nonresidential سرمایه گذاری در حال سقوط در یک 7.9 ٪ نرخ سالانه یک صعودی از قبل برآورد 8.6% انقباض.

“اقتصاد در یک رکود در حال حاضر گفت:” جان Pfeifer, chief operating officer در کامیون ها و تجهیزات ساز اشکوش Corp. در کنفرانس های مجازی در اواسط ماه مه.

تجدید نظر داده ها نشان داد صادرات خالص اضافه شده 1.32 درصد به تولید ناخالص داخلی به واردات کاهش یافته و سریع تر از صادرات است. که در مقایسه با برآورد قبلی از 1.30 درصد است.

هر سهم درآمد برای S&P 500 شرکت کاهش یافت و 12.6 درصد در سه ماهه اول سال 2020 در مقایسه با سه ماهه اول سال 2019 بازار-اطلاعات شرکت Refinitiv گفت. شرکت های مصرف کننده اختیاری و بخش های مالی بودند, سخت ترین ضربه به دنبال انرژی و شرکت های صنعتی.

نه همه بخش های سخت ضربه شد. تکنولوژی مراقبت های بهداشتی و اساسی مصرف کننده شرکت های ارسال شده هر سهم سود سود بیش از 5 درصد Refinitiv گفت.

فروش کاهش یافت و 1.4 درصد برای این شاخص به عنوان یک کل به رهبری مالی و شرکت های انرژی. فروش افزایش 10.4% در میان مراقبت های بهداشتی شرکت و حدود 5 درصد برای املاک و مستغلات مصرف کننده کالاهای اساسی و خدمات ارتباطی شرکت.

تحلیلگران انتظار سه ماهه دوم نتایج بدتر می شود, با هر سهم سود کاهش حدود 43 درصد بیش اواسط سال 2019 و فروش در حال سقوط حدود 12 درصد Refinitiv گفت. تحلیلگران پیش بینی شده ادامه داد: سود و فروش کاهش در نیمه دوم قبل از سال بیش از سال دستاوردهای رزومه اوایل سال آینده.

پنج شنبه گزارش تقویت این دیدگاه توسط بسیاری از اقتصاددانان است که اقتصاد ایالات متحده تضعیف نسبت به احتمال رکود اقتصادی در سه ماهه اول.

“سویفت پولی و محرک های مالی در محل قرار داده است برای کمک به بازار برای کمک به کسب و کار و کسانی که رنج می برند اما استرس در اقتصاد واقعی است و زمان را برای بازیابی” مورگان استنلی اجرایی جیمز گورمن در هفته گذشته گفت: در طول این بانک سالانه سهامداران نشست.

بیشتر در اقتصاد

  • کاهش نرخ بیکاری نشان می دهد کندتر از ویروس های مربوط به اخراج 28 مه سال 2020
  • ایالات متحده کسب و کار دیدن چند نشانه هایی از بهبود از طریق اواسط ماه مه مه 27 سال 2020
  • آمریکا-رشد قیمت تسریع در ماه مارس 26 مه سال 2020
  • کارگران فایل 2.4 میلیون مدعیان بیکاری 21 مه سال 2020

نوشتن به هریت Torry در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>