اقتصاد ایالات متحده اضافه شده به طور متوسط 211,000 شغل در طول سه ماه گذشته.

عکس: Lynne Sladky/آسوشیتد پرس

ایالات متحده استخدام تقویت شده در ژانویه به عنوان بیشتر آمریکایی ها پریدند به بازار کار کمک برگرد تا اقتصاد در آغاز سال است.

کارفرمایان اضافه شده 225,000 شغل در ماه گذشته و نرخ بیکاری علامت تا 3.6% از 3.5 درصد در ماه دسامبر افزایش است که منعکس بیشتر مردم به دنبال کار وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گفت.

دستمزد صعود 3.1% از یک سال قبل از آن یک لمس قوی تر از دسامبر افزایش از 3 درصد است.

“بازار کار و مصرف کننده در حال قدرت از اقتصاد و آنها را در شکل خوب” گفت: اریک Winograd, اقتصاددان ارشد در AllianceBernstein.

برخی از ژانویه کار سود در آمد از جمله ساخت و ساز و اوقات فراغت و مهمان نوازی که بهره مند از زمستان معتدل آب و هوا. هنوز هم کارفرمایان در سراسر آرایه ای از بخش های اضافه شده شغل. کمک کرد که بلند ماهانه حقوق و دستمزد رشد برای سه ماه گذشته به طور متوسط 211,000 شغل در مقایسه با متوسط 175,000 برای همه از سال گذشته است.

رابرت جونز, رئیس جمهور آمریکا, فروش, ایلینوی-بر اساس خرده فروش خانه-تفریح و سرگرمی کالا مانند trampolines و وان داغ گفت: 200 نفر شرکت اضافه خواهد شد در حدود 20 کارگران این سال است. او انتظار دارد که نرخ بیکاری پایین و جامد اقتصاد برای کمک به خار خرید ليزينگ اقلام است.

“هنگامی که شما باید تقاضا بیشتر شما را بیشتر به انجام بنابراین شما فقط نیاز بیشتر مردم به” آقای جونز گفت.

شرکت های نقاشی از یک استخر بزرگتر از جویندگان کار به پر کردن نقش. در ماه ژانویه سهم آمریکایی ها در سن 25 تا 54 کار و یا به دنبال کار علامت به 83.1% از 82.9 درصد در ماه دسامبر به بالاترین میزان از سال 2008.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا خود را پرداخت تغییر در این سال ؟ چگونه است ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

یک جریان بزرگتر از کارگران به نیروی کار می تواند نگه داشتن دستمزد از شکستن. در ماه ژانویه به طور متوسط درآمد ساعتی رشد 3.1% ماند در دامنه نسبتا محدود از سال گذشته و نیم. رشد دستمزد برای رتبه بندی-و-فایل کارگران سرد به 3.3 درصد در ماه ژانویه به پایین از یک های اخیر اوج 3.8% در ماه اکتبر.

“حتی متوسط افزایش دستمزد به نظر می رسد به اندازه کافی برای عقب کشیدن کارگران به نیروی کار” آقای Winograd گفت.

آمریکایی ها کمتر احتمال دارد به احساس خرج کردن از راکد پرداخت را افزایش می دهد به دلیل تورم شده است متوسط. دسامبر قیمت مصرف کننده به استثنای غذا و انرژی افزایش یافته است 2.3% از یک سال قبل از آن کمی بالاتر از در سال 2018 اما از 2.4% در ماه سپتامبر.

قوی بازار کار باید به کمک سوق دادن اقتصاد گسترده تر که بیشتر آمریکایی ها شغل و پول برای خرج کردن. مصرف کنندگان کمک درایو اقتصاد در سال 2019 که بسته به سال در حال رشد در سرعت متوسط.

فدرال رزرو در سمت چپ خود نرخ بهره را بدون تغییر در آن جلسه هفته گذشته پس از کاهش نرخ بهره سه بار در سال گذشته به بافر اقتصاد در برابر slowdowns در تجارت و تولید است. در ماه ژانویه گزارش اشتغال ارائه خواهد شد تغذیه مقامات راحتی خود را صبر کنید و ببینید رویکرد به نرخ بهره حرکت می کند.

جامد استخدام شده است یک مشخصه از بهبود اقتصادی در دهه گذشته است. کارفرمایان ایالات متحده اضافه شده به اشتغال برای 112 مستقیم ماه, طولانی ترین خط از سود کار خود را در تاریخ ثبت شد.

آس ثبت شرکت ، 65-فرد Springfield بیمار است.-بر اساس سازنده ساختمان نشانه چادر و نمایش است که در استخدام mode. تاد Bringuet شرکت رئیس اجرایی گفت که او به دنبال پر کردن چهار موقعیت برای پاسخگویی به تقاضای مشتری. او گفت که او مطمئن است در مورد توانایی های خود را به استخدام.

آس ثبت نام شده قادر به نقطه های فنی و مهندسی استعداد از طریق تلاش های استخدام در مدارس فنی و نیز افزایش بهره از نامزدها در شهرهای بزرگ از جمله شیکاگو که در حال جستجو برای سریعتر رفت و آمد و هزینه های پایین زندگی آقای Bringuet گفت.

“ما تا به حال موقعیت که در آن من تا به حال 200 متقاضیان در یک دوره سه روزه که کمی قریب به اتفاق آقای Bringuet گفت.

خطرات جدید به چشم انداز اقتصادی پدید آمده در هفته های اخیر. Boeing Co. متوقف تولید آن مشکل 737 MAX هواپیما مانع برای تولید خروجی است که می رود به منظور کاهش سه ماهه اول رشد اقتصادی ایالات متحده. Coronavirus شیوع است که سرچشمه در چین می تواند مانع یک جهش در تولید جهانی فعالیت است.

افزایش تعداد تایید coronavirus موارد نگران برخی از سرمایه گذاران. در هفته گذشته اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری عملکرد کاهش یافت و به زیر 1.6% آن پایین ترین سطح از اکتبر.

عمده شاخص های سهام ایالات متحده بود جبران شیب دار خود ضرر و زیان از هفته گذشته رو به افزایش در روزهای اخیر به پرونده چهار شنبه. روز جمعه شاخص Dow Jones Industrial Average با 277 امتیاز یا 0.9 درصد بوده است. S&P 500 و Nasdaq Composite با هر افت 0.5%.

سالانه تجدید نظر منتشر شده در جمعه, مشاغل, گزارش نشان داد که به طور کلی سطح اشتغال در ماه مارس 2019 شد تجدید نظر توسط 514,000 شغل به 150.28 میلیون. برای همه 2019 کارفرمایان اضافه شده 2.096 میلیون شغل رو به پایین تجدید نظر 12,000.

بیشتر

  • آمریکایی ها به پیوستن به نیروی کار در سابقه نرخ
  • داده ها به احتمال زیاد به راحتی تغذیه مقامات
  • شنیده ام در خیابان: داغ اما نه بیش از حد گرم, مشاغل, گزارش
  • مشاهده کامل وزارت کار گزارش
  • نگه دارید تا تاریخ با وال استریت ژورنال در زمان واقعی اقتصاد تقویم

زمان واقعی اقتصاد در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین اخبار اقتصادی, تجزیه و تحلیل و داده های سرپرستی روزهای هفته توسط وال استریت ژورنال را جفری Sparshott. ثبت نام.

نوشتن به سارا در Chaney sarah.chaney@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im