ایالات متحده میزان سفارشات کالاهای بادوام رها کردن به عنوان چشم انداز اقتصادی Sours

کارگران در NorthCape یک منزل تولید کننده مبلمان در السیپ بیمار., که انتقال کارخانه به ساخت پارچه ماسک و لباس.

عکس: اسکات اولسون/گتی ایماژ

واشنگتن—سفارشات برای هواپیما و اتومبیل و قطعات یدکی به شدت کاهش یافت و در ماه مارس و مصرف کنندگان بحرانی مشاهده روی اقتصاد پیشنهاد کاهش تقاضا مربوط به کروناویروس همه گیر می تواند در تعمیق در ماه های آینده.

سفارشات جدید برای هواپیما و قطعات و کاهش بیش از $16.3 میلیارد دلار در ماه مارس از ماه فوریه وزارت بازرگانی آمریکا روز جمعه گفت. پس از سفارشات ثبت شده در یک شبکه بر اساس این رقم شامل لغو سفارشات. سفارشات جدید برای خودرو و قطعات کاهش 18.4 درصد در ماه مارس است.

به طور کلی سفارشات برای کالاهای بادوام—محصولات طراحی شده برای حداقل سه سال—پایین 14.4 درصد در ماه مارس بزرگترین افت ماهانه از اوت 2014.

به استثنای فرار حمل و نقل بخش دستور شدند و پایین تر از متوسط 0.2%. سفارشات جدید برای nondefense کالاهای سرمایه ای به جز هواپیما—یک نزدیک تماشا پروکسی برای کسب و کار سرمایه گذاری—بودند 0.1%.

سقوط در خالص سفارشات هواپیما در ماه مارس منعکس چه Boeing Co. خود را با نام بزرگترین ماهانه سنبله در jetliner لغو در دهه به عنوان خطوط هوایی شروع به تنظیم ناوگان خود را در پاسخ به همه گیر.

بوئینگ امن معاملات برای 31 جت ماه گذشته در مقایسه با 43 در مارس 2019 اما تا به حال برای لغو 150 از آن 737 MAX هواپیما شده اند که دارند برای بیش از یک سال در انتظار تصویب قانونی برای پرواز دوباره پس از دو تصادفات منجر به مرگ.

این شرکت حذف معاملات برای 307 هواپیما از آن سفارش کتاب در سه ماهه اول هوافضا در حالی که تولید کنندگان نیز دچار یک افت بزرگ در فروش قطعات یدکی به شرکت های هواپیمایی در ماه مارس به عنوان سقوط در سفر هوایی مجبور پایه دو-سوم جهانی جت ناوگان.

تحلیلگران گفت: بخش حمل و نقل به نظر می رسد شده اند برای اولین بار به تحمل فشار از شوک اقتصادی مربوط به کوروناویروس. بخش های دیگر احتمالا نشان می دهد مشابه تیز کاهش در ماه های آینده گفت: Gregory Daco ارشد ایالات متحده اقتصاددان در آکسفورد اقتصاد است.

روز جمعه گزارش را پوشش می دهد در ماه مارس زمانی که مستندات شامل گسترش coronavirus بودند در مراحل اولیه خود را.

“ما در حال رفتن به دیدن شیب دار قطره در سراسر دسته های مختلف” او گفت:.

به طور جداگانه یک شاخص اندازه گیری آمریکایی ها چشم انداز اقتصاد ارسال شده که بیشترین تک ماه جاری به یک دانشگاه میشیگان نظرسنجی منتشر شده در روز جمعه.

مربوط تصویری

مجلس با تصویب $484 میلیارد لایحه برای کمک به کسب و کارهای کوچک و بیمارستان بوئینگ مشکل 737 MAX بعید است به نفع خود تصویب قانونی تا مرداد یا بعد از ماه رمضان شروع می شود در میان سخت مستند سفارشات. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: برنده McNamee/گتی ایماژ

بررسی شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده کاهش یافت و به 71.8 در ماه آوریل از 89.1 در ماه مارس است.

شرایط فعلی شاخص کاهش یافته است 29.4 امتیاز در ماه آوریل به 74.3 در حالی که شاخص انتظارات کاهش 9.6 امتیاز به 70.1.

ریچارد Curtin بررسی اقتصاددان ارشد هشدار داد که پیش از موعد تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد در برخی از ایالت ها می تواند تولید یک نوسان در انتظارات با مصرف کنندگان برای اولین بار در انتظار شکوفایی به دنبال عمیق تر بدبینی که می تواند به تعمیق رکود اقتصادی است.

“ضرورت به reimpose محدودیت می تواند عمیق تر و ماندگار تر بدبینی در تمام مصرف کنندگان حتی کسانی که در ایالات متحده است که نه استراحت محدودیت های خود را” آقای Curtin گفت.

بررسی های انجام شده بین ماه های مارس 25 و 20 آوریل به عنوان همه گیر جمع حرکت در ایالات متحده آمریکا

نوشتن به دیوید هریسون در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>