کانادا معاون نخست وزیر Chrystia Freeland تا به حال اعتراض به ایالات متحده آمریکا نیروهای نظامی در مرز کانادا به عنوان یک ” غیر ضروری گام.’

عکس: بلر شیروانی/ایسنا

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کاهش یافته است و آن در نظر گرفتن برنامه ای برای ارسال نیروهای نظامی ایالات متحده به مرز کانادا برای کمک به تلاش ها برای مبارزه با کروناویروس جدید, یک مقام آمریکایی گفت: پنجشنبه افشای این تصمیم پس از کانادا به حال مقامات قاطعانه اعتراض به این ایده.

کانادا معاون نخست وزیر Chrystia Freeland به خبرنگاران گفت: در اتاوا است که مقامات وجود دارد گفت: از آمریکا پیشنهاد چند روز پیش اما نمی خواهد فاش که در آن ایالات متحده واحدهای رفته اند ممکن است و یا آنچه انجام می دهد.

“ما بسیار به طور مستقیم و بسیار به زور بیان این دیدگاه که این کاملا غیر ضروری مرحله است که ما مشاهده خواهد به عنوان آسیب رساندن به روابط ما” خانم Freeland گفت. “ما بر این باور نیست در همه وجود دارد خواهد بود یک بهداشت عمومی توجیه برای این عمل است. ما فکر نمی کنم این راه درست برای درمان یک دوست مورد اعتماد و متحد نظامی.”

در واشنگتن یک مقام آمریکایی گفته شده است یک پیشنهاد برای ارسال نظر یا نیروهای ایالات متحده و یا گارد ملی واحد به مرز کانادا در حمایت از وزارت امنیت داخلی است که در اجرای قوانین مهاجرت زیر بار این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این بود که تحت نظر اما آن است که دیگر به جای” رسمی ایالات متحده گفت. این مقام گفت: ایده این بود که یکی از چندین گزینه است که پیشنهاد شده است و در حال حاضر در دست بررسی است.

وزارت امنیت خواسته بود وزارت دفاع به نقد و بررسی یک پیشنهاد برای امکان استفاده از نیروهای نظامی در امتداد مرز دوم مقام آمریکایی گفت: اما این پیشنهاد به نظر می رسد در خود نگه دارد.

خانم Freeland, گفت که کانادا از مقامات و دیپلمات ها شده اند در تماس مستقیم با همتایان خود در واشنگتن از جمله در میان دیگران, وزیر دفاع علامت Esper به رله نارضایتی خود را.

پنتاگون با اشاره سوالات مربوط به هر نظامی استقرار در مرز به وزارت امنیت داخلی. یک مقام ارشد دولت گفت: دولت بود و با توجه به همه گزینه ها به سرعت گسترش ویروس.

“حفاظت از مرز ما است, امنیت ملی اولویت و بدون اقدامات احتیاطی مناسب…این ویروس می تواند در برخواهد داشت خطر بیشتری برای مهاجران مسافران پرسنل اجرای قانون مراقبت های بهداشتی حرفه ای و تمام آمریکایی” این مقام گفت.

کاخ سفید و مقامات وزارت امور خارجه نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

“ایالات متحده است یک کشور مستقل است که نشانی از آن را به عنوان باید به انجام را خود مستقل تصمیم گیری در مورد آنچه به انجام در درون مرزهای آن,” خانم Freeland گفت. او افزود که نمادین آن بسیار مهم بود که 5,500 مایل مرز غیرنظامی باقی می ماند.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را

ایالات متحده و کانادا به مدت طولانی توافق کردند که به نگه داشتن آبراه و مرزهای بین دو کشور غیرنظامی. در سال 1817 راش-Bagot پیمان محدود در ایالات متحده و بریتانیا ناوگان در دریاچه های بزرگ و دریاچه چاپلین. پس از جنگ جهانی دوم اتاوا و واشنگتن اجازه دریایی آموزش در این دریاچه به دلیل “این است که روح این توافق است که هدایت دولت ما” در امور نظامی نیروهای با توجه به نامه امضا شده توسط وزیر امور خارجه دین Acheson.

ایالات متحده و کانادا توافق هفته گذشته به تعطیل کردن مرز خود به سفر غیرضروری به مدت 30 روز در حالی که اجازه می دهد تجارت و بازرگانی به عبور نور از نگرانی بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

کانادا همچنین دارای مرزهای خود را بسته به همه nonresidents تا 30 ژوئن. شهروندان کانادایی یا مقیم دائم ورود از خارج از کشور در حال حاضر از نظر قانونی مجبور به ماندن در خانه برای 14 روز پس از ورود به کشور و یا صورت های مالی جریمه یا زندان زمان.

ایالات متحده روز پنج شنبه تا به حال بیش از 82,000 موارد افراد مبتلا به Covid-19 هندوها در جهان در مقایسه با بیش از 3,900 در کانادا با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

مربوط تصویری

تاریخی 2 تریلیون دلار نجات بیل حرکت می کند به خانه coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده در صدر 1,000 و این ویروس طول می کشد خاموش در کشورهای فقیر. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Alex Edelman / AFP

نوشتن به گوردون Lubold در Gordon.Lubold@wsj.com و پل در وییرا paul.vieira@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو