ایالات متحده به خروج از چین دیپلمات فلج روابط در لحظه بحرانی

آمریکا مرتب تخلیه برای ایالات متحده دیپلماتیک کارکنان و شهروندان آمریکایی در ووهان در ژانویه و فوریه. یک Kalitta Air Boeing 747-400 باری در پایگاه هوایی رزرو مارس در کالیفرنیا که در آن evacuees متحرك در اواخر ماه ژانویه است.

عکس: اتین laurent/شاتر

پکن—جارو تخلیه دیپلمات های آمریکایی است hobbled دولت ایالات متحده از حضور در چین بیشتر پارگی تعاملات بین دو ابرقدرت در یک زمان افزایش تنش و مانع تلاش ها برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

دیپلمات های ایالات متحده و اعضای خانواده خود شروع به بازگشت به خانه یکهو در اوایل فوریه به عنوان coronavirus عفونت منفجر شد لگد زدن به آنچه که تبدیل به یکی از بزرگترین زمان صلح و تخلیه ایالات متحده دیپلماتیک پرسنل در تاریخ است.

سرکنسولگری در شهر ووهان که در آن همه گیر شروع بسته در اواخر ماه ژانویه است. ماموریت ها و کنسولگری ها در Shenyang شانگهای چنگدو و گوانگژو در 20 تا 30 درصد از نیروی انسانی خود, سطح, به گفته افراد آشنا با این موضوع. بسیاری از کسانی که کارکنان محلی چینی. تنها آن دسته از کارکنان لازم برای انجام عملکردهای حیاتی و ارائه خدمات اضطراری باقی می ماند این افراد گفت.

تخلیه از دیپلماتیک آمریکا پاسگاه آمد که روابط بین ایالات متحده و چین فرود به سطح کینه دیده نمی شود در دهه, تغذیه دو سال جنگ تجاری به انگشت اشاره مسئولیت شدت و منشاء coronavirus تهدید.

آخرین Coronavirus

 • ایالات متحده هفتگی مدعیان پرش از 70000 به 281,000 بالاتر از حد انتظار
 • جهانی تعداد تایید coronavirus عفونت عبور 237,000
 • چین رکورد 34 وارداتی موارد ویروس
 • سازمان ملل در محل قرار داده اضافی محدودیت های مسافرتی برای محدود کردن این ویروس را گسترش
 • بیمارستانهای آمریکایی در صورت کمبود ماسک, لباس و سایر تجهیزات

روز سه شنبه دولت چین در پاسخ به آمریکا محدودیت بر رسانه دولتی با لغو مطبوعات اعتبار بیش از یک دوجین آمریکا خبرنگاران خارجی در وال استریت ژورنال, نیویورک تایمز و واشنگتن پست در آخرین قطع روابط بین دو کشور اقتصاد است.

چین حمله در رسانه های خارجی و خروج از ایالات متحده دیپلماتیک رانده اند ایالات متحده و چین به سمت محوری لحظه با توجه به الیور Schell, مدیر انجمن آسیا مرکز در ایالات متحده-چین روابط.

“در زمانی که ما باید ساختمان بیشتر مشترک مکانیسم برای مقابله با این بیماری همه گیر — ذهن هرگز دیگر مسائل مانند تغییر آب و هوا و تجارت—ما پارگی آنها را در سراسر هیئت مدیره گفت:” آقای Schell که مورد سوال واشنگتن نیاز به تماس بسیاری از دیپلمات ها.

ایالات متحده ماموریت به کشورهای دیگر تجربه شیوع بیماری نیز دیده می شود تخلیه اما تخلیه در چین است به خصوص مخل به دلیل چگونه ترش روابط بین دو ابرقدرت.

دولت ایالات متحده ماموریت خارجی به چین است که در میان بزرگترین در جهان, با توجه به وزارت امور خارجه که نیست انتشار اطلاعات خاص در مورد سطح نیروی انسانی در خارج از کشور با استناد به نگرانی های امنیتی. فعلی و سابق دیپلمات ها می گویند حداقل 1000 شهروندان ایالات متحده به طور معمول کار برای دولت ایالات متحده در چین تقریبا دو برابر این تعداد از محلی کارکنان چینی. اکثریت مستقر در پکن.

وزارت امور خارجه در Jan. 31 دستور خروج از اعضای خانواده کارکنان زیر 21 سال مجاز و خروج از عروق کرونر از پرسنل از چین است. در رویداد های اخیر در واشنگتن معاون وزیر امور خارجه, Stephen Biegun صحبت با بازگشت دیپلمات ها و خانواده های آنها. صدها نفر از مردم از جمله اعضای خانواده حضور داشتند و به گفته افراد آشنا با این موضوع.

“ما ارائه راهنمایی روشن برای شهروندان ایالات متحده به ترک چین و اقدامات احتیاطی مناسب در مکان های دیگر تحت تاثیر این بیماری قرار,” وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت. آمریکا سفارت و کنسولگری در سراسر چین “عملیاتی و در ادامه به ارائه کنسولی و خدمات اضطراری برای شهروندان آمریکایی به عنوان منابع مجاز ،

سفارت ایالات متحده در پکن. به طور منظم خدمات ویزا شده اند به حالت تعلیق در سفارت و کنسولگری پس از Feb. 3.

عکس: Ng هان Guan/آسوشیتد پرس

در زمان عادی دیپلمات های امریکایی خوراک حیاتی هوش و تجزیه و تحلیل در مورد شرایط در چین به واشنگتن است. آنها همچنین نقش مهمی در ارتباط بین دو دولت است. هر دوی این توابع در حال حاضر فلج به عنوان دو دولت ارز barbs بیش از هر یک از دیگر دست زدن به coronavirus.

رئیس جمهور تهمت و ارشد دیگر مقامات آمریکایی بارها و بارها با اشاره به این پاتوژن به عنوان “چینی ویروس” در روزهای اخیر و حزب کمونیست چین برای اقدام به بنیادی آن گسترش هر چه زودتر. چینی دیپلمات در ضمن باید پاشیدند شک و تردید است که این ویروس در چین نشات گرفته با برخی از غرقه شدن تئوری های توطئه آنلاین گفت: این ممکن است به ارمغان آورد به ووهان توسط ارتش ایالات متحده.

آمریکا توانایی پاسخگویی به عفونی-بیماری شیوع بیماری در چین در حال حاضر به خطر بیافتد توسط وزارت امور خارجه کاهش بودجه با توجه به زمان سابق و دیپلمات های ایالات متحده.

در سال 2018 مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مجبور شد به مقیاس و یا قطع کار خود را برای جلوگیری از عفونی-بیماری های همه گیر و دیگر تهدیدات سلامت در 39 کشورهای خارجی از جمله چین است. در ارتفاع آن CDC تا به حال بیش از یک دوجین برنامه ها در چین از جمله ظهور-ویروس ها برنامه. امروز که با حضور به یک تعداد انگشت شماری از کارکنان بسیاری از آنها اختصاص داده شده به آنفلوانزا است.

برنامه سالانه جلسات بین CDC و چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری نبوده و متوجه شدم برای سه سال فعلی و سابق دیپلمات گفت.

“آن را سخت بدانید که چه پویا شده اند با این چیزی که در ووهان اما زمانی که آنها تعبیه شده در دفاتر چینی CDC آنها تا به حال به این روابط با این پزشکان که روابط اعتماد” سوزان تورنتون سخنران مدعو در دانشکده حقوق دانشگاه ییل, در مصاحبه ای گفت:. “آنها می شده اند در روی زمین.”

خانم تورنتون که بازنشسته از وزارت امور خارجه در سال 2018 پس از 28 سال کار دیپلماتیک نوشته شده بود به چین در سال 2003 در طول شیوع سندرم حاد تنفسی یا سارس.

وزارت امور خارجه گفت: آن را به حال هیچ اظهار نظر در مورد کاهش بودجه.

برای آمریکایی ها در چین رو به کاهش کنسولی پشتیبانی شبکه ترک کرده بود و برخی از شهروندان مطمئن نیستید در مورد اینکه آیا به ماندن در کشور است. این سوال بیشتر شد فشار پس از وزارت امور خارجه روز پنج شنبه توصیه می شود شهروندان ایالات متحده بلافاصله پس از بازگشت به ایالات متحده مگر اینکه آنها آماده هستند به باقی می ماند در خارج از کشور برای مدت نامعلوم.

از اسپری کردن مترو برای قفل کردن تمام شهرها و دولتها در سراسر جهان با استفاده از اقدامات مشابه برای مهار این بیماری همه گیر کوروناویروس. عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان نگاهی به گذشته شیوع و شواهد علمی به توضیح دهد که آیا این تاکتیک کار می کنند.

تخلیه نیز تقریبا قطع صدور ویزای آمریکا برای شهروندان چینی با به طور منظم خدمات ویزا به حالت تعلیق در سفارت و کنسولگری پس از Feb. 3. وزارت امور خارجه گسترش است که تعلیق در روز چهارشنبه به بسیاری از کشورها در پاسخ به این ویروس است.

یک آژانس مسافرتی در پکن گفت: مشتریان به دنبال یک ویزا در سفارت آمریکا در پکن در حال حاضر در حال انتظار در صف است که امتداد به ماه نوامبر است.

چین بزرگترین منبع گردشگری دلار و دانشجویان بین المللی به ایالات متحده آمریکا, با توجه به U. s. بین المللی بازرگانی و موسسه بین المللی آموزش و پرورش است. سال گذشته ایالات متحده سفارتخانه ها و کنسولگری ها در چین صادر 1,157,656 ویزای غیر مهاجر و 27,036 ویزای مهاجرت برای اتباع چینی, با توجه به وزارت امور خارجه داده است.

افزایش تنش و قطع ارتباطات تهدید به باز کردن چند دهه از تلاش برای بهبود روابط میان دو کشور گفت: آسیا جامعه آقای Schell.

“آنچه که ما شاهد آن هستیم بسیار هشدار دهنده راه این است که ما تقریبا خوراکی بازگشت به قبل از سال 1972 دولت” گفت: با اشاره به سال رئیس جمهور نیکسون در سفر به پکن برای دیدار با مائو تسه تونگ و بازگرداندن روابط دیپلماتیک. “من فکر می کنم ما در حال گرفتن نزدیک و نزدیکتر به آن نقطه که در آن از آن خواهد شد بسیار دشوار است برای reknit پارچه.”

ویلی لام یک عضو ارشد در بنیاد جیمز تاون که مشغول به کار به عنوان یک روزنامه نگار در پکن از طریق 1980s موافقت گفت: hard-خط ملی, مواضع اتخاذ شده توسط هر دو آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبر چین را تهدید به فشار دو کشور به سوی یک جنگ سرد جدید.

“نه طرف را در” او گفت:.

مربوط به پوشش

 • ایالات متحده حرکت می کند به گسترش مجموعه ای از درمان مواد مخدر مستقر در برابر Coronavirus
 • تست هرج و مرج در سراسر آمریکا
 • چگونه محدود تست کور ایالات متحده
 • تعداد مدعیان بیکاری به شدت افزایش می یابد
 • دولت پیشنهاد پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها جمعا به مبلغ 500 میلیارد
 • گام های عملی را به عنوان Coronavirus گسترش می یابد

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

نوشتن جولی در ورناو [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>