ایالات متحده اعلام کرد اضطراری برای بهداشت عمومی در بیش از Coronavirus

چالش برای سفر و اوقات فراغت سهام رشد اقتصادی آهسته تر و ضعیف تر یوان چین در میان بازار جدید مفاهیم سرمایه گذاران در حال خرید و فروش با عنوان جدید کروناویروس به سرعت در حال گسترش. عکس: ایسنا/Qilai شن

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در بیش از coronavirus شیوع و گفت: شهروندان آمریکایی از بازگشت از بخش های خاصی از چین خواهد بود قرنطینه به مدت دو هفته.

ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی وزیر الکس آذر نیز روز جمعه گفت که اتباع خارجی که سفر در چین در قبل از 14 روز خواهد بود اجازه ورود به ایالات متحده

اعلام شد که بازارهای سهام سقوط نگرانی در مورد چگونگی تاثیر این ویروس می تواند سرعت رشد جهانی.

آخرین ويروس

 • ایالات متحده اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی.
 • آمریکایی دلتا و ایران در حال توقف پروازها به مقصد چین است.
 • سهام به شدت کاهش یافت.
 • روسیه و انگلستان در گزارش خود موارد است.
 • Facebook است ممنوعیت پست در مورد جعلی درمان.

در همان زمان آقای آذر به دنبال به حداقل رساندن ترس در مورد ویروس گسترش بیشتر در ایالات متحده آمریکا “من امیدوارم که مردم را ببینید که خود دولت است و در نظر گرفتن مراحل مسئول برای حفاظت از آنها گفت:” در جلسه. “کم خطر است…اما کار ما این است که به نگه داشتن که خطر کم است.”

وجود دارد که شش مورد تأیید در ایالات متحده در حالی که 191 نفر دیگر در حال بررسی برای عفونت ممکن است, مقامات گفت.

ضمن آمریکایی ها بودند که تخلیه از کانون چین شیوع کروناویروس را قرنطینه می شود و در یک پایگاه نظامی آمریکا برای جلوگیری از گسترش بیماریهای عفونی, مقامات بهداشتی فدرال در روز جمعه گفت. قرنطینه را گسترش برای 14 روز پس از خروج آنها از ووهان.

قرنطینه—برای اولین بار در ایالات متحده به دستور دولت فدرال در حدود 50 سال—در آمد که انگلستان و روسیه هر گزارش اولین مورد از این ویروس خطرناک در حالی که کشورهای دیگر نقل مکان کرد برای محدود کردن ترافیک هوایی با چین به عنوان تعدادی از افراد آلوده وجود دارد با نزدیک شدن 10,000.

قرنطینه امر به 195 شهروندان ایالات متحده تخلیه شنبه از ووهان چین شهر در مرکز شیوع آورده و به پایگاه هوایی رزرو مارس در شهرستان ریورساید کالیفرنیا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت.

بازارهای مالی جمعه کاهش یافت. اضطراب از طریق سهام و اوراق قرضه بازارهای فلزات به عنوان سرمایه گذاران برتر به طور سنتی برای دارائی های ایمن مانند Treasurys و طلا.

شیوع ادامه داد: به وزن در جهانی سفر و تجارت با ایالات متحده شرکت های هواپیمایی گفت: آنها را به حالت تعلیق همه پروازهای بین ایالات متحده و سرزمین اصلی چین است.

ضمن جمعه, چین, وزارت امور خارجه به تصویر کشیده ایالات متحده حرکت می کند به افزایش سفر خود را از هشدار به عنوان یک بیان از بد خواهد شد. روز پنج شنبه وزارت امور خارجه به توصیه آمریکایی ها در چین به نظر ترک و درخواست همه غیر ضروری دولت ایالات متحده پرسنل برای به تعویق انداختن سفر وجود دارد.

وزارت امور خارجه را “سفر نیست” مشاوره—قرار می گیرد که چین در همان لیست به افغانستان و ایران و سوریه و کره شمالی و ونزوئلا—به دنبال سازمان بهداشت جهانی تعیین دوشنبه از coronavirus به عنوان یک جهانی بهداشت عمومی اورژانس. اما چه کسی گفته است که ” هیچ دلیلی برای محدود کردن مسافرت و یا تجارت به عنوان یک نتیجه از وقوع.

“بسیاری از کشورها ارائه پشتیبانی چین در وسایل مختلف. در تضاد برخی مقامات ایالات متحده’ حرف و عمل هستند نه واقعی و نه مناسب” Chines سخنگوی وزارت امور خارجه Hua Chunying گفت. “فقط به عنوان این که توصیه می شود در برابر محدودیت های مسافرتی ایالات متحده با عجله به رفتن در این راه مخالف.”

چینی بیانیه همچنین پس از ایالات متحده, تجارت, وزیر ویلبر راس گفت: شیوع بیماری در چین می تواند کمک به مشاغل بازگشت به امریکا و یک تبصره به عنوان انتقاد نسبت به چین گرفتاری.

وزارت بازرگانی بعد گفت مهم است “به نظر انشعابات انجام کسب و کار با یک کشور است که دارای سابقه ای طولانی در پوشش خطرات واقعی به مردم خود و بقیه جهان است.”

CDC توصیف قرنطینه حرکت برای بازگشت آمریکایی ها به عنوان احتیاطی و پیشگیرانه در حالی که توصیف فوری خطر ابتلا به مجمع عمومی آمریکا به عنوان کم است. “اگر ما را قوی اقدامات در حال حاضر ما ممکن است قادر به بلانت تاثیر این ویروس در ایالات متحده گفت:” نانسی r. schultze ، مدیر ملی مرکز برای ایمن سازی و بیماری های تنفسی در CDC.

دو هفته قرنطینه فدرال جدا مسافران برای مقدار از زمان است که سلامت عمومی کارشناسان بر این باورند که انتهای فوقانی به احتمال زیاد دوره کمون. قبلا مقامات بهداشت گفت: آمریکایی ها اجازه داده می شود برای رفتن به خانه بعد از سه روز اگر آنها آزمایش منفی برای این ویروس و تا به حال نشان داده نشده است علائم. CDC مقامات روز جمعه گفت که آزمایش ممکن است این ویروس را شناسایی قبل از علائم توسعه.

مقامات گفته بودند سفارش قرنطینه به دلیل یک مورد در آلمان است که در آن یک فرد ممکن است گسترش این ویروس را به فرد دیگری قبل از توسعه علائم و همچنین به عنوان به سرعت در حال افزایش تعداد موارد و گزارش ها از فرد به فرد انتقال است. ایالات متحده در حال برنامه ریزی برای تخلیه بیشتر آمریکایی ها از ووهان در اوایل روز شنبه.

آخرین قرنطینه در آمریکا به دستور دولت فدرال رخ داده در دهه 1960 برای جلوگیری از گسترش آبله گفت: Martin Cetron مدیر بخش جهانی مهاجرت و قرنطینه در CDC.

عمده خطوط هوایی ایالات متحده گفتند که تعلیق همه پروازهای بین ایالات متحده و سرزمین اصلی چین است. American Airlines Group Inc., Delta Air Lines, Inc. و ایالات متحده هواپیمایی Holdings, Inc. روز جمعه گفت آنها تعلیق پروازها به دیگر حمل بین المللی از جمله بریتیش ایرویز و اندونزی شیر هوا.

آمریکا به پایان رسید پروازهای شروع جمعه. دلتا و یونایتد ایرلاینز گفتند که توقف پروازهای هفته آینده به جای مشتریان برنامه ریزی برای ترک چین است. آمریکا و ایران گفت: آنها طرح را به حالت تعلیق پروازها به مقصد و از چین از طریق اواخر ماه مارس است. دلتا گفت: آن چین پرواز خواهد بود به حالت تعلیق تا مارس 30.

هواپیمای حامل بیش از 200 آمریکایی ها وارد شدند در مارس پایگاه نیروی هوایی در شهرستان ریورساید کالیفرنیا در روز چهارشنبه. آنها شده اند به نمایش چندین برابر خواهد شد و به طور موقت قرار دارد در هوایی. عکس: مت هارتمن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در ضمن در آسیا و پاکستان گفت: این امر ممنوعیت تمام مسافرت هوایی تجاری به سرزمین اصلی چین روز جمعه یک روز پس از ایتالیا به حالت تعلیق پروازها به مقصد تایوان و چین از جمله خاک از هنگ کنگ تا آوریل 28. روسیه هم گفت: این امر تعلیق برخی پروازها به مقصد چین به استثنای پروازهای منظم خود را گل سرسبد حامل Aeroflot.

سنگاپور و وزارت بهداشت گفت: این امر گسترش آن coronavirus مرتبط با مطلب محدودیت شامل هر بازدید کننده که تا به حال سفر به سرزمین اصلی چین در گزارش قبلی 14 روز و رد ویزا به تمام چینی دارندگان گذرنامه. قبلا سنگاپور حال حاضر ورود به کسانی که تا به حال سفر به هوبئی چین استان که در آن ویروس نشات گرفته و یا به حال خود گذرنامه صادر شده وجود دارد.

سراسیمگی از اقدامات آمد ساعت پس از که و ایالات متحده بالا خود را coronavirus هشدار به عنوان تلفات از ذات الریه-ویروس باعث افزایش یافت و به 213 اواخر روز پنجشنبه از 170 روز قبل از آن و تعدادی از بیماری ها پیشی گرفته 9,500.

تعداد زیادی از مردم بیمار توسط coronavirus در چین در حال حاضر بیش جهانی مجموع مبتلا به سندرم حاد تنفسی یا سارس است که به کشته شدن نزدیک به 800 نفر پس از ظهور از جنوب چین در اواخر سال 2002 و 2003.

روسیه برای اولین بار دو coronavirus موارد هر دو شهروندان چینی, رسمی, روسیه, آژانس های خبری گزارش با استناد به دولت است.

انگلستان خدمات بهداشت ملی در روز جمعه گفت که آن دو مورد تأیید شدند اعضای یک خانواده در انگلستان است.

ایتالیا تصمیم به توقف سفر هوایی به چین پس از یک زن و شوهر چینی در رم تایید شد به عنوان ویروس. این کشور همچنین اعلام کرد در شش ماه پزشکی وضعیت اضطراری که به آن دولت مرکزی قدرت های اضافی برای مقابله با مشکوک به ویروس موارد به سرعت و از طریق قطع ایتالیایی بوروکراسی.

چین ساخته شده خود حرکت اول به بازگرداندن شهروندان در خارج از کشور که می خواستم به بازگشت به کشور است. آن را مرتب هواپیما را به خانه مردم از هوبئی استان است. خانم هوآ وزارت امور خارجه, سخنگوی, روز جمعه گفت که تلاش های خود بودند باعث هوبئی بومی رو “واقعی مشکلات” در خارج از کشور. او نمی استادانه درست شده.

تاثیر کروناویروس جدید ویروس موج در سراسر جهان است. کارگران در لباس محافظ در شهر ولادی وستک فرودگاه در روسیه است. عکس: یوری Smityuk/زوما پرس

Xiamen هوایی است که اکثریت متعلق به هواپیمایی جنوبی چین شرکت ، گفت: این پرواز یک هواپیما در هر روز جمعه به بانکوک و کوتا کینابالو مالزی—دو مقصد توریستی محبوب برای مردم را به ووهان. شبکه دولتی تلویزیون مرکزی چین گزارش داد که یک پرواز توسط بهار Airlines انتظار بود به 350 نفر از توکیو به ووهان اوایل روز شنبه.

سایر دولتها ضمن در تقلا بودند به رها کردن اتباع خود از ووهان است که در مستند برای بیش از یک هفته به عنوان مقامات چینی سعی کنید برای جلوگیری از ویروس گسترش یافته است.

این دولت را عودت چند صد شهروندان از ووهان, مقامات گفت. آنها را به ماندن به مدت 14 روز تحت نظارت های پزشکی در نزدیکی مارسی. شش مورد از عفونت های شناسایی شده در کشور است.

یک هواپیما اجاره توسط انگلستان با 110 انگلیسی ها و شهروندان کشورهای دیگر چپ ووهان و فرود در بریتانیا روز جمعه دولت انگلیس گفت. پرواز برنامه ریزی شده بود برای ادامه به اسپانیا پس از انگلستان توقفگاه بین راه.

مرتبط

 • هنگ کنگ معترضان تمرکز خشم در دست زدن به ویروس
 • Tech بخش ترس تاخیر در عرضه
 • شنیده ام در خیابان: قرنطینه را موج دار شدن از طریق تولید جهانی
 • شکاف باز می شود بین چین سهام وجوه برگزاری آنها
 • بیوتکنولوژی سهام نوسان در Coronavirus واکسن امید
 • Coronavirus اعلام شده است یک اورژانس بهداشت جهانی
 • چگونه چین می تواند به ساخت یک بیمارستان در 10 روز

به عنوان بخشی از چین در تلاش برای سعی کنید برای جلوگیری از این ویروس را گسترش چین ملی راه آهن اپراتور گفت: خریداران بلیط نیاز به ارائه شماره تلفن همراه برای هر مسافر شروع شنبه—یک حرکت در نظر گرفته شده به مقامات اجازه می دهد برای تماس با هر کسی که تا به حال شده است در یک قطار با یک بیمار بالقوه.

در هنگ کنگ که دارای یک تعداد انگشت شماری از موارد تایید شده از ویروس مدرسه تعطیل شد تمدید تا اوایل ماه مارس در شهر اجرایی کری لام روز جمعه گفت.

نوشتن به Brianna ابوت در [email protected] و ارین Mendell در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im