ایالات متحده بحث که چگونه به سرعت آن را می توانید بازگشایی

خریداران صبر کنید برای ورود به یک سوپر مارکت در روز یکشنبه در چلسی جرم است.

عکس: استیون Senne/آسوشیتد پرس

برخی از ایالات آمریکا در زمان مراحل آزمایشی نسبت به بازگشایی از مستندات موجب جدید coronavirus به عنوان مقامات مورد بحث چگونه به سرعت برای حذف محدودیت های میان عدم قطعیت در مورد زمانی که بدترین بیماری همه گیر خواهد فروکش.

سالن خرده فروشان و کسب و کارهای دیگر در چندین ایالت آمریکا شروع به بازگشایی بیش از آخر هفته به عنوان فرمانداران شروع به کاهش محدودیت ها در برخی از بخش ها در تلاش برای شروع به تعمیر کتک اقتصاد است.

در سراسر جهان بیش از حد مقامات شروع به حرکت می کند به سهولت محدودیت. سخت-آمار ایتالیا اعلام کرد یک جدول زمانی برای بازگشایی آغاز ماه آینده در حالی که اسپانیا اجازه کودکان به ترک خانه های خود پس از شش هفته تحت یکی از دقیقترین مستندات در جهان است.

این حرکت در ایالات متحده به عنوان نرخ رشد در عفونت در برخی از مناطق این کشور ظاهر شد و به سرعت با توجه به برخی از سلامت و مقامات دولتی. هنوز هم تعداد تایید عفونت های نزدیک 1 میلیون نفر در ایالات متحده با توجه به آمار و ارقام از دانشگاه جانز هاپکینز. عمومی-مقامات بهداشت هشدار داد اجتماعی-فاصله اقدامات به احتمال زیاد از طریق ادامه تابستان و بازگشت به حالت عادی می تواند به اثبات متغیر.

دکتر دبورا Birx سفید خانه سلامت رسمی هماهنگی coronavirus پاسخ گفت: دولت در حال دیدن موارد پایین آمده اما این بدان معنا نیست که زندگی به حالت عادی بازگشت. او خواسته شده بود در مورد نظر توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس در هفته گذشته گفت که این بیماری همه گیر را تا حد زیادی پشت متحده روز یادبود.

“اجتماعی فاصله می خواهد با ما از طریق تابستان واقعا اطمینان حاصل شود که ما محافظت از یک دیگر همانطور که ما حرکت را از طریق این مراحل,” او گفت: NBC.

در همین حال وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: در مصاحبه با فاکس نیوز او انتظار دارد که اقتصاد را به گزاف گویی در آگوست و سپتامبر به عنوان بسته کسب و کار از سرگیری عملیات.

“به عنوان کسب و کار شروع به باز شما در حال رفتن برای دیدن [این] طرف تقاضا در اقتصاد ارتجاعی” آقای Mnuchin گفت.

نزدیک به 2000 نفر از Covid-19 در ایالات متحده روز شنبه در آوردن تایید شمار کشته شدگان به بیش از 54,000 سه ماه پس از اولین مورد آلودگی گزارش شده در کشور است. در سطح جهان بیش از 2.9 میلیون نفر در حال آزمایش مثبت با عفونت و بیش از 205,700 فوت کرده اند. برخی از کارشناسان می گویند این آمار و ارقام درک میزان این بیماری همه گیر.

متحده از جمله آلاسکا, گرجستان, تنسی, تگزاس و کارولینای جنوبی آغاز شد, کاهش, خاموش کردن سفارشات در روزهای اخیر باعث کسب و کار به آرامی بازگشایی اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و محدودیت های دیگر در محل.

برخی از کارشناسان بهداشت هشدار داده اند, بلند کردن اجسام مستند اقدامات می تواند منجر به یکی دیگر از افزایش در عفونت.

در گرجستان ساکنان و صاحبان کسب و کار با هم مخلوط شده responsesto رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ منظور اجازه می دهد کسب و کارهای غیر ضروری برای بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان این جمعه گذشته با برخی از اضطراب به بازگشت به کار و دیگران نگران آن بود بیش از حد به زودی. برخی از کسب و کار باز درهای خود را بیش از آخر هفته.

در ساوانی آرایشگاه در ساوانی Ga., مدیر Thao هو گفت: قرار ملاقات رزرو شده اند همه ساعت—از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر—پس از آنها بازگشایی جمعه.

“وجود دارد هیچ معافیت گفت:” خانم هو, که گفت که او مشتاق به بازگشت به کار پس از آرایشگاه بسته در اواسط ماه مارس.

بسیاری از مشتریان باید پرسید در مورد اقدامات حفاظتی آرایشگاه در نظر گرفتن در حالی که رزرو وقت ملاقات او گفت:. کارکنان پوشیدن ماسک و دیگر دنده محافظ خانم هو گفت و تمیز کردن صندلی ها و سطوح دیگر پس از هر مشتری است. مشتریان اغلب ماسک پوشیدن بیش از حد, او گفت:.

دو آرایشگران نمی بازگشت به کار نشده و نخواهد شد تا زمانی که احساس می کنم آن را بی خطر است برای انجام این کار خانم هو گفت.

سبک و کارکنان در والنسیا سالن & آبگرم در بیکسبی, Okla., در ضمن آمادگی برای بازگشایی درهای خود را سهشنبه مصرف چند روز اضافی برای تمیز کردن و پاکسازی سالن. کتی بنسون, سالن, مدیر و سبک که در آنجا کار می کرد به مدت هشت سال گفت: آنها تا به حال برخی از تردید اما احساس نیاز به بازگشت به کار پس از بسته شدن برای بیش از یک ماه است.

سالن را بازگشایی با یک نوار از اقدامات حفاظتی: هیچ پیاده روی در قرار ملاقات هیچ کس در انتظار منطقه و از آن خواهد شد با استفاده از یک touchless دماسنج به دمای هر کس از ورود به سالن. این سالن همچنین توصیه می شود مشتریان خود را ماسک صورت. “وجود دارد هیچ راهی برای پایبندی به 6-ft منظور از فیزیکی, فاصله,” بیانیه ای از سالن خواندن در آن Facebook صفحه.

در ضمن, یک, Anchorage, آلاسکا, بازار آماده بازگشایی دوشنبه با ضد عفونی کننده دست و علامت تشویق مشتریان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله. برخی از کسب و کار در کلرادو اجازه خواهد داشت برای باز کردن درهای خود را در این هفته با اجتماعی فاصله و مایع مورد نیاز در محل.

فرمانداران سراسر کشور به دنبال افزایش تست ظرفیت یک حرکت کارشناسان بهداشت گفت: لازم است برای بهتر ردیابی ویروس را گسترش و با خیال راحت معرفی بازگشایی اقدامات است.

به عنوان برخی از رهبران دولت شروع به سهولت مستند اقدامات این گذشته هفته دیگر تمدید اقامت-در-خانه سفارشات. برخی از فرمانداران در سخت ضربه متحده مانند نیویورک و نیوجرسی را با اشاره به علائم ویروس کند اما هنوز گزارش تعداد قابل توجهی از عفونت های جدید و مرگ و میر.

در روزانه خود را در کنفرانس خبری در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: 367 نفر در کشور در روز شنبه و بستری نرخ و لوله شد پایین. “هنوز هم 1,000 جدید Covid موارد دیروز برای قرار دادن آن در کانون,” او گفت:. “است که به طور معمول خواهد بود خبر بدی. آن است که نه تنها خبر بدی نسبت به جایی که ما بودند.”

اسپانیا در روز یکشنبه اجازه کودکان به ترک خانه های خود پس از شش هفته تحت یکی از دقیقترین مستندات در جهان است.

عکس: فرناندو ویلار/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

حتی بدون یک تصمیم برای نرم کردن محدودیت های بسیاری از ساکنان شهر نیویورک لذت می برد گرمتر زمستان درجه حرارت و آفتاب فراوان در پارک مرکزی بیش از آخر هفته. برخی از abided اجتماعی-فاصله دستورالعمل و ارضا روی صورت, پوشش, در حالی که دیگران نمی.

آخرین Coronavirus

 • دانشگاه جانز هاپکینز آمریکا مورد تصویب 939,000; مرگ و میر در نزدیکی 54,000
 • دانشگاه جانز هاپکینز: ویروس آلوده شده است نزدیک به 2.9 میلیون نفر در سراسر جهان بیش از 202,000 اند:
 • کاخ سفید در مذاکرات به جای بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر

مقامات از اسرائیل به استرالیا و نیز در نظر گرفتن اقدامات لازم برای بازگشایی بخش هایی از زندگی روزمره است.

در چین که در آن شده اند وجود دارد هیچ تازگی اعلام کرد coronavirus مرتبط با مرگ و میر بیش از یک هفته نشانه هایی وجود دارد که این کشور در حال بازگشت به زندگی عادی است. سالمندان دبیرستان در پکن در حال میله میله به سر کلاس های روز شنبه در حالی که دولت اداره پست—که تنظیم ملی خدمات پستی گفت: این کشور روزانه تحویل بسته به حجم بیش از 200 میلیون قطعه “عادی سطح” شبیه به قبل از وقوع.

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: هیچ Covid-19 بيمار در بيمارستان شهر ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده که از یکشنبه.

نخست وزیر بوریس جانسون است به بازگشت به کار در روز دوشنبه پس از دوره نقاهت بعد از علائم است که بستری را برای هفته دولت گفت.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت: فاز از این مستند در صنعت و خدمات و ارتباطات اجتماعی در مراحل آغاز مارس 4, اما او هشدار داد که یک تجدید حیات در عفونت ویروس می تواند نیروی بازگشت از محدودیت.

اسپانیا اجازه کودکان به ترک خانه های خود تحت نظارت بزرگسالان به مدت یک ساعت بین ساعت 9 صبح و 9 p. m. آنها هنوز هم باقی می ماند و باید دور از کودکان دیگر و نمی تواند رفتن به زمین بازی. دولت نزدیک به تکمیل یک برنامه شروع به عقب کامل اقدامات به تدریج نخست وزیر گفت.

دختر سوار روروک مخصوص بچه ها در سویل, اسپانیا. کودکان در اسپانیا باقی می ماند و باید دور از کودکان دیگر و نمی تواند رفتن به زمین بازی.

عکس: Marcelo del Pozo/گتی ایماژ

در اسرائیل که در آن نزدیک به 200 نفر کشته شده اند از Covid-19 بسیاری از فروشگاه ها و سالن های زیبایی بودند مجاز به بازگشایی تحت شرایط است که آنها به دنبال مجموعه ای از coronavirus دستورالعمل.

Coronavirus منابع

 • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
 • آخرین Coronavirus و کسب و کار
 • چگونه برای آماده سازی
 • Covid-19 آزمایش و درمان
 • مرور زندگی خود را
 • یک راهنمای به دولت مستندات
 • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای به آدرس سالانه خود را به قرائت قرآن در شب شنبه ماه رمضان, اما با توجه به همه گیر او نمی بازدید تهران در مصلی مسجد به عنوان مرسوم است.

حسن روحانی رئیس جمهور ایران گفت: این کشور در منطقه را تقسیم به سه منطقه: سفید و زرد و قرمز. اگر یک منطقه دیده می شود هیچ عفونت های جدید و یا مرگ و میر برای حداقل دو هفته از آن خواهد شد به عنوان طبقه بندی شده سفید و مجاز به بلند مستند اقدامات از جمله در سایت های مذهبی, او گفت:.

مقامات عربستان سعودی اعلام کرد بخشی از بلند کردن اجسام از 24 ساعت منع رفت و آمد در یکشنبه حتی اگر پادشاهی ثبت افزایش موارد جدید Covid-19. مقررات منع رفت و آمد در حال حاضر کاهش می یابد به ساعت 5 بعد از ظهر و ساعت 9 صبح به جز در شهر مکه که حساب برای حدود یک چهارم از پادشاهی کل caseload و که در آن تمام روز مستند همچنان به اعمال می شود.

در استرالیا کوئینزلند دولت برتر Annastacia Palaszczuk اعلام کرد که ماندن در خانه و محدودیت را سهولت در شروع ممکن است 2. Queenslanders قادر خواهد بود به ترک خانه های خود را برای برخی از فعالیت های تفریحی.

“این یک تست اجرا کنید برای دیدن آنچه که اثر کاهش محدودیت در مهار Covid-19,” خانم Palaszczuk گفت. “اولین نشانه از یک سنبله ما دریغ نکنید به گیره بازگشت.”

 1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
 2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

نوشتن به Talal انصاری در [email protected] Natasha خان در [email protected] و Felicia شوارتز در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>