آمریکا مرگ و میر از Coronavirus تاپ 10,000

سخت ترین ضربه متحده بریس برای coronavirus عفونت apex, انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون در بیمارستان بستری شده است و داده ها از یک سفر شرکت نشان می دهد که بسیاری از چینی ها را آغاز کرده اند که سفر دوباره. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: آیا الیور/شاتر

آمریکا مرگ و میر از این کروناویروس جدید پیشی گرفته 10,000 در آغاز هفته که مقامات پیش بینی می شود امریکا سخت ترین و در عین حال در جهانی همه گیر.

این نقطه عطف در گزارش مرگ و میر در ایالات متحده در آمد که در برخی از کشورهای آسیایی آماده برای افزایش عفونت های جدید و کشورهای اروپایی نشان میدهد که محدودیت کمک شد به سرعت گسترش این بیماری وجود دارد.

تایید عفونت در ایالات متحده بود و در بیش از 347,000 دوشنبه با مرگ و میر در 10,335 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. جراح عمومی جروم آدامز گفت: در این هفته خواهد بود “سخت ترین و غم انگیزترین هفته از اکثر آمریکایی ها زندگی می کند.”

عفونت در برخی از بدترین ضربه شهرهای آمریکا از جمله نیویورک و دیترویت و نیواورلئان, انتظار می رود به اوج در روزهای آینده مدل های جدید پیشنهاد شده است.

آخرین Coronavirus

 • دانشگاه جانز هاپکینز: ایالات متحده عفونت افزایش به بیش از 337,000; مرگ و میر نزدیک 10,000
 • حداقل یک چهارم از اقتصاد ایالات متحده است به طور ناگهانی رفته بیکار در میان بیماری همه گیر کوروناویروس
 • اولی را می بیند نشانه هایی از بهبود در چین
 • کسب و کار نظرسنجی ها نشان می دهد در اروپا محدودیت های سفت در جنبش و تعامل اجتماعی باید آمار ارائه دهندگان خدمات و تولید کنندگان تا حدودی کمتر

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: تعداد مرگ و میر روزانه از Covid-19 pneumonialike بیماری ناشی از این ویروس شده اند “به طور موثر تخت” در دولت خود را برای دو روز گذشته نشان می دهد دقیق اجتماعی-فاصله اقدامات ثابت کرده اند موثر است. تعداد روزانه بستری شدن در بیمارستان لوله و مردم در بخش های مراقبت ويژه است همچنین پایین.

بیش از 130,000 ایالت نیویورک ساکنان آزمایش مثبت برای این ویروس و 4,758 اند: او گفت:.

“در حالی که هیچ یک از این خبر خوب این است که ممکن است مسطح منحنی بهتر است را افزایش می دهد که ما دیده ایم” آقای کومو گفت.

اما فرماندار هشدار داد که ممکن است دولت ها بحران می تواند plateauing در سطح بالا است که هنوز هم بیش از حد دشوار است برای سیستم مراقبت های بهداشتی برای مدیریت. او دستور داد غیر ضروری کسب و کار و مدارس بسته باقی می ماند از طریق آوریل 29 افزایش یافته است و دولت موظف جریمه برای نقض اجتماعی فاصله گرفتن قوانین از $500 به $1,000.

“این دشمن است که ما دست کم گرفت پس از یک روز ما پرداخت قیمت از صمیم قلب” آقای کومو گفت.

شهرستانها و کشورهای دیگر نیز ramped تا اقدامات حفاظتی. 9 p. m. مقررات منع رفت و آمد در بوستون خواهد اثر را دوشنبه شب در حالی که پست های بازرسی باز در امتداد تگزاس و لوئیزیانا مرز پنج شنبه برای نظارت بر مسافران آینده به تگزاس.

مقامات بهداشت گفت: تعداد موارد جدید خواهد شروع به ایجاد ثبات اگر مردم به دنبال دولت دستور به ماندن در خانه.

پیش از این انتظار می رود افزایش در بیماران مقامات در سراسر ایالات متحده کار کرده اند و برای افزایش ظرفیت بیمارستان—تبدیل عرصه به طور موقت بوده و به دنبال بازگشایی shut-down بيمارستان. آنها همچنین به دنبال پر کردن شکاف بسیار مورد نیاز تجهیزات پزشکی; کالیفرنیا و واشنگتن و اورگان باید گفت آنها خواهد وام هواکش به کشورهای دیگر.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D. n. y.) به خواست کاخ سفید برای تعیین تزار به نظارت پزشکی-تجهیزات تولید و توزیع. در تماس با کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع یکشنبه شب آقای شومر پیشنهاد تزار باید با تجربه و ارشد نظامی رسمی و ارائه یک لیست از نام به صورت بالقوه منصوب.

این لیست شامل ژنرال پل سلبا نایب رئیس سابق ستاد مشترک ارتش و سابق حمل و نقل فرمان فرمانده; Adm. شنی Winnefelt نایب رئیس سابق ستاد مشترک کار می کرد که از نزدیک با سازمان مدیریت اضطراری فدرال و گارد ملی و میلر ، علامت Harnitchek مدیر سابق دفاع آژانس حمل و نقل و معاون سابق مدیر تدارکات با ستاد مشترک.

کاخ سفید گفت: آقای مرغزار تا به حال بسیاری از تماس های تلفنی با اعضای کنگره از جمله با آقای شومر اما نمی خواهد در نظر بیشتر در چه سخنگوی کاخ سفید هوگان Gidley مشخص در یک ایمیل به مکالمات خصوصی.

در سطح جهان بیش از 1.29 میلیون نفر آلوده شده اند توسط coronavirus در 183 کشور و منطقه که از روز شنبه با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. در مجموع 70,798 که مردم از Covid-19.

سخت مهار اقدامات به نظر می رسد به کمک به جلوگیری از گسترش در اروپا و کشور بدترین ضربه.

در ایتالیا و اسپانیا میزان عفونت است آهسته با تعداد موارد تایید شده افزایش کمتر از 5% از روز قبل در هر دو کشور. آنها در حال حاضر ضبط روزانه کمتر مرگ و میر ناشی از آنها در بیش از یک هفته است.

در فرانسه خالص افزایش در تعداد زیادی از مردم در حمایت از زندگی در بیمارستان ها—اندازه گیری مقامات استفاده کنید تا مطمئن شوید که بیمارستان نمی شوند اشباع—کاهش یافت و به 94 روز دوشنبه در ادامه روند نزولی اخیر روز.

یک پرستار به خارج از بروکلین بیمارستان مرکز اورژانس در روز یکشنبه.

عکس: کتی Willens/آسوشیتد پرس

سهام بسیج روز دوشنبه در کسانی که نشانه های اولیه که مستندات ممکن است کمک کند این ویروس را گسترش.

در همین حال کشورهای در آسیا است که باید اجتناب شود محدودیت های سخت بر فعالیت های در حال حاضر سفت کنترل پس از عفونت های جدید و سهل انگاری در رعایت داوطلبانه محدودیت تهدید موفقیت خود را در چک کردن coronavirus.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد گفت: او را اعلام اضطراری در توکیو و اوزاکا مناطق در روز سه شنبه توانمندسازی مقامات محلی به منظور ساکنان به ماندن در خانه و مدارس و امکانات از قبیل سینما و استادیوم.

همانطور که از دوشنبه, ژاپن, گزارش 3,654 موارد از coronavirus با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز با 85 مرگ و میر. توکیو دیدم دو روز متوالی بیش از 100 مورد جدید از یکشنبه آوردن آن تعداد موارد تایید شده به بیش از 1 ، 000 با توجه به آمار دولت.

سنگاپور گزارش 120 مورد جدید در روز یکشنبه, بالاترین مجموع روزانه و در عین حال و به دستور یک مستند از دو کارگران خارجی’ خوابگاه به عنوان عفونت رسید در دو امکانات آن خانه نزدیک به 20 ، 000 کارگران است. شهر-دولت بسته شده بود ترین محل نقل مکان کرد و در مدرسه درس های آنلاین برای تمام دانش آموزان برای یک ماه از شروع این هفته است.

کره جنوبی به عنوان یک مدل از مهار سرایت با گسترده آزمایش گزارش شده کمتر از 50 عفونت های جدید دوشنبه, کمترین روزانه شمارش از اواخر فوریه. حتی پس از این کشور تمدید اجتماعی-دورى قوانین مارس 19.

 1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
 2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش 39 عفونت های جدید دوشنبه, تقریبا همه از آن بودند در میان افرادی که به تازگی از سفر خارج از کشور.

ایران رهبری مبارزه به تعادل عمومی-بهداشت نگرانی با نگرانی در مورد آن تحریم-اقتصاد کتک می گوید این اجازه خواهد داد که کم ریسک فعالیت های اقتصادی را به از سرگیری یکشنبه آینده به عنوان آن را به دنبال 5 میلیارد دلار وام از صندوق بین المللی پول برای مبارزه با این بیماری همه گیر. سخنگوی وزارت امور خارجه عباس موسوی گفت: این آمریکا است که تحریم های تحمیل شده بر ایران نباید سعی کنید برای جلوگیری از وام.

دولت ها در سراسر جهان صادر کرده اند متفاوت مستند محدودیت های حاوی ویروس را از جمله درخواست های مردم برای جلوگیری از فرار شهرستانها برای خانه های تعطیلات در جوامع کوچکتر با محدود تجهیزات پزشکی.

روز یکشنبه با اسکاتلند افسر ارشد پزشکی, کاترین Calderwood, استعفا از پست خود پس از عکس را به او نشان دادم ايميل مشاوره خود را با مراجعه به او را خانه دوم در یک شهر ساحلی. او گفت که او “عمیقا متاسف” برای اقدامات او.

نخست وزیر بوریس Johnsonremained تحت نظارت در لندن یک بیمارستان پس از تحت آزمایش سه شنبه 10 روز پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

آقای جانسون بود و بستری در بیمارستان در شب یکشنبه یک سخنگوی دولت گفت. با وجود بیماری که او را در انزوا برای بیش از 10 روز آقای جانسون ادامه کار از بیمارستان ها گفت: دریافت جلسات و تماس با اعضای تیم خود را.

در همین حال مقامات لغو انگلیسی, مسابقات گلف باز میله میله را در ماه جولای برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم است.

بیشتر در Coronavirus

 • مغلوب ساختن پیشی جستن هل استفاده گسترده تر از هیدروکسی کلروکین
 • کشورهای آسیایی را مجبور به تشدید محدودیت
 • انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون در بیمارستان بستری
 • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
 • چگونه برای آماده سازی
 • یک راهنمای به دولت مستندات
 • زنده به روز رسانی: بیماری همه گیر کوروناویروس
 • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

نوشتن به جنیفر Calfas در [email protected], چونگ پینگ در کوه [email protected] و نیک Kostov در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>