ایالات متحده Coronavirus عفونت افزایش موارد خارج از چین منتقل 10,000

ایتالیا روز سه شنبه گزارش داد حدود 20 درصد افزایش در موارد جدید به مجموع 2,036 فتح کرد گرفته شد تا کنون بیشترین تعداد در اروپا و مرگ و میر افزایش به 52.

عکس: ایسنا/زوما پرس

دولت گرجستان گزارش داد که دو coronavirus بیماران هل دادن تعداد افراد آلوده در ایالات متحده به 105 به عنوان تعداد موارد تایید شده در خارج از سرزمین اصلی چین عبور 10,000.

یکی از دو پستهایی که اعضای همان آتلانتا-منطقه خانواده اخیرا به ایتالیا و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه شب. آنها نشان داده اند که فقط علائم خفیف هستند و جدا شده در خانه با اقوام دیگر در حالی که تماس با ردیابی انجام شده است, با توجه به بیانیه.

آخرین Coronavirus

 • تعداد موارد تایید شده از عفونت در خارج از سرزمین اصلی چین می گذرد 10,000
 • کره جنوبی گزارش 851 موارد جدید آوردن مجموع به 5,186; 31 مرده
 • چین تلفات 31 به 2,943; جدید تایید عفونت در 125
 • ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه گرجستان, گزارش دو عفونت موارد عفونت سراسر کشور تعداد 105 به استثنای عودت کننده گان از ژاپن و ایتالیا
 • دانشگاه جانز هاپکینز می گوید coronavirus آلوده 90,926 مردم از اواخر سال 2019 و 53 درصد از این بیماران بهبود
 • دانشگاه جانز هاپکینز: در مجموع 3,117 coronavirus بیماران فوت کرده اند

بیش از 50 نفر تشخیص داده شده است با رمان کروناویروس در آمریکا به استثنای آن دسته از عودت از چین و ژاپن است. بیش از روز گذشته موارد جدیدی نیز گزارش شده است آمریکا دیگر. شش نفر کشته شده اند در ایالات متحده پس از عقد قرارداد Covid-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس.

در چین coronavirus کشته و بیشتر از 31 نفر آوردن تلفات به 2,943. اما این کشور گزارش داد فقط 125 جدید تایید عفونت کمترین تعداد از سراسر کشور به روز رسانی روزانه شروع Jan. 21. بسیاری از آخرین تلفات در هوبئی استان, کانون بیماری همه گیر.

با این ویروس در حال حاضر گسترش سریع تر خارج از چین از درون مقامات محلی در شرق استان ژجیانگ گزارش شده است که همه از آن هفت مورد جدید شدند افراد به تازگی از شمال ایتالیا.

ایتالیا روز سه شنبه گزارش داد حدود 20 درصد افزایش در موارد جدید به مجموع 2,036 فتح کرد گرفته شد تا کنون بیشترین تعداد در اروپا و مرگ و میر افزایش به 52.

کره جنوبی—بدترین-آمار کشور در خارج از چین—گزارش یکی دیگر از افزایش عفونت در روز سه شنبه. بسیاری از 851 موارد جدید در جنوب شهر Daegu که در آن شیوع مراکز در پنهان megachurch. موارد تایید شده در کره جنوبی در حال حاضر تعداد 5,186 با 31 مرگ و میر.

فقط دو هفته پیش وجود دارد کمتر از 50 تایید عفونت وجود دارد. رئیس جمهور ماه Jae-در روز سه شنبه گفت: این بیماری همه گیر بحرانی رسیده است فاز و کشور را آغاز کرده است یک “جنگ” علیه Covid-19. او گفت که دولت در نظر دارد به صرف 30 تریلیون وون (25 میلیارد دلار) در ویروس پاسخ و تشریح وضعیت اقتصادی به عنوان قبر.

در سطح جهانی coronavirus آلوده 90,926 مردم پس از آن برای اولین بار شناسایی شده در مرکز چینی ها در شهر ووهان در اواخر سال 2019 اما 53 درصد از آنها بهبود, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در مجموع 3,117 coronavirus بیماران فوت کرده اند.

روز سه شنبه بانک مرکزی استرالیا اول شد بانک مرکزی در یک اقتصاد توسعه یافته برای کاهش نرخ بهره در پاسخ به فشارهای اقتصادی ناشی از کوروناویروس بیماری همه گیر. این کاهش نرخ بهره توسط یک چهارم از یک درصد به پایین ترین رکورد 0.5%.

بیش از یک سوم از استرالیا-صادرات به چین که در آن کاهش شدید در فعالیت های اقتصادی و snarled تدارکات شبکه های در حال صدمه زدن به تقاضا برای کالاها و مواد خام است.

چند شرکت چند ملیتی هشدار داد مالی بازدید از coronavirus. پردازنده پرداخت ویزا , Inc. مقصر کاهش شدید در هزینه های سفر برای قطع آن در سه ماهه اول پیش بینی درآمد و گفت: “روند رو به وخامت است و نه کف نشده است.” هتل هایت Corp. خود کناره 2020 چشم انداز مالی و گفت: این انتظار کاهش سفر به صدمه زدن به فروش.

به عنوان عفونت نرخ بهره در چین کاهش, کسب و کار وجود دارد و به تدریج با از سرگیری فعالیت بیشتر. Apple Inc.’s اصلی آیفون همگذار Foxconn تکنولوژی و گروه, گفت که انتظار دارد تعدادی از کارگران در آن گیاهان در سرزمین اصلی چین برای بازگشت به سطح عادی و طبیعی تا پایان مارس اگر این بیماری همه گیر نیست و بدتر.

مربوط تصویری

رئیس جمهور تهمت, معاون رئیس جمهور, پنس و مقامات بهداشت برگزار شد در یک کنفرانس خبری در روز شنبه پس از واشنگتن مقامات بهداشتی گزارش دادند این کشور برای اولین بار coronavirus مرگ است. عکس: کارولین Kaster/AP Photo

ادامه مطلب

 • ایالات متحده Coronavirus زخمی به شش عنوان ویروس گسترش جهان
 • ایران بسیج 300,000 مردم و فرستادن هواپیماهای بدون سرنشین و توپ آب برای توقف گسترش Coronavirus
 • رهبر مرموز در کلیسا در مرکز کره جنوبی ویروس اپیدمی معذرت خواهی
 • ترس و اضطراب و احساس گناه: روانی تلفات و چین Coronavirus جنگ
 • مدرسه سفر به ایتالیا است که در پشت رود آیلند موارد
 • چگونه به آماده شدن برای Coronavirus
 • آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس

نوشتن به جینگ یانگ در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de