کارگران شهرستان پاشش مواد ضد عفونی کننده در نیس, فرانسه.

عکس: والری hache/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

جدید عفونت کروناویروس در آمریکا افزایش یافت و به بیش از 80 ، 000 پنج شنبه, سرعت بسته شدن در ایتالیا و چین به عنوان سخت ترین آمار کشور به عنوان اقتصادی از سراسر جهان همه گیر پرورش داده سر خود را با یک شماره ثبت از آمریکایی ها درخواست برای مزایای بیکاری در هفته گذشته.

چین روز پنجشنبه گفت: آن را به نزدیک مرزهای خود را به تقریبا همه خارجی ها و به شدت بریده بریده پروازهای بین المللی در تلاش برای جلوگیری از سرگیری سریع-پخش coronavirus از خارج از کشور.

نزدیک پتو محدودیت های بین المللی در سفر به چین آمده پس از ماه که در آن پکن ابراز مخالفت خود را با مشابه محدودیت های اعمال شده توسط کشورهای دیگر در سفر از چین که در آن همه گیر برای اولین بار منفجر شد.

آخرین Coronavirus

  • عفونت فراتر از 500.000 در سطح جهان; بیش از 23000 فوت کرده اند.
  • عفونت در ایالات متحده بالا 80,000, از جمله بیش از 1 ، 000 مرگ و میر.
  • یک رکورد 3.3 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته.
  • چین را نزدیک مرزهای خود را به تقریبا همه خارجی ها.

اما به عفونت شده اند به سرعت در حال افزایش در آمریکا و اروپا و بسیاری از کشورها در آسیا در حال تجربه upticks در اصطلاح وارداتی عفونت در میان افرادی که به تازگی از سفر به آمریکا و دیگر نقاط جهان. وجود دارد بیش از 523,000 موارد در سراسر جهان روز شنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

موارد در ایتالیا و مرکز جهانی همه گیر بحران رز به 80,589 آینده نزدیک به بیش از چین 81,782. اما ایالات متحده نزدیک است با تایید عفونت شکوه 80,000, از جمله بیش از 1100 مرگ و میر.

یک فرد را به اتاق اورژانس در المهرست بیمارستان در کوئینز نیویورک.

عکس: جاستین لین/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

بیمارستان ها در نقاط داغ از جمله نیویورک و سیاتل گذشت یک نقطه اوج به عنوان یک خروش بی امان در مورد برخی از نیروهای به حرکت بیماران به مناطق امکانات منحرف آمبولانس ها و فروشگاه بدن در یخچال کامیون.

نیویورک تولید کنندگان مشغول به کار بودند به تولید سپر چهره های بیمارستان, لباس و دیگر تجهیزات ضروری در حالی که مقامات به دنبال تامین دلیل کمبود منابع: نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و گفت: این بیمارستان به اندازه کافی تجهیزات حفاظت فردی برای آینده است.

با بیش از 37,000 تایید عفونت نیویورک حدود نیمی از ایالات متحده تمام موارد و ده ها هزار نفر بیشتر از هر دولت دیگر. آقای کومو گفت: 385 نفر کشته شده اند اضافه کرد که او انتظار دارد که تعداد به صعود.

به عنوان مقامات دولتی تصویب یک درهم آمیخته از قوانین برای جلوگیری از گسترش این ویروس در شهرستانها باید به دنبال راه هایی برای کاهش ازدحام در پارک مسیرهای پیاده روی و فضاهای باز. در شیکاگو مقامات بسته در شهرستان لیک فرانت دنباله و سواحل شنبه در حالی که اداره پلیس نیویورک بسیج برای سرکوب اجتماعی.

مربوط تصویری

تاریخی 2 تریلیون دلار نجات بیل حرکت می کند به خانه coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده در صدر 1,000 و این ویروس طول می کشد خاموش در کشورهای فقیر. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Alex Edelman/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

برای کمک به دولت و مقامات محلی تصمیم می گیرید که آیا برای تقویت و یا استراحت اجتماعی فاصله اقدامات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به برنامه ریزی برای صدور دستورالعمل طبقه بندی استان ها در سراسر کشور به عنوان در معرض خطر متوسط خطر و یا کم خطر است.

اقتصاد در حال زور زدن زیر وزن این بیماری همه گیر به عنوان کارفرمایان در اخراج کارگران و مقامات دولتی به منظور کسب و کارهای غیر ضروری را ببندید. یک رکورد 3.28 میلیون کارگران ایالات متحده کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به مراتب بیش از رکورد قبلی از 695,000 مجموعه در اکتبر سال 1982.

کنگره با هدف به خانواده ها و کسب و کار مالی سپر در برابر بدترین خرید اینترنتی با بزرگترین بسته محرک اقتصادی در حافظه اخیر است. خانه است که انتظار می رود به در نظر گرفتن این قانون در حال حاضر مورد تایید سنا در روز جمعه. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin نشان داد که دولت را به سهام در شرکت هواپیمایی حامل در ازای میلیاردها مستقیم کمک های مالی به این شرکت به عنوان بخشی از بسته محرک به گفته افراد آشنا با این موضوع.

سهام ایالات متحده افزایش یافت پنج شنبه به عنوان سرمایه گذار خوش بینی بیش از بسته محرک اقتصادی به نظر می رسد بیشتر از بد, شغل داده است.

افزایش تعداد مورد در سطح جهانی به رهبری, مقامات دولتی به گسترش در سراسر کشور مستندات و به صدا هشدار به افرادی که در ادامه به سفر و یا جمع با وجود اقامت در خانه سفارشات و بسته شدن از رستوران ها و مکانهای دیگر.

یک مرد سوار در نزدیکی در ورودی به یک جامعه مسکونی در پکن.

عکس: گرگ بیکر/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

شروع شنبه مقامات چینی را تعلیق برای ورود خارجی ها در حال حاضر برگزاری منظم ویزا و اجازه اقامت و توقف یک نوار ویزا-سفر رایگان و حمل و نقل برنامه های, با توجه به بیانیه مشترک صادر شده در اواخر روز پنجشنبه توسط چین وزارت امور خارجه و ملی خود اداره مهاجرت.

استثنا خواهد بود ساخته شده برای دیپلمات های خارجی و خدمه حمل و نقل بین المللی, در میان دیگران ، خارجی ها به دنبال ورود به تجارت خاص علوم انسانی و مقاصد همچنین می توانید درخواست برای ویزای آن را گفت.

“تعلیق یک اقدام موقت است که چین مجبور است به را در نور از وقوع وضعیت و شیوه های دیگر کشورها” بیانیه ای گفت:.

چینی دیپلمات حال برپا هماهنگ کمپین اصرار دولت های دیگر به محدود کردن سفر به چین گفت: این قبیل اقدامات شدند از خط با سازمان بهداشت جهانی راهنمایی. شکایت خود را در, نرم, اما به همه گیر در زمان برگزاری در سراسر جهان به دلیل کاهش عفونت های جدید در چین ارائه پکن با شبح موج دوم سرایت آورده مسافران است.

مربوط به پوشش

  • Coronavirus برگ های مسن آمریکایی ها قطع
  • بیمارستان ظرفیت عبور نقطه اوج در ایالات متحده Coronavirus نقاط داغ
  • اروپا مردد اقتصادی عراق برای مبارزه با کروناویروس به عنوان ایالات متحده بحث همچنان ادامه دارد
  • کروناویروس و جدید محل کار: حقوق ، مسئولیت های خود
  • جدید کروناویروس آزمون تلاش می کند به کاهش خطر برای سلامت کارگران با اجازه دادن به بیماران سواب خودشان

در یک جداگانه اعلام چین عمران-حمل و نقل هوایی تنظیم کننده گفت: این امر کلاه فراوانی بین المللی مسافر در مسیرهای داخل و خارج از کشور شروع یکشنبه. خطوط هوایی خارجی می تواند به حفظ یک هفتگی در مسیر خود به چین و شرکت های هواپیمایی می توانید نگه داشتن یک مجله هفتگی مسیر به هر یک از کشورهایی که به آنها ارائه پروازهای مسافری داخلی اداره حمل و نقل هوایی چین گفت.

CAAC گفت: از آن می تواند بیشتر و سفارش خطوط هوایی به بریده بریده پرواز بسته به موقعیت و گفت: شرکت های هواپیمایی به ارائه برنامه های پرواز برای پیشبرد تصویب.

چین در هفته های اخیر گزارش یک چشم انداز مثبت در عفونت کروناویروس در میان مردم ورود از خارج از کشور در کنار پایدار کاهش در تعداد جدید در داخل کشور مقاربتی. مقامات بهداشت وارد شده و هیچ محلی جدید عفونت در روز سه شنبه و چهارشنبه در مقایسه با 114 جدید وارداتی موارد بیش از آن دو روز است.

در کره جنوبی نیز که شاهد یک پرش های اخیر در عفونت های جدید بسیاری در میان مسافران نخست وزیر چانگ Sye-kyun هشدار داد که کسانی که موفق به دنبال اجباری قرنطينه مورد نیاز برای مسافران از اروپا و آمریکا خواهد بود به گزارش مقامات در حالی که خارجی ها که دست انداختن قوانین را اخراج شود.

کشور گزارش 104 موارد جدید پنج شنبه, آوردن مجموع عفونت به 9,241.

لبنان گسترش آن در سراسر کشور مستند به مارس 12 و اعمال گسترده جدید شبانه در سراسر کشور حکومت نظامی. و در اروپا, که در آن عفونت در ادامه به افزایش اسپانیا گفت: این امر خود به گسترش مستند توسط 15 روز دیگر نیز به مارس 12.

عفونت افزایش یافته است 10 برابر در اسپانیا در طول این مستند به 56,197. اسپانیا و مرگ و میر از این بیماری پیشی گرفتن چین در روز چهارشنبه و در حال حاضر در 4,145. فقط ایتالیا بالاتر از تلفات این ویروس با 8,215 مرگ و میر.

بیش از 23,600 مردم درگذشت جهان پس از ابتلا به ذات الریه-باعث ویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. حدود یک چهارم از افراد بیمار بهبود یافته اند.

بانک مرکزی اروپا با ارسال یک سیگنال قوی برای سرمایه گذاران است که آن را به شدت حمایت ایتالیا و دیگر مدیون کشورهای منطقه یورو است که در حال مبارزه با کروناویروس با شروع خریدهای زیر €750 میلیارد دلار خرید اوراق قرضه برنامه و بیان کرد که نمی توان آن را محدود زودتر محدودیت در آن اوراق قرضه بخرد.

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه یک به روز رسانی در روزهای یکشنبه. ثبت نام در اینجا.

گسترش جهانی
محل دستور داد بر اساس تاریخ از اولین گزارش, عفونت است.
تجمعی روزانه گزارش شده عفونت
*کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن
توجه داشته باشید: اطلاعات آغاز می شود که دانشگاه جانز هاپکینز و کسی که شروع به انتشار روزانه جهانی مورد اعداد. چین اولین گزارش پنومونی خوشه در ووهان در اوایل ماه دسامبر 2019.
منابع: Johns Hopkins Center for Systems علوم و مهندسی, لانست, آسوشیتد پرس,

نوشتن به جنیفر Calfas در Jennifer.Calfas@wsj.com چون هان وانگ در chunhan.wong@wsj.com و Talal انصاری در Talal.Ansari@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im