داده های ماهواره ای از ناسا نشان می دهد کاهش قابل توجهی در آلودگی هوا بیش از چین پس از بخش های بزرگی از این کشور تعطیل شد, به دلیل coronavirus.

چین گزارش داد افزایش coronavirus عفونت های وارداتی از خارج از کشور به عنوان تعدادی از موارد در ایالات متحده در صدر 1,000 برجسته چالش های مقامات صورت حاوی یک بیماری همه گیر به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است.

این ویروس اخلال در کسب و کار و ترغیب دولت ها به عمل برای جبران تاثیر اقتصادی آن. بانک مرکزی انگلیس کاهش نرخ بهره کلیدی خود را با نیم درصد صبح روز چهارشنبه مطابق با یک برش در هفته گذشته توسط بانک فدرال رزرو ایالات متحده.

ردیابی ایالات متحده موارد جدید کروناویروس
مقامات از نزدیک پیگیری تایید موارد مثبت این ویروس در امریکا است.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی
Elbert وانگ, Vivien Ngo و دیلن Moriarty/وال استریت ژورنال

وال استریت ژورنال گزارش داد اوایل روز سه شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت احتمال گسترش مارس 15 مالیاتی-تشکیل پرونده مهلت در حالی که سازمان به تعویق افتاد Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره به مدت شش ماه. نیویورک بسته شدن مدارس و محدود کردن تجمعات عمومی در سه مایل مربع در منطقه مهار در شهر نیویورک و حومه جدید راشل. ایتالیا اعمال شده در سراسر کشور شده است.

آخرین Coronavirus

  • دانشگاه جانز هاپکینز: تعداد متحده عفونت موارد صدر 1,000
  • دانشگاه جانز هاپکینز: تایید جهانی عفونت رسیدن به 119,476 در 118 کشور و مناطق; مرگ و میر بیش از 4200
  • چین: 24 عفونت های جدید 10 از آنها وارداتی
  • کره جنوبی: 242 موارد جدید; آوردن مجموع به 7,755.
  • ژاپن: 54 عفونت های جدید; کل افزایش می یابد به 568
  • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد شد به احتمال زیاد در مارس 15 مالیاتی-تشکیل پرونده مهلت

ایالات متحده آتی سهام آسیا شاخص های اصلی و خزانه داری بازده همه سر پایین چهارشنبه با اشاره به شک و تردید در مورد دولت توانایی برای دریافت یک دسته در آسیب های اقتصادی.

مورد تأیید رسیده 119,476 شنبه در 118 کشور و منطقه اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد. بیش از 4200 نفر کشته شده اند.

مسافران در نیویورک 34th Street-هرالد ایستگاه مترو میدان.

عکس: مارکوس سانتوس/زوما پرس

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش 24 عفونت های جدید 10 از آنها وارد شده است. از شش وارداتی موارد در پکن پنج نفر از ایتالیا و دیگر از ایالات متحده در زمان شمارش تعداد کل وارداتی موارد در چین به 79 به عنوان یک بیماری همه گیر است که به نظر می رسد برای اولین بار در چین تکامل می یابد و از طریق اروپا و آمریکا

چین همه اما اعلام پیروزی بر بیماری پس از بیش از 3,100 مرگ و میر به عنوان تعداد موارد جدید به شدت کاهش یافته است. هنوز هم این جنبش صدها میلیون نفر از مردم باقی مانده است محدود شده است.

تعداد موارد در ایالات متحده رسیده 1,025 سه شنبه شب با عفونت های بالا و پایین و شرق و غرب سواحل و گسترش در غرب با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

گسترش جهانی
محل دستور داد بر اساس تاریخ از اولین گزارش, عفونت است.
تجمعی روزانه گزارش شده عفونت
به روز شده در مارس 10, 2020 6:30 p. m. ET

*کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن
توجه داشته باشید: اطلاعات آغاز می شود که دانشگاه جانز هاپکینز و کسی که شروع به انتشار روزانه جهانی مورد اعداد. چین اولین گزارش پنومونی خوشه در ووهان در اوایل ماه دسامبر 2019.
منابع: Johns Hopkins Center for Systems علوم و مهندسی, لانست, آسوشیتد پرس,
Vivien Ngo/وال استریت ژورنال

در هنگ کنگ بخش عمده ای از موارد جدید درگیر از اعضای گروه تور که در بازگشت از مصر و هند است. کارشناسان پزشکی نگرانی که گزارش در برخی از کشورها را منعکس نمی کند تعداد واقعی موارد شاید به دلیل محدود تست ظرفیت گفت: David هوی استاد تنفسی پزشکی در دانشگاه چینی هنگ کنگ.

“تعداد موارد صادر شده توسط این کشورها بهتر است اول از خود caseloads,” دکتر گفت: هوی.

بیشتر در Coronavirus

  • آمریکا مراحل مبارزه با کروناویروس
  • کروناویروس در برابر اقتصاد جهانی با سختی بازیابی
  • چگونه چین کاهش Coronavirus: مستندات نظارت مجریان
  • زنده به روز رسانی: ویروس ها و کسب و کار

هنگ کنگ وزارت بهداشت خواسته است تا ساکنان برای جلوگیری از غیر ضروری سفر.

ژاپن تایید 54 عفونت های جدید چهارشنبه دوم آن-بزرگترین افزایش روزانه تا کنون در نظر گرفتن این کشور در مجموع به 568. کره جنوبی انتهایی تنها چین و ایتالیا و ایران در موارد گزارش شده 242 بیشتر در یکشنبه آوردن مجموع به 7,755.

اندونزی روز چهارشنبه گزارش خود را برای اولین بار coronavirus مرتبط با مرگ است. بيمار 53 ساله تبعه خارجی که وارد یک بیمارستان در سلامت فقیر با شرایط از جمله دیابت سخنگوی دولت Achmad Yurianto گفت: بدون آشکار زن ملیت. جنوب شرقی آسیا کشور به 27 مورد تأیید.

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به ناتاشا خان در natasha.khan@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im