یک فرد گرفته شده بر روی یک برانکارد به ایالات یادبود مرکز پزشکی پس از رفتن را از طریق آزمایش برای Covid-19 روز شنبه در هوستون.

عکس: David J. فیلیپ/آسوشیتد پرس

ایالات متحده تایید موارد جدید کروناویروس پیشی گرفته 10,000 پنجشنبه به عنوان کشور اجرا شدید اجتماعی-فاصله اقدامات و ایالات متحده به دنبال هواکش و بیشتر تخت بیمارستان برای درمان بالقوه هجوم بیماران.

موارد شروع به پریدن کرد در ایالات نیویورک و نیوجرسی و مریلند و مقامات به شهروندان هشدار داد آماده شدن برای یک دوره طولانی از عدم قطعیت است.

آمریکا را تشدید کرده پاسخ آن در روزهای اخیر در حال حرکت بیشتر به تشدید محدودیت های مسافرتی از جمله برنامه های خود را در شمال مرز با کانادا به ترافیک غیر ضروری. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنین قصد دارد به طور فزاینده ای بر اجتماعی فاصله به عنوان روش اولیه شامل coronavirus یک تغییر به دور از تمرکز اخیر خود در شتاب گسترده تست به عنوان یک مهار ابزار به گفته مقامات.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: او کارگردانی غذا و دارو برای از بین بردن نوار قرمز به سرعت توسعه روش های درمانی برای کمک به بیماران مبتلا به کوروناویروس.

در روز پنج شنبه وجود دارد بیش از 10,755 عفونت در آمریکا و 154 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

تعداد تایید coronavirus موارد در سراسر جهان گذشت 229,000 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. افزایش سریع نشان دهنده چگونه مردم در بسیاری از کشورها ناخواسته انتقال ویروس قبل از دولت ها درک مقیاس مشکل.

آخرین Coronavirus

 • ایالات متحده هفتگی مدعیان پرش از 70000 به 281,000 بالاتر از حد انتظار
 • جهانی تعداد تایید coronavirus عفونت عبور 229,000
 • چین رکورد 34 وارداتی موارد ویروس
 • در اروپا به طور کلی مرگ و میر در حدود 4,000
 • سازمان ملل در محل قرار داده اضافی محدودیت های مسافرتی برای محدود کردن این ویروس را گسترش
 • بیمارستانهای آمریکایی در صورت کمبود ماسک, لباس و سایر تجهیزات
 • کاخ سفید به استناد دفاع تولید عمل می کنند که نیاز به و incentivizes کسب و کار برای تولید کالا به دفاع ملی

به عنوان اروپا شروع به گرفتگی آسیا به عنوان کانون ویروس ایتالیا مرگ و میر است در آستانه فراتر از چین که در آن شیوع آغاز شد. تعداد مرگ و میر در ایتالیا رو به افزایش بوده است در حدود 20 درصد, روزانه, رسیدن به 2,978 روز چهارشنبه در مقایسه با 3,130 در چین است. چین در گزارش جدید داخلی coronavirus عفونت برای اولین بار پس از وقوع ظاهر.

در آمریکا دولت های ایالتی و محلی در نظر گرفتن در کار تست برای coronavirus شده اند به سرعت غرق شده است. آهسته با کمبود تجهیزات و تلاش برای نگه داشتن سرعت برخی از ایالت ها و استان ها در حال عقب با استفاده از منابع محدود خود را به آزمون تنها ترین آسیب پذیر است. رهبران در حال تقلا برای پوشش coronavirus-هزینه های مربوط کشیدن از ذخایر خود را و آماده شدن برای شیب درآمد مالیاتی کاهش می یابد به عنوان رستوران و گردشگری دیگر کم.

تولید کنندگان شد و با عجله این هفته به پزشکی تولید هواکش استفاده می شود برای به طور جدی بیمار coronavirus بیماران.

“هر دولت برای خرید هواکش” گفت: رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو که دولت دارای بیشترین عفونت های دیگر در ایالات متحده “ما برای خرید هواکش.”

تعداد موارد تایید شده در ایالت نیویورک نزدیک به دو برابر و به 4,152 پنج شنبه به عنوان دولت انجام 8,000 آزمون شبه فرماندار گفت.

رئیس جمهور تهمت نشانه به قانون تسکین لایحه ای برای کمک به خانواده ها و کارگران, دیترویت, خودرو سازان به توقف کار در گیاهان خود را در آمریکا و فدرال رزرو اعلام جدید اعطای تسهیلات به امید کاهش آشفتگی بازار: وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: جلب Angerer/گتی ایماژ

آقای کومو گفت: دولت با تمرکز بر افزایش ظرفیت بیمارستان و پیدا کردن جدید تخت بیمارستان. در روز پنج شنبه او مورد نیاز کسب و کار به فقط 25 درصد از کارکنان در دفتر کار سفت کردن 50% دستور او ساخته شده یک روز قبل از, و لغو پرداخت وام مسکن برای کسانی که در مواجهه با مشکلات مالی برای 90 روز.

در مریلند که در گزارش اول خود را coronavirus مربوط به مرگ چهار شنبه, رژیم صهیونیستی. لری هوگان دسترسی محدود به بالتیمور/واشنگتن بین المللی ترگود مارشال فرودگاه به فقط یکی از مسافران و کارکنان فرودگاه. مقطر در سراسر کشور مشغول به کار بودند به تولید ضد عفونی کننده دست به جای الکل برای جامعه است.

“این مبارزه در برابر این همه گیر جهانی است یک مسابقه در برابر زمان” آقای هوگان گفت. “ما نمی توانیم به تاخیر بیاندازد.”

مسافران با پوشیدن ماسک صورت وارد در فرودگاه بین المللی Pudong شانگهای در روز پنج شنبه.

عکس: هکتور retamal/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ساکنان سان فرانسیسکو و منطقه خلیج در حال زندگی در زیر یک سرپناه در جایی که نیاز مردم به در خانه بمانند مگر اینکه لازم برای سلامت و ایمنی خود را. این یکی از دقیقترین اقدامات در آمریکا تا کنون و رهبران محلی در شهر نیویورک پرتلند و سنگ., باید گفت: آنها با توجه به اینکه برای پیاده سازی سیاست های مشابه.

تعدادی از آمریکایی ها درخواست برای اولین بار مزایای بیکاری به شدت افزایش یافته در هفته گذشته از افزایش ادعا به این بیماری همه گیر. کارفرمایان گذاشته کارگران ساعت قطع و یا به حالت تعلیق در کار به عنوان اقدامات پیشگیرانه را مجبور کسب و کار به چرخ ضامن دار کردن عملیات و جلوگیری از کاربران از ورود.

سهام ایالات متحده تحت فشار قرار دادند بالاتر پنجشنبه فدرال رزرو و بانک مرکزی اروپا معرفی اقدامات برای حفاظت از اقتصاد جهانی است. بانک مرکزی انگلیس کاهش نرخ بهره خود را به پایین و گفت: آن را خواهد خرید £200 میلیارد دلار ($232 میلیارد دلار) از انگلیس اوراق قرضه دولتی به سعی کنید به جبران خسارت به اقتصاد است. کنگره در حال حرکت است را تایید و در عین حال بیشتر قوانین برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس در روزهای آینده.

“دوره [اقتصادی] اختلال می تواند طولانی تر از پیش بینی با توجه به پتانسیل گسترش و فصلی از Covid-19 و اعمال سیاست برای کاهش ذرات,” آکسفورد اقتصاد اقتصاددان جیمی تامپسون گفت: هر چند او گفت: بهبود سریع نیز می تواند آمده در عرض یک سال است.

گسترده اقتصادی پریشانی خواهد افشای آسیب پذیری در رو به وخامت شرکت های بزرگ-بخش ترازنامه و شکننده روابط تجاری بالقوه دار جهانی فعالیت های اقتصادی برای سال آقای تامپسون گفت.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

در سراسر اروپا و دولت ها در زمان تازه مراحل را برای جلوگیری از ویروس ها و تاثیر اقتصادی آن. شهر لندن مقامات بسته بخشهایی از پایتخت را به سیستم مترو در میان شیب افزایش عفونت. برخی از مقامات انگلیسی نگران هستند که این بیماری همه گیر به زودی پایمال لندن سیستم مراقبت های بهداشتی. بیش از یک سوم از انگلستان 2,626 تایید coronavirus موارد در پایتخت.

چندین کشور اروپایی گفت: بیمارستان خود سیستم نزدیک به ظرفیت. غرق بیمارستان در شمال ایتالیا شهرها مانند برگامو داشتن را انتخاب کنید که بیماران دریافت آخرین تخت در بخش مراقبت های ویژه.

مرگ و میر در ایران و جهان سوم-سخت ترین-آمار کشور افزایش یافت به 1,284 گفت: این دولت است که زیر آتش برای پاسخ به آرامی و به اندازه کافی به شیوع.

بیشتر کشورها به ویژه در آسیا در حال دیدن جدید عفونت موارد عمدتا آمدن از کسانی که با سفر اخیر تاریخچه خارج مرزها باعث ترس از موج دوم از عفونت. چین ثبت 34 وارداتی موارد این ویروس در انتخابات گفت: پنج شنبه. 47 مورد جدید اعلام کرد در سنگاپور بر روی چهار شنبه, 33 نفر تا به حال سفر خارج از کشور جزیره.

سنگاپور اعلام کرد که 14 روز خانه قرنطینه برای هر کس وارد این کشور موثر از جمعه. در هنگ کنگ دولت شروع نیاز به یک دو هفته ای قرنطینه از همه ورود از هر نقطه در جهان است. همسایه ماکائو جهان بزرگترین قمار مرکز اتخاذ سیاست های مشابه. استرالیا و نیوزیلند گفتند که نوار بازدید کنندگان خارجی در تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس. استرالیایی ها که بازگشت از خارج از کشور هنوز هم نیاز به جداسازی برای دو هفته.

ژاپن گفت این بود که نیاز به همه بازدید کنندگان از اروپا و ایران و مصر از جمله شهروندان ژاپنی به قرنطینه خود را به مدت دو هفته در محل تعیین شده توسط دولت است. آن را نیز منع ورود به هر کسی که بازدید از برخی سخت-آمار مناطق ایتالیا, اسپانیا و سوئیس.

مربوط به پوشش

 • مغلوب ساختن پیشی جستن جزئیات ویروس جدید, درمان, اما گسترش می تواند بحث برانگیز
 • تست هرج و مرج در سراسر آمریکا
 • چگونه محدود تست کور ایالات متحده
 • تعداد مدعیان بیکاری به شدت افزایش می یابد
 • دولت پیشنهاد پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها جمعا به مبلغ 500 میلیارد
 • گام های عملی را به عنوان Coronavirus گسترش می یابد

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

گسترش جهانی
محل دستور داد بر اساس تاریخ از اولین گزارش, عفونت است.
تجمعی روزانه گزارش شده عفونت
*کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن
توجه داشته باشید: اطلاعات آغاز می شود که دانشگاه جانز هاپکینز و کسی که شروع به انتشار روزانه جهانی مورد اعداد. چین اولین گزارش پنومونی خوشه در ووهان در اوایل ماه دسامبر 2019.
منابع: Johns Hopkins Center for Systems علوم و مهندسی, لانست, آسوشیتد پرس,

نوشتن به جنیفر Calfas در Jennifer.Calfas@wsj.com, Chuin-وی Yap در chuin-wei.yap@wsj.com و Margherita Stancati در margherita.stancati@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im